خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 8 دسامبر 2022

صنعت و تجارت

اشتراک با سایت‌های Google ممکن است در گزارش عملکرد در کنسول جستجو شاهد افزایش تعداد بازدیدها و کلیک‌ها باشد. گوگل گفته است که استفاده از کلمات ناسزا و شدید می تواند باعث فیلتر شدن سایت شما توسط SafeSearch شود. Google در حال آزمایش “کجا باید در طول مسیر توقف کرد” برای برخی از سوالات. گوگل در حال آزمایش حذف تعداد تخمینی نتایج است. اگر گوگل بدتر می شود یا اگر وب مقصر باشد، سئوها تقسیم می شوند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • نظرسنجی نشان می‌دهد که اگر گوگل یا وب بدتر می‌شود، سئوکاران از هم جدا شده‌اند
  شکایات زیادی در مورد کیفیت نتایج جستجوی گوگل وجود دارد – حقیقت این است که همیشه شکایت وجود دارد. با فرض اینکه فکر می کنید نتایج واقعا بدتر می شوند (که همه با آن موافق نیستند)، آیا گوگل مقصر است یا به طور کلی مقصر وب است؟
 • گوگل مجدداً تعداد تخمینی نتایج جستجو را آزمایش می کند
  به نظر می رسد گوگل یک بار دیگر در حال آزمایش حذف تعداد تخمینی نتایج جستجو در زیر نوار جستجو است. می‌دانید، خطی که می‌گوید “حدود X نتایج در Y ثانیه” گوگل در حال آزمایش دوباره آن است.
 • کنسول جستجوی Google: سایت‌هایی که از اشتراک با Google استفاده می‌کنند ممکن است تعداد بازدیدها و کلیک‌ها را افزایش دهند
  گوگل در تاریخ 5 دسامبر یک حاشیه نویسی جدید به گزارش عملکرد کنسول جستجوی گوگل اضافه کرد و گفت که سایت هایی که از اشتراک با Google استفاده می کنند ممکن است افزایش کلیک و نمایش را مشاهده کنند. صادقانه بگویم، من کمی گیج شده ام که حاشیه نویسی این هفته اضافه شد و نه در سال 2018 که این ویژگی اضافه شد.
 • جستجوی ایمن Google می تواند با استفاده از نفرین صریح و شدید فعال شود
  چند سال پیش، گری ایلیس از گوگل اشاره کرد که استفاده از کلمات نفرین با رتبه X بیشتر می تواند باعث شود گوگل فکر کند سایت شما برای بزرگسالان است و در نتیجه توسط جستجوی ایمن فیلتر می شود. اما چقدر، چند وقت یکبار و چقدر باید این کلمات در سایت شما باشند تا آن را فعال کند؟

 • تست جستجوی گوگل “Where To Stop Aling The Way”
  فرض کنید در حال رفتن به یک سفر جاده ای از یک مکان به مکان دیگر هستید. یکی از چیزهایی که انتظار دارم برخی از کسانی که چنین سرگرمی هایی انجام می دهند بخواهند بدانند این است که مکان های خوبی برای توقف در طول مسیر کجا هستند. گوگل پاسخ می دهد که اکنون، فکر می کنم، در یک آزمایش جدید، با چرخ فلکی از مکان ها می توانید در طول مسیر توقف کنید.

 • خرس عروسکی به سختی در GooglePlex کار می کند
  در اینجا یک عکس تصادفی است که توسط یک کارمند گوگل از خرس عروسکی عظیم الجثه خود پست شده است که به سختی در دفتر Google، GooglePlex کار می کند. پاهای خرس روی میز است و او عقب می نشیند و به میز نگاه می کند

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

جستجوی دیگر

بازخورد:

ویژگی های جستجو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

PPC

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

لینک ها و بازاریابی محتوا

سئو

محلی و نقشه ها

تجزیه و تحلیل

موبایل و صدا