خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 3 ژوئیه 2023

PPC

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

لینک ها و بازاریابی محتوا

تجزیه و تحلیل

ویژگی های جستجو

موبایل و صدا

به نظر می‌رسد که تغییر ورود به سیستم توییتر باعث شده است که گوگل 50 درصد از URLهای توییتر را در چند روز از فهرست جستجوی خود حذف کند. Google Analytics Universal Analytics 3 هنوز در حال جمع‌آوری داده‌ها است، اما احتمالاً برای مدت زمان زیادی طولانی‌تر نیست. بینگ چت کارایی آن را بهبود بخشید و تأخیر را کاهش داد. Google Search Generative Experience دارای فروشگاه‌های محلی است. من امروز گزارش بزرگ وب مستر گوگل را پست کردم. رسیدن به آنجا و من یک وبلاگ جدید با Matt Abbagnaro دارم. آه، و 4 ژوئیه بر بسیاری از شما مبارک – احتمالاً فردا داستان پست نمی کنم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جستجوی گوگل پس از مسدود کردن کاربران ثبت نام نشده توسط توییتر، نشانی‌های اینترنتی توییتر را 50% کمتر نشان می‌دهد
  بعد از ظهر جمعه، توییتر تصمیم گرفت تا کاربران ثبت نام نشده و خارج از سیستم را از دیدن توییت های عمومی مسدود کند. این بدان معناست که برای اهداف خزیدن عادی گوگل، قادر به دیدن برخی از این توییت ها نبود. به نظر می رسد که گوگل در حال حاضر حدود 52 درصد کمتر از روز جمعه، تنها چند روز بعد، آدرس های اینترنتی توییتر خود را در فهرست خود دارد.
 • گزارش ژوئیه 2023 Google Webmaster
  اگر بخواهم این ماه را خلاصه کنم، آن را ماه بسیاری از به روز رسانی های رتبه بندی جستجوی گوگل تایید نشده می نامم. من حدود پنج مورد از اینها را نوشتم، اما احساس می‌کردم که تعداد آنها بیشتر است. گوگل یک به‌روزرسانی با کیفیت را برای «تجربه تولیدکننده جستجو» ارائه کرد. گوگل تعداد زیادی از موضوعات سئو را حذف کرد و در نهایت فیلتر دیدگاه ها را راه اندازی کرد.

 • Google Analytics UA 3 هنوز در حال جمع‌آوری داده‌ها است، اما گوگل می‌گوید برای مدت طولانی…
  صبح روز شنبه، بسیاری از ما از اینکه دیدیم Universal Analytics 3، گوگل آنالیتیکس (نه GA4) همچنان در حال جمع‌آوری داده‌ها، پس از پایان ضرب‌الاجل است، شگفت زده شدیم. خوب، گوگل گفت زمان می برد تا سایت ها بسته شوند و این اتفاق خواهد افتاد، حتی اگر بسیاری از سایت ها هنوز در حال جمع آوری داده ها هستند.

 • بینگ چت کارایی را بهبود می بخشد و مشکلات تاخیر را تا 25٪ کاهش می دهد
  بینگ چت بهبودهای زیادی در کارایی ایجاد کرده و مشکلات تأخیر را برای برخی از جستجوها تا 25٪ کاهش داده است. میخائیل پاراخین، مدیر عامل بینگ، در توییتر گفت: «دیروز یک بک‌اند کاملاً بازسازی‌شده برای مونولوگ درونی منتشر کردیم که زمان را به توکن اول تا 25 درصد کاهش دادیم و مهم‌تر از آن، تأخیر را پایدارتر کردیم و اسپک‌ها را کاهش دادیم».
 • جستجوی Google Generative Experience موجودی فروشگاه محلی را نشان می دهد
  آیا می‌دانستید که Google Search Generative Experience که یک ماه پیش برای ما راه‌اندازی شد، فروشگاه‌های اطراف را نشان می‌دهد که محصولات موجود در انبار را مستقیماً در پاسخ هوش مصنوعی مولد دارند. این ممکن است جدید نباشد، اما بر اساس آزمایش‌های اولیه‌ام، فکر نمی‌کنم نمایش Google SGE «Stores» را دیده باشم و قطعاً آن‌ها را پوشش نداده‌ام.
 • Vlog #230: Matt Abbagnaro در مورد ورود به PPC و حداکثر عملکرد تبلیغات گوگل
  مت آبگنارو به اندازه کافی مهربان بود که در لحظه آخر در پارکینگی با من ملاقات کرد تا در مورد بازاریابی جستجو صحبت کنیم. ما پارکینگ را انتخاب کردیم تا بتوانم یک ایستگاه شارژ Electrify America پیدا کنم و در حین انجام مصاحبه، شارژ کنم…

 • اریک آدامز، شهردار نیویورک در گوگل
  شهردار شهر نیویورک، اریک آدامز، برای یک رویداد در دفاتر گوگل در نیویورک حضور داشت. اینجا عکسی از شهردار آدامز، صدراعظم بنکس و صدراعظم ماتوس رودریگز است که همگی امروز صبح در کنار هم جمع شدند.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

محلی و نقشه ها

صنعت و تجارت

جستجوی دیگر

بازخورد:

سئو

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع