خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 3 اکتبر 2022

سئو

موبایل و صدا

PPC

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

تجزیه و تحلیل

Google اکنون تعداد زیادی از مشاغل را در نمایه های تجاری Google معلق می کند. گوگل همچنین ویژگی های سلامت و ایمنی را از نمایه های کسب و کار حذف کرد. Google Shopping در حال آزمایش یک ویژگی چت در نتایج محصول است. گوگل طرح بندی شبکه ای هتل های بیشتری دارد. من خلاصه ماهانه بزرگ اکتبر گوگل وب مستر را پست کردم. و قسمت دوم با مگی هامفری در وبلاگ من منتشر شد، درباره توسعه محتوا برای فرنچایزها است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گزارش اکتبر 2022 Google Webmaster
  در مورد یک ماه پرمشغله صحبت کنید، ما فقط یک یا دو به روز رسانی تایید شده در ماه گذشته نداشتیم – ما سه نسخه داشتیم! به‌روزرسانی محتوای مفید در 9 سپتامبر منتشر شد، سپس به‌روزرسانی اصلی سپتامبر 2022 در 12t و سپس به‌روزرسانی بررسی‌های محصول سپتامبر 2022 در 20th آغاز شد.
 • تعلیق نمایه کسب و کار Google افزایش یافت
  به نظر می رسد سطح بسیار بالاتری از نمایه های کسب و کار Google در چند هفته گذشته به حالت تعلیق درآمده است که معمولاً مشاهده می شود. بنابراین تعداد بیشتری از مشاغل راه اندازی شده در Google Maps به حالت تعلیق درآمده و از نتایج جستجوی محلی Google حذف می شوند.

 • نمایه‌های کسب‌وکار Google ویژگی‌های بهداشت و ایمنی را حذف می‌کند
  در سپتامبر 2020، گوگل بخش جدیدی را برای ویژگی‌های «سلامت و ایمنی» به نمایه‌های کسب و کار Google (که قبلاً «Google برای کسب‌وکار من» نامیده می‌شد، اضافه کرد. این موارد تا هفته گذشته به عنوان یک گزینه باقی ماندند، گوگل آن ویژگی های بهداشتی و ایمنی را در اواخر هفته گذشته حذف کرد.

 • ویژگی چت خرید Google در نتایج محصول
  به نظر می رسد Google Shopping در حال آزمایش است یا شاید یک ویژگی چت جدید را در نتایج جستجوی محصول راه اندازی کرده است. من شخصاً نمی توانم این را در زمانی که این مطلب را می نویسم تکرار کنم، اما Saad AK این را مشاهده کرد و یک اسکرین شات در توییتر منتشر کرد.
 • طرح بندی شبکه ای «هتل های بیشتر» در گوگل
  جستجوی Google اکنون یک گزینه طرح بندی شبکه ای با عنوان “هتل های بیشتر” دارد. این حتی زمانی است که Google بخش‌های فهرست هتل‌ها، فهرست‌های دیگر هتل‌ها را نشان می‌دهد، هتل‌های بیشتری را کاوش می‌کند و اکنون نیز این طرح چهار شبکه‌ای «هتل‌های بیشتر» را نشان می‌دهد.
 • Vlog #191: Marguarite Humphrey در مورد توسعه محتوا برای حق رای دادن
  ما در مورد مگی همفری در قسمت اول و کارهایی که او در حین کار در DAC انجام می‌داد و در قسمت دوم، کمی بیشتر به استراتژی‌های توسعه محتوا برای فرنچایزها می‌پردازیم.

 • رویداد Google Pier 57 با بازی های بزرگ
  گوگل رویداد دیگری را در ساختمان جدید Pier 57 برگزار کرد و این رویداد دارای بازی های عظیمی بود. شامل یک صفحه شطرنج عظیم، چهار تا، بازی سوراخ ذرت و موارد دیگر.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

محلی و نقشه ها

ویژگی های جستجو

بازخورد:

صنعت و تجارت

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

لینک ها و بازاریابی محتوا