خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 31 مه 2023

تجزیه و تحلیل

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

جستجوی دیگر

بازخورد:

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

PPC

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

موبایل و صدا

گوگل گزارش می دهد که برخی از سایت ها توسط فهرست بندی دسکتاپ خزیده می شوند، در حالی که آنها واقعاً در نمایه سازی تلفن همراه هستند، یک تعمیر کنسول جستجو برای آن در راه است. Bing Webmaster Tools تقریباً آماده است تا گزارش Bing Chat خود را راه‌اندازی کند، ما کمی در این مورد بحث داریم. بینگ چت امتیازات ورزشی بهتر و ویجت خانه اندروید جدید را دریافت کرد. مدیر عامل بینگ گفت که Google Bard از مدل بسیار کوچکتری استفاده می کند و به همین دلیل سریعتر است. Google دامنه‌های .ai را به فهرست دامنه‌های سطح بالای عمومی برای جستجوی Google اضافه کرد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • کنسول جستجوی گوگل برخی از نمایه سازی موبایل را به عنوان نمایه سازی دسکتاپ گزارش می دهد
  گوگل یک اشکال در کنسول جستجوی گوگل دارد که در آن گزارش داده است که برخی از سایت‌ها با استفاده از نمایه‌سازی تلفن همراه ایندکس می‌شوند که با استفاده از نمایه‌سازی دسکتاپ ایندکس می‌شوند. من مطمئن هستم که همه ما سایت هایی داریم که “موبایل فرندلی” هستند و همچنین نشان می دهند که گوگل با استفاده از خزنده دسکتاپ آن را ایندکس می کند، در حالی که آنها باید از خزنده موبایل استفاده کنند و به همین دلیل است.
 • بینگ گزارش ابزارهای وب مستر چت بینگ را اذیت می کند – تقریباً آماده است
  فابریس کانل از مایکروسافت بینگ در توییتر از ارتقاء مورد انتظار بینگ وبمستر تولز منتشر کرد. ما منتظر گزارش Bing Chat هستیم، بنابراین می‌توانیم نمایش‌ها و کلیک‌ها را مستقیماً از Bing Chat به سایت‌های خود مشاهده کنیم، مانند Bing که از جستجوی Bing به ما نشان می‌دهد.

 • ارتقاء Insights کنسول جستجوی Google اطلاعات بینش را برای سایت‌هایی که با Google Analytics مرتبط نیستند اضافه می‌کند
  گوگل اعلام کرد که Search Console Insights، که در آن دارایی با ویژگی Google Analytics مرتبط نیست، برای نمایش اطلاعات بیشتر ارتقا یافته است. به طور خاص بینش عملکرد محتوای جدید، مانند محبوب ترین و پرطرفدارترین محتوای سایت شما در جستجو.

 • مدیر عامل بینگ: Google Bard از مدلی بسیار کوچکتر از چت بینگ استفاده می کند
  میخائیل پاراخین، مدیرعامل فعلی بینگ در مایکروسافت و مدیر ارشد فناوری سابق یاندکس، گفت که Google Bard از «مدل بسیار کوچک‌تری» نسبت به بینگ چت استفاده می‌کند. این پس از آن اتفاق افتاد که شخصی بارد را به خاطر سرعتش در بینگ چت تعریف کرد.

 • Bing Chat Sports Grounding و ابزارک اندروید
  بینگ چت اکنون در پاسخگویی به سوالات مرتبط با ورزش با زمینه ورزشی جدید بهتر است و همچنین اکنون دارای یک ویجت جستجوی اندروید است. Bing همچنین تغییرات دیگری را در Bing Chat در آخر هفته اعلام کرد.

 • جستجوی گوگل .AI ccTLD را به عنوان gTLD (دامنه ها) در نظر می گیرد
  Google سند راهنمای خود را به‌روزرسانی کرده است تا دامنه سطح بالای کد کشور عمومی .ai (ccTLD) را به فهرست دامنه‌هایی که به‌عنوان دامنه سطح بالای عمومی (gTLD) تلقی می‌کند، اضافه کند.

 • ضبط لابی در گوگل
  اگر بخواهم نام این منطقه را در دفتر گوگل بگذارم، نام آن را لابی رکورد می گذارم. منظورم این است که شبیه یک منطقه ضبط است. بسیاری از اشیاء دایره ای و گرد و سبک. من این را در اینستا دیدم

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

سئو