خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 8 ژوئن 2023

PPC

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

موبایل و صدا

محلی و نقشه ها

Google Ads API نسخه 14 منتشر شده است، این یک نسخه بزرگ است. گوگل گفت چیزی به نام “نفخ شاخص” وجود ندارد. گوگل گفت که ویدیو لازم نیست اولین عنصر صفحه باشد، بلکه باید در صورت شما باشد تا گوگل تصاویر کوچک ویدیو را در نتایج جستجو نشان دهد. گوگل می گوید ممکن است بخواهید صفحاتی را که در نتایج جستجو تورفتگی دارند ادغام کنید. Google Bard در ریاضیات و کدنویسی بهتر است، به علاوه می‌تواند جداول را به Google Sheets صادر کند. سنگین بود، گوگل این را در روز سئو گفت… در نهایت می گویم که آپدیت رتبه بندی جستجوی گوگل تایید نشده چند روز پیش هنوز بسیار داغ است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google Ads API نسخه 14 اکنون در دسترس است
  Google نسخه 14 API خود را منتشر کرده است. نسخه 14 انواع توصیه های جدید، کلمات کلیدی منفی در سطح حساب، تبدیل آفلاین، داده های GA4 و موارد دیگر را ارائه می کند.
 • Google: Index Bloat – چنین چیزی وجود ندارد
  جان مولر از گوگل گفت چنین مفهومی در گوگل در مورد “نفخ شاخص” وجود ندارد. او گفت که “سیستم های گوگل به طور مصنوعی تعداد صفحات فهرست شده در هر سایت را محدود نمی کنند.”
 • گوگل: ویدیو لازم نیست اولین عنصر باشد، بلکه باید در چهره شما باشد
  چند ماه پیش، گوگل زمانی که تصاویر کوچک ویدیو را در نتایج جستجوی خود نشان می‌دهد، تغییر کرد و تنها زمانی که ویدیو بخشی از محتوای اصلی صفحه باشد، تصویر کوچک ویدیو را نشان داد. گری ایلیز از گوگل گفت که این بدان معنا نیست که ویدیو باید اولین عنصر صفحه باشد، بلکه باید ویدیو در صورت شما باشد تا گوگل تشخیص دهد که آیا تصویر کوچک ویدیو باید در نتایج جستجو نمایش داده شود یا خیر.
 • گوگل: ممکن است بخواهید صفحاتی را که در جستجوی گوگل تورفتگی نشان می دهند، ادغام کنید
  گری ایلیز از گوگل در یک ویدیوی ساعات اداری SEO گفت که ممکن است بخواهید صفحاتی را که در نهایت در یک گروه میزبان در نتایج جستجوی گوگل قرار می گیرند، ادغام کنید. گروه‌های میزبان زمانی هستند که Google دو نتیجه را از یک دامنه نشان می‌دهد که یکی زیر دیگری فرورفته است.
 • Google Bard با اجرای کد ضمنی و صادرات جداول به صفحات
  گوگل اعلام کرد که اجرای کد ضمنی را به Bard اضافه کرده است و بارد را 30 درصد در تست های چالش منطق داخلی دقیق تر می کند. اساساً بارد را در ریاضیات و تجزیه و تحلیل داده ها بهتر کرد. همچنین، Bard می‌تواند جداول را مستقیماً به Google Sheets صادر کند.

 • رویداد Googlers ترک در دوبلین
  گوگل رویدادی برای کمک به جمع آوری پول برای مردم ترکیه که به شدت تحت تاثیر زلزله ویرانگر قرار گرفته اند برگزار کرد. در اینجا علائمی برای کارمندان ترک گوگل وجود دارد که برای کمک در دفتر دور هم جمع شوند

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

صنعت و تجارت

ویژگی های جستجو

بازخورد: