خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 8 نوامبر 2022

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

موبایل و صدا

صنعت و تجارت

محلی و نقشه ها

PPC

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

تجزیه و تحلیل

گوگل گفت محتوای هوش مصنوعی لزوماً بد نیست، اما عموماً محتوای آن توسط مردم، برای مردم نیست و بنابراین چیزی نیست که گوگل محتوای مفیدی در نظر می‌گیرد. بازنویسی عناوین شما توسط گوگل نشانه مشکل کیفیت نیست. Google در حال آزمایش یک رابط کاربری جدید Google Merchant Center است. گوگل برچسب‌های متعلق به قبلی جدیدی را روی نتایج محصول دارد. PPC نسبت به SEO بودجه بیشتری برای بازاریابی دارد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • اطلاعات بیشتر از Google On AI Content – درباره اینکه آیا محتوا مفید است
  از زمان به‌روزرسانی Spam اکتبر و به‌روزرسانی محتوای مفید، بسیاری از سئوکاران می‌گویند محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی توسط Google هدف قرار می‌گیرد. پاسخ، همانطور که قبلاً گفتم، واقعاً نیست. دنی سالیوان از گوگل مجدداً گفت، موضوع این نیست که آیا یک انسان یا یک ماشین آن را نوشته است، بلکه به مفید بودن محتوا مربوط می شود.
 • رابط کاربری Google Merchant Center جدید در حال آزمایش است
  گزارش‌هایی می‌شنوم مبنی بر اینکه Google در حال آزمایش یک رابط کاربری جدید برای Google Merchant Center است. رابط جدید فقط برخی از تغییرات طراحی نیست، بلکه بازنگری در نحوه استفاده از Merchant Center است.
 • جستجوی Google خرید برچسب‌های برگ سبز متعلق به قبل
  Google یک برچسب برگ سبز نشان می‌دهد که روی نتایج Google Shopping می‌گوید “pre-مالک” است، که من حدس می‌زنم متعلق به قبل باشد. این هم در نتایج خرید گوگل دسکتاپ و هم در تلفن همراه نشان داده می شود.

 • در PPC بیشتر از SEO، نظرسنجی توییتر خرج کنید
  این نباید تعجب آور باشد – اما افراد و شرکت های بیشتری برای PPC خرج می کنند تا SEO. یک نظرسنجی توییتری از لیلی ری نشان می دهد که هر نظرسنجی دیگری که در این صنعت انجام می شود نیز چنین است.
 • گوگل گفت که بازنویسی عناوین شما توسط گوگل نشانه مشکل کیفیت نیست
  جان مولر از گوگل در توییتر گفت که گوگل بازنویسی عناوین صفحه شما نشانه ای از مشکل کیفیت صفحه یا سایت شما نیست. او گفت، برخی از صفحات عناوین خوب دارند، برخی عناوین بد – این فقط وب است. من مطمئن هستم که عنوان من در اینجا می تواند بهتر باشد، بنابراین گوگل آن را انجام دهد.

 • Google Deck Of Cards Wall
  در اینجا یک دیوار جالب است که در دفتر Google NYC قرار دارد. به نظر من از چند دسته کارت با آرم گوگل تشکیل شده است که از طرف عقب کارت ها تشکیل شده است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی: