خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 8 آگوست 2022

لینک ها و بازاریابی محتوا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

محلی و نقشه ها

PPC

بازخورد:

سئو

تجزیه و تحلیل

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

موبایل و صدا

در آخر هفته شاهد نوسانات زیادی در نتایج جستجوی گوگل بودیم، شاید به روز رسانی تایید نشده دیگری. گوگل پشتیبانی از داده های ساختاریافته مزایا و معایب را راه اندازی کرد. Google Business Profiles اکنون عکس‌ها، پست‌ها، ویدیوها و نشان‌واره‌های تکراری را هرزنامه می‌داند. ویژگی همپوشانی پیش‌نمایش تصویر Google دیگر در حال آزمایش نیست، به طور کامل فعال است. گوگل توضیح داد که یک noindex در یک خوشه hreflang می تواند بر کل خوشه تأثیر بگذارد. و ما امروز یک وبلاگ با سارا برک پست کردیم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به روز رسانی الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در شنبه، 6 آگوست – PRU لرزش یا چیز دیگری؟
  در روز شنبه، 6 آگوست، سیگنال‌های زیادی را دیدیم که نشان می‌داد یک به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی Google دیگر وجود دارد. مشخص نیست که آیا این لرزش‌ها برای به‌روزرسانی بررسی‌های نهایی محصولات Google از جولای 2022 است یا این که چیزی جدید و متفاوت است.

 • Google Local Spam Now شامل عکس‌ها، پست‌ها، ویدیوها و لوگوهای تکراری است
  Google خط‌مشی محتوای پست‌های نمایه کسب‌وکار خود را به‌روزرسانی کرده است تا مشخص کند Google اکنون عکس‌ها، پست‌ها، ویدیوها و نشان‌واره‌های تکراری را به‌عنوان هرزنامه در نظر می‌گیرد. اگر عکس‌ها، پست‌ها، ویدیوها و نشان‌واره‌های تکراری در نمایه کسب‌وکار Google خود دارید، ممکن است پست‌های شما رد شود.

 • Google Now از داده های ساختاریافته مزایا و معایب برای صفحات نظرات پشتیبانی می کند
  Google اکنون از داده های ساختاریافته جدید برای مزایا و معایب صفحات بررسی سرمقاله پشتیبانی می کند. این نشانه‌گذاری جدید را می‌توان در ابزار تست Rich Results و دیگر ابزارهای Search Console تأیید کرد (من فرض می‌کنم). همچنین، Google داده‌های ساخت‌یافته ارائه‌شده توسط شما را بر داده‌های استخراج‌شده به‌طور خودکار که Google قبلاً در جستجوی Google نشان داده بود، اولویت‌بندی می‌کند.
 • گوگل: Noindex در یک URL در یک کلاستر Hreflang می تواند بر همه URL های آن کلاستر تأثیر بگذارد
  در آخرین پادکست Search Off the Record، لیزی ساسمن از گوگل از گری ایلیز از گوگل درباره استفاده از noindex در URL های بین المللی در مجموعه hreflang سوال کرد. گری گفت که به طور بالقوه می تواند منجر به عدم نمایه شدن کل خوشه شود.

 • اکنون روی همپوشانی پیش‌نمایش تصویر جستجوی Google کاملاً در نتایج جستجوی وب وجود دارد
  چند روز پیش گزارش دادیم که چگونه Google در حال آزمایش یک ویژگی جستجوی وب برای بسته تصویری است که وقتی روی یک تصویر خاص کلیک می‌کنید، شما را در جستجوی وب نگه می‌دارد. خوب، به نظر می رسد این ویژگی پوشش بسته پیش نمایش تصویر برای من و دیگران کاملاً فعال است.
 • وبلاگ شماره 184: قسمت اول: سارا برک در مورد تجزیه و تحلیل داده ها و تفاوت های بین GA 4 و UA3
  سارا برک مدیر داده و تجزیه و تحلیل در Cypress North است، او به مدت هفت سال در این شرکت بوده و به عنوان مدیر بازاریابی دیجیتال شروع به کار کرده است. پیش از آن…


 • یک نقشه واقعی گوگل – نقشه GooglePlex
  در اینجا عکسی است که من در اینستاگرام از نقشه دفتر مرکزی گوگل، دفتر Mountain View، کالیفرنیا، با نام GooglePlex پیدا کردم. این در واقع مفید است، برای افرادی که بازدید می کنند، اغلب کمی در هکتار است

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت