خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 6 دسامبر 2022

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

موبایل و صدا

PPC

ویژگی های جستجو

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:

گوگل رابط پیمایش پیوسته خود را پس از یک سال زنده بودن در جستجوی تلفن همراه، روی دسکتاپ راه اندازی کرده است. ویژگی ابزار برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل برای سازماندهی کلمات کلیدی در گروه های تبلیغاتی اکنون به طور کامل به زبان انگلیسی فعال شده است. نمایه‌های کسب و کار Google در آپلود نشان‌واره‌ها و عکس‌ها مشکل دارد. گوگل در حال آزمایش بررسی های کوتاه محصول در تصویر کوچک محصول است. گری ایلیس از گوگل گفت که استفاده از کلمات نفرین صریح و شدید می تواند سایت شما را با جستجوی ایمن گوگل فیلتر کند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • رسمی: Google Continuous Scroll Now on Desktop Search
  گوگل رسما قابلیت اسکرول پیوسته را از نتایج جستجوی موبایل به نتایج جستجوی دسکتاپ آورده است. گوگل پس از ارائه آن به موبایل در اکتبر 2021 مدتی است که این مورد را آزمایش کرده است و اکنون در نتایج جستجوی انگلیسی ایالات متحده به صورت زنده وجود دارد.
 • جستجوی گوگل بررسی های کوتاه محصول را در تصاویر کوچک آزمایش می کند
  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش است که یک بررسی فوق العاده کوتاه محصول را در تصویر کوچک در نتایج جستجو نشان می دهد. بنابراین گوگل نظراتی مانند “محکم”، جابجایی آسان، “خوب ساخته شده”، “آسان برای تمیز کردن” و غیره را در بالای محصول قرار می دهد.
 • کسب‌وکارها نمی‌توانند نشان‌واره و عکس‌های خود را در نمایه‌های تجاری Google خود آپلود کنند
  یک اشکال تأیید شده در نمایه‌های کسب و کار Google وجود دارد که در آن نمی‌توانید نشان‌واره یا سایر عکس‌های خود را در نمایه کسب‌وکار آن‌ها آپلود کنید. گوگل از این مشکل آگاه است و در حال کار بر روی رفع آن است، اما به نظر می‌رسد که بر کسب‌وکارهایی که به تازگی تأیید شده‌اند تأثیر می‌گذارد.
 • Google Keyword Planner کلمات کلیدی را در گروه های تبلیغاتی به صورت رسمی به زبان انگلیسی سازماندهی می کند
  در ماه آگوست، گوگل ویژگی جدیدی را به ابزار Keyword Planner اضافه کرد تا کلمات کلیدی را در گروه های تبلیغاتی سازماندهی کند. جینی ماروین، رابط تبلیغات گوگل، جمعه گذشته (بله، ماه‌ها بعد) گفت که این ویژگی اکنون به طور رسمی برای همه کاربران انگلیسی فعال است.
 • Microsoft Advertising Gains Flyer Extensions, Retract & Restate Conversions, Advertising Times View Calendar and more
  مایکروسافت اخبار ماهانه تبلیغات مایکروسافت و ویژگی های جدید را منتشر کرد و تعداد زیادی چیزهای جدید را اعلام کرد. ویژگی‌های جدید شامل برنامه‌های افزودنی جدید، به‌روزرسانی (تجارت مجدد) ارزش درآمد مرتبط یا حذف (پس گرفتن) تبدیل، نمای تقویم جدید برای زمان‌بندی تبلیغات و موارد دیگر است.

 • درخت کریسمس دفتر گوگل دوبلین بلند شد
  دفتر گوگل در دوبلین درخت کریسمس خود را برای فصل تعطیلات در لابی نصب کرده است. در اینجا ویدیویی است که یک کارمند گوگل از آن ساخته و در اینستاگرام منتشر کرده است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

محلی و نقشه ها

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا