خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 6 ژانویه 2023

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

PPC

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

گزارش آمار خزیدن گوگل نشان نمی دهد که Googlebot از کجا خزیده است. موارد حیاتی وب اصلی روی نمایان شدن Google Discover تأثیری ندارند. مایکروسافت بینگ در حال آزمایش لینک های سایت قابل زوم متحرک است. ظاهراً Google Business Profiles تأییدیه‌های کارت‌پستال کمتری ارسال می‌کند. گوگل در مورد استفاده از ChatGPT AI برای تولید برچسب عنوان صحبت کرد. و من خلاصه ویدیوی هفتگی SEO خود را پست کردم – آن را بررسی کنید و مشترک شوید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: Google هنوز به‌روزرسانی‌ها را منتشر می‌کند، تاریخ‌های شروع و پایان گیج‌کننده هستند، Bing To ChatGPT اضافه می‌کند، SEO بد است و موارد دیگر
  به اولین خلاصه ویدیویی سال 2023 خوش آمدید، جایی که من با گزارش ژانویه 2023 وب مستر Google شروع می کنم. سپس توضیح می‌دهم که چگونه محتوای مفید Google و به‌روزرسانی‌های هرزنامه پیوند همچنان در حال انتشار هستند و به‌علاوه، همچنان باعث نوسانات می‌شوند…

 • گزارش آمار Google Crawl مکان Googlebot Crawl را نشان نمی دهد
  همانطور که می دانید، گوگل اکنون می تواند از مکان های خارج از ایالات متحده بخزد. ما می دانیم که این نادر است، در شرایط خاص استفاده می شود. اما اگر می خواهید بدانید که آیا گوگل در حال خزیدن سایت شما از خارج از ایالات متحده است، باید فایل های گزارش خود را بررسی کنید.

 • جان مولر گوگل در مورد استفاده از هوش مصنوعی و ChatGPT برای ایده های برچسب عنوان
  جان مولر از گوگل در Mastodon گفت که استفاده کورکورانه از هوش مصنوعی یا ChatGPT برای تولید برچسب عنوان ایده خوبی نیست. اما او اضافه کرد که اگر ایده های شما تمام شده است و نیاز به الهام دارید، می توانید از ابزارهایی برای برخی ایده ها استفاده کنید.
 • گزارش: نمایه‌های کسب‌وکار Google تأییدیه‌های کارت پستال کمتری را ارائه می‌کنند
  گزارش‌هایی در انجمن جستجوی محلی وجود دارد که نشان می‌دهد در چند هفته گذشته یا بیشتر، Google روش‌های تأیید کمتری را از طریق کارت پستال نسبت به سایر روش‌های تأیید در مقایسه با گذشته ارائه کرده است.
 • مایکروسافت بینگ پیوندهای سایت قابل بزرگنمایی را آزمایش می کند
  مایکروسافت بینگ دوباره در حال آزمایش است، این بار یک رابط لینک سایت را آزمایش می کند که با نگه داشتن مکان نما روی پیوند، بزرگنمایی می کند و گسترش می یابد. دیدن این رابط لینک سایت قابل بزرگنمایی بسیار جالب است.
 • Google: Core Web Vitals یک الزام Google Discover نیست
  آیا برای گنجاندن در Google Discover به امتیازات حیاتی وب اصلی برجسته نیاز دارید؟ پاسخ منفی است، حداقل جان مولر از گوگل گفت: “ما این ارتباط را در جایی مستند نداریم.”

 • جوراب راه راه گوگل
  من آدم جوراب بزرگی نیستم، فقط از موردی یا جیسون بپرسید، اما راه راه ها این جوراب را می سازند. در اینجا برخی از Swag های گوگل است که شامل این راه راه های رنگی گوگل شیک بر روی آنها است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

لینک ها و بازاریابی محتوا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد: