خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 7 ژوئیه 2023

PPC

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، بر موضوعات، ماستودون و آسمان آبی و شما می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

صنعت و تجارت

موبایل و صدا

تجزیه و تحلیل

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

نتایج جستجوی گوگل در آتش است، اما هنوز هیچ به روز رسانی تایید شده ای از طرف گوگل وجود ندارد. گوگل روی پروتکل robots.txt جدیدی کار می کند که با هوش مصنوعی مولد بهتر کار می کند. گوگل در حال آزمایش یک چرخ فلک معاملات است. بینگ در حال آزمایش برچسب های جانبی مارک در نتایج جستجو است. و گوگل رتبه بندی و ترکیب بازیکنان را دارد. به‌علاوه، خلاصه ویدیویی هفتگی SEO را که خلاصه‌ای از هفته در جستجو است، بررسی کنید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به روز رسانی الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل و نوسانات فوق العاده داغ
  من واقعاً سعی می کنم نوسانات رتبه بندی جستجوی Google را پوشش ندهم و در مورد به روز رسانی رتبه بندی جستجوی گوگل دیگری گزارش ندهم، اما امروز همه چیز دوباره داغ شد. و اشتباه نکنید، نتایج جستجوی Google برای بیش از یک ماه بسیار داغ بوده است، اما امروز، همه چیز از سطح عادی جدید بالاتر رفته است.
 • Google روی پروتکل‌های مکمل Robots.txt برای هوش مصنوعی و موارد دیگر کار می‌کند
  گوگل شب گذشته اعلام کرد که به دنبال توسعه یک پروتکل مکمل برای پروتکل robots.txt 30 ساله است. این به دلیل تمام فناوری‌های جدید هوش مصنوعی است که گوگل و سایر شرکت‌ها منتشر می‌کنند.
 • جستجوی اخبار Buzz Video Recap: Google Update، Twitter Blocked Google، Bing حذف شده از ChatGPT و موارد دیگر SEO، PPC و Analytics News
  امروز صبح، شاهد حرکت قابل توجهی در رتبه بندی و الگوریتم نتایج جستجوی گوگل هستیم. توییتر کاربران ثبت نام‌نشده را از دیدن توییت‌ها مسدود کرد، که Googlebot را مسدود کرد و منجر به کاهش شدید ترافیک جستجوی Google شد، اما چند روز بعد…

 • قالب‌های چرخ و فلک و قالب‌های گرید محصولات پیشنهادات جستجوی Google
  جستجوی Google می‌تواند معاملات را هم در قالب چرخ فلک محصول و هم در قالب شبکه‌ای محصول نشان دهد. من فکر می کنم برخی از اینها تا حدودی در نوامبر گذشته به نمایش درآمدند، اما با گذشت زمان، ممکن است تکامل پیدا کنند.
 • نتایج جستجو تست‌های بینگ، برچسب‌های جانبی مارک‌دار را فهرست می‌کند
  بینگ اکنون در حال آزمایش است که برچسب‌های جانبی مارک را در کنار هر فهرست نتایج جستجو نشان می‌دهد. ما قبلاً برچسب‌های جانبی اولیه و قبل از آن نوارهای جانبی مارک برای برخی سؤالات جستجو را دیدیم. من همچنین فاویکون ها را در کنار تکه ها می بینم. بینگ همیشه مشغول آزمایش این چیزها است.
 • رتبه‌بندی‌ها و مقایسه بازیکنان در جستجوی Google
  اگر برخی از سوالات مربوط به ورزش را انجام دهید، گاهی اوقات، جستجوی Google به شما امکان می دهد بازیکنان را رتبه بندی کنید و سپس ببینید که چگونه آن بازیکنان بر اساس رتبه بندی آنها در مقابل یکدیگر قرار می گیرند.

 • کلاس رقص Google Ireland در روز جهانی موسیقی
  در اینجا عکسی از کلاس رقص Google از دفتر گوگل دوبلین، ایرلند، در روز جهانی موسیقی از 21 ژوئن است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

محلی و نقشه ها

جستجوی دیگر

بازخورد: