خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 8 سپتامبر 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

آیا با به روز رسانی محتوای مفید گوگل شاهد حرکت های بزرگی هستیم؟ خوب، بستگی دارد که شما چه حرکتی بزرگی را در نظر بگیرید. Google نتایج نوع بررسی خود را به‌روزرسانی کرد و ممکن است بر گزارش‌های کنسول جستجوی شما تأثیر بگذارد. گوگل در حال آزمایش نام سایت بالای URL در نتایج جستجو است. Google Ads مجموعه ستون‌های گروه‌های تبلیغاتی راه‌اندازی جدیدی دارد. من همچنین گزارش ماهانه وب مستر گوگل را با یک هفته تاخیر ارسال کردم اما به صورت زنده است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جنبش به‌روزرسانی محتوای مفید Google؟ بله اما گسترده نیست.
  به نظر می رسد در مورد به روز رسانی محتوای مفید گوگل و اینکه آیا “بزرگ” است یا نه، سردرگمی زیادی وجود دارد. این همه بستگی به این دارد که آیا شما از آن ضربه خورده اید یا خیر، اوه پسر آیا واقعاً برای شما بزرگ است. اما از نظر گستردگی، تا کنون، روی بسیاری از سایت ها تأثیری نداشته است.

 • نتایجی از نوع بررسی که می‌توانند بر گزارش‌های کنسول جستجو تأثیر بگذارند، به‌روزرسانی شده توسط Google
  Google پست کرده است که شروع به ارتقاء برخی از نتایج نوع بررسی به نتایج نوع محصول در جستجو کرده است و توانسته است برخی از نتایج نوع محصول جدید ایجاد کند. این در 22 آگوست 2022 شروع شد و در نتیجه، عملکرد کنسول جستجو و گزارش نتایج غنی ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد.
 • گزارش سپتامبر 2022 گوگل وبمستر
  من با گزارش ماهانه وب مستر گوگل یک هفته تاخیر دارم زیرا در تعطیلات بودم و جمع کردن اینها دردسر است. اما مهم است و من می‌خواستم همه شما را در مورد تغییرات سئو گوگل، وب‌مستر و جستجوی ارگانیک در ماه گذشته مطلع کنم.
 • گزینه‌های ستون گروه‌های آگهی راه‌اندازی جدید Google Ads
  Google مجموعه جدیدی از معیارهای داده را به گزارش های ستون گروه های تبلیغاتی Google Ads اضافه می کند. گزینه های جدید تحت بخشی به نام “تنظیم” هستند و شامل هشت معیار جدید هستند.
 • نام سایت تست گوگل در بالای URL در نتایج جستجوی موبایل و دوباره فاویکون های گرد شده
  گوگل دوباره در حال آزمایش است و نام سایت را در بالای URL و توضیحات در قطعه نتایج جستجوی موبایل قرار می دهد. همچنین، ما شاهد فاویکون‌های گردتر در آن قطعه‌ها نیز هستیم.
 • اژدها در گوگل سنگاپور
  در اینجا یک عکس جالب از دفتر Google در سنگاپور است. این برش منظم از یک اژدها وجود دارد. برای نوعی رویداد در دفتر Google آنجا بود.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع