خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 5 ژوئن 2023

صنعت و تجارت

سئو

PPC

Bing Chat محدودیت‌های خود را افزایش داد، برای سفر بصری‌تر شد و Bing Image Creator را گسترش داد. نمایه‌های کسب‌وکار Google ویدیوهای طولانی‌تری را در جستجوی وب نشان می‌دهند. قطعه های ویژه گوگل یک ویژگی مشخص دارند. گوگل گفت دامنه های ارزان قیمت را در TLD های پر از هرزنامه انتخاب نکنید. Google Analytics 4 در حال کار بر روی یک اتصال دهنده به AdSense است. من همچنین وبلاگ دیگری را با Menachem Ani در مورد مشتریان جدید PPC و کمپین های تجارت الکترونیک ارسال کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google Working on AdSense & Google Analytics 4 Link
  گوگل به‌روزرسانی‌ای را منتشر کرد که نشان می‌دهد در حال حاضر روی پیوند دادن حساب Google AdSense شما با ویژگی Google Analytics 4 شما کار می‌کند، همانطور که با Universal Analytics 3 ارائه می‌کند.

 • گوگل: دامنه ارزان قیمت را در TLD هایی که با هرزنامه سرریز شده اند انتخاب نکنید
  جان مولر از گوگل در Reddit گفت، وقتی صحبت از سئو به میان می‌آید، دامنه ارزان‌قیمتی را در TLD که مملو از هرزنامه است انتخاب نکنید. سوالی که پرسیده شد این بود که “آیا برای سئو مهم است که سایت من .com / .site / یا هر سایت دیگری باشد؟”

 • تست‌های قطعه‌های ویژه گوگل گزینه‌ای را روی کلمات تعریف می‌کنند
  گوگل در حال آزمایش توانایی کلیک بر روی یک کلمه در یک قطعه ویژه در جستجوی گوگل و تعریف آن کلمه است. در صورت تمایل می توانید کلمه را نیز کپی کنید. فکر می کنم این یک تست جستجوی گوگل است و شاید تست کروم نباشد.

 • نمایه های کسب و کار Google اکنون ویدیوهای طولانی را نشان می دهد
  فهرست‌های نمایه کسب‌وکار Google در نتایج جستجوی تلفن همراه Google هرگز ویدیوهایی را در قسمت تصویر فهرست نشان نمی‌دهند که بیشتر از 30 ثانیه باشد. اکنون، به نظر می‌رسد گوگل ویدیوهای 30 ثانیه‌ای یا طولانی‌تر را برای برخی از این فهرست‌ها در جستجوی موبایل نشان می‌دهد.

 • Bing Chat محدودیت‌ها را افزایش داد، تصاویر سفر بیشتری اضافه کرد و ایجادکننده تصویر Bing را گسترش داد
  بینگ چت اکنون می تواند 30 نوبت چت در هر مکالمه را انجام دهد، از 20 نوبت، و در مجموع 300 چت در روز. همچنین، نتایج سفر می‌تواند بصری‌تر باشد و Bing Image Creator در همه حالت‌های چت کار می‌کند، نه فقط “خلاق”.
 • Vlog #226: Menachem Ani در مورد مشتریان جدید تبلیغات گوگل و تجارت الکترونیک با تبلیغات گوگل
  در بخش اول، در مورد اینکه مناخم آنی کیست و همچنین در مورد نحوه ساختار کمپین های حداکثر عملکرد در تبلیغات گوگل صحبت کردیم. در قسمت دوم، ما در مورد جذب مشتریان جدید و تجارت الکترونیک با تبلیغات گوگل صحبت می کنیم…

 • مجسمه اندروید بد به نظر بد نزدیک بد
  این عکس در GooglePlex نظر من را از دو دوچرخه‌سوار جلب کرد که در کنار مجسمه اندرویدی بد به نظر می‌رسند. وقتی می‌گویم «بد»، منظورم خوب است، اما سخت و خشن به نظر می‌رسم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

لینک ها و بازاریابی محتوا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

موبایل و صدا

تجزیه و تحلیل

جستجوی دیگر

بازخورد:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

محلی و نقشه ها