خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 6 فوریه 2023

موبایل و صدا

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

ممکن است گوگل به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی تایید نشده دیگری داشته باشد، این به‌روزرسانی در حدود ۴ فوریه. گوگل دوباره گفت که JSON-LD، Microdata و RDFa همه به یک اندازه برای داده های ساختاریافته مناسب هستند. گوگل تأیید کرد که با سیستم فیلتر نظرات محلی خود مشکل دارد که در آن نظرات قانونی حذف شده است. گوگل در حال آزمایش رابط کاربری قطعه خاکستری در جستجو است. گوگل گفت که ترجمه URL ها به زبان محتوای صفحه چندان مهم نیست. به علاوه، امروز یک وبلاگ منتشر کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google تأیید نشده در 4 فوریه
  ممکن است یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google تأیید نشده وجود داشته باشد – این به‌روزرسانی در آخر هفته، حدود 4 فوریه، شاید در 3 فوریه آغاز شود. من نشانه هایی را از هر دو گفتگو در جامعه SEO می بینم، و همچنین، برخی از ابزارها در حوالی 4 فوریه نوسانات بزرگی را نشان می دهند.
 • Google: JSON-LD، Microdata و RDFa برای داده های ساختاریافته به یک اندازه خوب هستند
  Google در اسناد توسعه‌دهنده جستجوی خود تصریح کرده است که JSON-LD، Microdata و RDFa همگی فرم‌هایی هستند که به طور کامل برای داده‌های ساختاریافته و جستجوی Google پشتیبانی می‌شوند. گوگل نوشت: “هر سه فرمت پشتیبانی شده برای گوگل به یک اندازه خوب هستند، تا زمانی که معتبر باشند و طبق مستندات ویژگی به درستی اجرا شوند.”
 • فیلترهای بررسی محلی Google بسیاری از نظرات قانونی را حذف کرد، مرورهای بازیابی Google
  گوگل تأیید کرده است که آخرین تلاش‌هایش برای فیلتر کردن نظرات محلی بر خلاف خط‌مشی‌ها و دستورالعمل‌هایش بیش از حد انجام شده است. گوگل طی چند هفته آینده در تلاش است تا بررسی‌های منطبق بر خط‌مشی را که توسط سیستم‌های خودکار آن حذف شده‌اند، به‌عنوان موارد مثبت نادرست بازگرداند.

 • Google قطعه های جعبه خاکستری را در جستجوی موبایل آزمایش می کند
  گوگل در حال آزمایش طرح جدیدی برای تکه‌های نتایج جستجوی موبایل است. Google در قطعه، متن توضیحات، یک فهرست خاص را در یک کادر خمیده با سایه خاکستری نشان می دهد.

 • گوگل: ترجمه URL ها به زبان محتوا اهمیت کمتری دارد
  از جان مولر گوگل دوباره پرسیده شد که آیا باید محتوای URL خود را به زبان محتوای استفاده شده در آن صفحه ترجمه کنید. جان این بار گفت: “ترجمه بخش هایی از URL به ازای هر زبان برای جستجو اهمیت کمتری دارد.”
 • وبلاگ شماره 209: جف فرگوسن در مورد مسائل مربوط به مطالعات سئو و مطالعات فاکتورهای رتبه بندی
  در بخش اول، تاریخچه طولانی جف فرگوسن در بازاریابی جستجو را مرور می کنیم. در قسمت دوم، با او شروع به راه اندازی آژانس خود می کنیم. سپس در قسمت سوم در مورد وضعیت مطالعات سئو صحبت می کنیم. به اختصار…

 • کوله پشتی دوربین های نقشه اپل
  در اینجا عکسی از مردی است که با یک کوله پشتی Apple Maps در حال قدم زدن در اسرائیل است. روز گذشته توسط هیلل فولد ضبط شد و در توییتر منتشر شد. گوگل کوله پشتی مخصوص به خود را با نمای خیابان دارد

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

جستجوی دیگر

بازخورد:

محلی و نقشه ها

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

PPC