خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 31 ژانویه 2023

لینک ها و بازاریابی محتوا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

جستجوی دیگر

بازخورد:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

محلی و نقشه ها

تجزیه و تحلیل

ویژگی های جستجو

موبایل و صدا

سئو

گوگل اشاره می کند که لینک های هرزنامه از سایت های پورنو یک نگرانی بزرگ نیست. جستجوی گوگل مفهوم تراکم بهینه کلمه کلیدی را ندارد. جستجوی یاهو احتمالا بازگشت خواهد داشت. شواهد بسیار بیشتری از این اتفاق وجود دارد. مایکروسافت بینگ در حال انجام کارهای جالبی در جستجو است. جستجوی Google در حال آزمایش جعبه و طرح‌های کارت مانند است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل: لینک های هرزنامه از سایت های پورنو چیزی برای اولویت بندی نیستند
  گوگل یکی از ساعات اداری سئو گوگل خود را پست کرده است، این یکی امروز پست شد، در ژانویه، پس از اخبار اخراج گوگل ثبت شد، و یک سوال پرسیده شد این بود که آیا باید نگران هرزنامه های سایت های پورنو باشید و آیا آنها می توانند برای شما مضر باشند. رتبه بندی در جستجوی گوگل
 • یاهو در جستجوی یاهو کار می کند
  هفته گذشته گزارش دادم که جستجوی یاهو در توییتر پست کرده است که جستجو را دوباره جذاب خواهد کرد. همانطور که دیروز در سایت Search Engine Land پست کردم، شواهد بیشتری دریافت کردیم که نشان می دهد یاهو واقعاً در حال پیشرفت با بهبود خدمات جستجوی خود است.
 • جستجوی گوگل هنوز چگالی کلمات کلیدی بهینه را ندارد
  گوگل یکی از ساعات اداری سئو گوگل خود را پست کرده است، این یکی امروز پست شد، در ژانویه، پس از اخبار اخراج گوگل ثبت شد، و یک سوال پرسیده شده در مورد چگالی کلمات کلیدی بود – بله. جان مولر از گوگل گفت: “نه، گوگل مفهومی از تراکم بهینه کلمه کلیدی ندارد.”
 • Google جعبه کارت های بیشتری مانند دکمه ها را در جستجو آزمایش می کند
  گوگل در حال آزمایش عناصر کارتی و جعبه مانند بیشتری در نتایج جستجو است. ما چند هفته پیش این را با رابط نتایج محصول پوشش دادیم، اما اکنون آنها را برای عناصر دیگر می بینیم.
 • ویژگی‌ها و تست‌های جستجوی Bing بیشتر
  در اینجا دسته دیگری از تست ها و ویژگی های جستجوی مایکروسافت بینگ وجود دارد که می خواستم با شما به اشتراک بگذارم. شامل می شوند

 • جان مولر و دانیل ویزبرگ دوچرخه‌سواری در نزدیکی گوگل تل آویو
  چند هفته پیش، جان مولر برای بازدید از تیم کنسول جستجوی گوگل، که در دفتر گوگل تل آویو مستقر است، رفت. دانیل ویزبرگ خارج از آن دفتر کار می کند و از نزدیک با جستجوی سی کار می کند

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

صنعت و تجارت