خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 5 اوت 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

گوگل به‌طور تکان‌دهنده‌ای اعلام کرده است که به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google در 2 آگوست به پایان رسید، علی‌رغم اینکه همه ما فکر می‌کردیم که این به‌روزرسانی دو هفته بعد انجام می‌شود. گوگل روش جدیدی برای مدیریت جستجوها با نقل قول در آنها دارد. ویژگی Things To Know گوگل به نتایج دسکتاپ بازگشته است. Google در حال آزمایش عکس های فهرست کسب و کار به عنوان یک پوشش است. Google Discover Ads ویژگی‌ها، بینش‌ها و پشتیبانی از ویرایشگر تبلیغات و API را به دست می‌آورد. به علاوه خلاصه ویدیوی هفتگی سئوی من برای همه شما زنده است که می توانید آن را مصرف کنید، لایک کنید، مشترک شوید و درباره آن نظر بدهید. آخر هفته خوبی برای همه داشته باشید!

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google در ژوئیه ۲۰۲۲ در ۲ اوت به پایان رسید و هیچ‌کس چیزی نگفت
  بنابراین Google انتشار به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google در جولای 2022 را در یک دوره شش روزه به‌صورت رکوردشکنی به پایان رساند. حتی گوگل را شوکه کرد زیرا گوگل در ابتدا 14 تا 21 روز را برای عرضه تخمین زد و گوگل حتی در کانال های اجتماعی خود چیزی در مورد به روز رسانی در حال انجام شدن ذکر نکرد.

 • Google جستجوها را با نقل قول به‌روزرسانی می‌کند تا مکان صفحه حاوی کلمات نقل‌شده را نشان دهد
  گوگل اعلام کرد که نحوه نمایش نتایج جستجو برای پرسش هایی که از پرس و جو استفاده می کنند را تغییر داده است. قطعه جستجو اکنون بخشی از صفحه را نشان می دهد که در آن نقل قول ها مطابقت دارند، بنابراین جستجوگر می داند در هنگام کلیک کردن روی URL، کجا را در صفحه نگاه کند.
 • RankRanger: چیزهایی که گوگل باید در نتایج جستجوی دسکتاپ بدانید
  حدود دو هفته پیش، گوگل نشان دادن کادر Things To Know را در نتایج جستجوی دسک‌تاپ متوقف کرد، اما نگران نباشید، به نظر می‌رسد اکنون بازگشته است. ابزار ردیاب RankRanger متوجه شد که کادر Things To Know در جستجوی Google به سطوح عادی بازگشته است.

 • لیست های کسب و کار گوگل رابط پوشش عکس را در جستجوی وب آزمایش کنید
  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش قرار دادن عکس های برخی از فهرست های نمایه کسب و کار گوگل در نتایج جستجوی وب است. معمولاً وقتی روی عکسی در فهرست نمایه کسب‌وکار Google کلیک می‌کنید، برای مشاهده عکس‌ها وارد رابط Google Maps می‌شوید، اما این آزمایش به سادگی عکس‌ها را در بالای نتایج جستجوی وب قرار می‌دهد.

 • Google Ads Editor و API اکنون از تبلیغات Discovery، به علاوه بینش‌های جدید مخاطبان پشتیبانی می‌کنند
  گوگل دیروز مجموعه ای از چیزهای جدید را برای Google Discover Ads اعلام کرد. آنها عبارتند از این که Google Ads Editor و Google Ads API اکنون از تبلیغات Discovery پشتیبانی می کنند، بینش های جدیدی از مخاطبان در سطح کمپین Discovery وجود دارد، و پشتیبانی جدیدی از تصاویر با پوشش متنی وجود دارد.
 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google انجام شد، بهترین روش‌های SEO Blogger، Indexing First-Mobile Alive، جستجوگرها و موارد دیگر
  به‌طور تکان‌دهنده، گوگل ارائه به‌روزرسانی بررسی محصولات Google را در 2 آگوست به پایان رساند و حتی در شبکه‌های اجتماعی به ما اطلاع نداد. ما شاهد برخی نوسانات و نوسانات در جستجوی Google هستیم که ممکن است به دلیل بررسی های محصول Google باشد…

 • خارج از واگن های متروی شیکاگو گوگل
  ما قبلا عکس های زیادی از واگن های مترو روی پشت بام دفتر گوگل شیکاگو قرار داده ایم، کافی است در این سایت جستجو کنید. اما این یکی نمای وسیع تری را نشان می دهد و نشان می دهد که واقعا چقدر طولانی است. من همیشه

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع