خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 6 سپتامبر 2022

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:

موبایل و صدا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع صنعت و تجارت

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

تجزیه و تحلیل

Microsoft Advertising مجموعه ای از ویژگی های جدید را اعلام کرد. Google Flights این کتاب را در خارج از ایالات متحده در Google متوقف خواهد کرد. نمایشگر Google Home Hub اکنون سلب مسئولیت بازبین را نشان می دهد. گوگل این ویژگی Learn Something New را دارد که جدید نیست. گری ایلیس از گوگل توصیه هایی در مورد اینکه چگونه برخی از محتواها را رتبه بندی نکنید، ارائه کرد، خوب، نه واقعاً اما خواندن آن خوب است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Microsoft Advertising Import Pinterest، Google Imports بیشتر، به‌روزرسانی‌های ویرایشگر و موارد دیگر را اضافه می‌کند
  Microsoft Advertising امروز بسیاری از ویژگی‌های جدید را اعلام کرد، از جمله امکان وارد کردن از Pinterest، Google Import به کمپین‌های Performance Max، پشتیبانی Microsoft Advertising Editor برای تبلیغات چندرسانه‌ای، تبلیغات کروز، تورها و تبلیغات فعالیت که اکنون در دسترس هستند، و پشتیبانی از زیر دامنه برای جستجوی پویا. تبلیغات
 • برای توقف پروازهای Google در خارج از ایالات متحده، در Google رزرو کنید
  گوگل بی سر و صدا اعلام کرده است که در 30 سپتامبر، Book on Google برای پروازها در اکثر کشورها یا مناطق خارج از ایالات متحده متوقف خواهد شد.

 • اعلامیه سلب مسئولیت بررسی هاب صفحه اصلی Google
  نمایشگر Google Home Hub می‌تواند یک سلب مسئولیت «درباره نظرات» یا اطلاعیه‌ای را به کاربران نشان دهد که درباره اینکه چگونه ممکن است بررسی توسط یک بازدید یا تجربه تأیید شده تأیید نشود، صحبت می‌کند.

 • ویژگی Google Learn Something New Story Web
  اگر این ویژگی “یادگیری چیزی جدید” در جستجوی Google واقعاً جدید باشد، 100٪ نیستم، اما قبلاً هرگز در مورد آن گزارشی نداده بودم. جستجوی Google کادری به نام “یادگیری چیز جدیدی” را نشان می دهد که شما را به قالب داستان وب در جستجوی Google در تلفن همراه می برد.

 • شما نمی خواهید گوگل سایت شما را در مناطق خاص رتبه بندی کند
  گری ایلیز گوگل در Reddit به یکی از سئوکاران که به سادگی از گوگل ترافیک کاربران در مناطق خاص را نمی‌خواهد، مشاوره می‌داد. دلیل آن این است که آنها به همه مکان‌ها ارسال نمی‌کنند و یک تن گاری رها نمی‌خواهند. بنابراین اگر آنها بتوانند از انتقال ترافیک از مکان‌هایی که به آن‌ها حمل نمی‌کنند جلوگیری کنند، می‌تواند به کاهش این مشکلات کمک کند.

 • روز میدانی در Google Boulder
  در اینجا عکسی از یک رویداد در دفتر Google در بولدر، کلرادو است. این تابلو می گوید به روز گوگل بولدر فیلد خوش آمدید. به نظر می رسد نوعی مهمانی در فضای باز برای کارمندان Google و خانواده باشد؟

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC