خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 5 سپتامبر 2022

صنعت و تجارت

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

PPC

سئو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

برای روز کارگر، امروز سعی کردم آن را در وبلاگ کندتر نگه دارم… تنها 20 درصد از سئوکاران متوجه تغییرات رتبه بندی مربوط به به روز رسانی محتوای مفید گوگل شده اند، تا کنون. Google Analytics تغییراتی در حریم خصوصی در گزارش جستجوهای جستجوی Google Ads ایجاد کرد که شما آن را دوست ندارید. Google Ads از ماه اکتبر تبلیغاتی را که با استانداردهای Better Ads مطابقت ندارند، رد می کند. ما یک پست Doodle برای روز کارگر داریم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • نظرسنجی: بعد از به‌روزرسانی محتوای مفید Google، فقط 20 درصد متوجه تغییرات رتبه‌بندی شدند
  همانطور که گزارش داده‌ایم، تا کنون، به‌روزرسانی محتوای مفید گوگل از نظر آنچه سئوکاران و ابزارها انتخاب می‌کنند، علی‌رغم آنچه همه ما فکر می‌کردیم اتفاق بیفتد، بسیار جزئی به نظر می‌رسد. یک نظرسنجی اخیر توسط Aleyda Solis تایید کرد که نشان می دهد تنها 20٪ از سئوکاران متوجه تغییرات رتبه بندی، مثبت یا منفی، از زمان به روز رسانی شده اند.
 • Google Ads برای رد تبلیغاتی که استانداردهای تبلیغات بهتر را ندارند
  Google Ads در روز جمعه ایمیل‌هایی را برای تبلیغ‌کنندگان ارسال کرد که تغییری را در خط‌مشی‌های خود از اکتبر 2022 آغاز می‌کند. این تغییر می‌گوید که اگر مقاصد شما دارای تجربه‌های تبلیغاتی باشد که با استانداردهای تبلیغات بهتر مطابقت ندارد، تبلیغ رد می‌شود.

 • Google Analytics در گزارش پرس و جوهای جستجوی Google Ads تغییراتی در حریم خصوصی ایجاد می کند
  گوگل اعلام کرد که به دلایل حفظ حریم خصوصی، تغییراتی در گزارش جستجوی جستجوی Google Ads در یونیورسال آنالیتیکس و جستجوی Google Ads، پرس و جوی اولین کاربر Google Ads و ابعاد جستجوی Session Google Ads برای کاوش های شما در Google Analytics 4 ایجاد می کند.

 • نشان‌واره روز کارگر Google ۲۰۲۲
  امروز در ایالات متحده و کانادا روز کارگر است و گوگل برای تجلیل از کار و کمک های کارگران به ایالت هایشان، یک Doodle دارد. Doodle لوله‌کش‌ها، کشاورزان، نقاشان، نانواها، کارگران خوش دست و تحویل‌دهندگان را به نمایش می‌گذارد.

 • زنان دستیار Google Swag
  در اینجا چند پیشنهاد جالب گوگل وجود دارد که می گوید Women of Google Assistant. دارای صفحه یادداشت، جاکلیدی، سنجاق و قاب عکس است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

ویژگی های جستجو

بازخورد: