خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 8 ژوئیه 2022


در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

ویرایشگر جدید Google Ads، نسخه 2.1، با یک صفحه نمای کلی زیبا را بررسی کنید. Google جدول زمانی خود را برای به‌روزرسانی‌های تأییدشده Google اضافه کرد. Google Ads ویژگی های مکان یابی خود را بهبود بخشید. Google Merchant Center دیگر فهرست‌هایی را که دارای «وب‌سایت نیاز به بهبود دارند» تأیید نمی‌کند. گوگل گفت نسبت فالو به nofollow یک چیز سئو نیست. و خلاصه ویدیوی هفتگی خود را پست کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گزینه‌های جدید بهبود یافته برای هدف‌یابی موقعیت مکانی Google Ads
  به نظر می‌رسد Google Ads گزینه‌های جدیدی برای هدف‌یابی موقعیت مکانی برای کمپین‌های شما اضافه کرده است که به شما امکان می‌دهد بهتر کنترل کنید چه کسی تبلیغات جستجوی شما را در Google می‌بیند. گزینه ها به شما امکان می دهند تعیین کنید چه کسی تبلیغات را ببیند و چه کسی از تبلیغات حذف شود.
 • Google یک صفحه فرود با جدول زمانی به‌روزرسانی‌های رتبه‌بندی اصلی ایجاد می‌کند
  گوگل یک صفحه فرود جدید در بخش اسناد راهنمای Google Search Central برای آخرین به روز رسانی های اصلی الگوریتم ایجاد کرده است. این فقط به‌روزرسانی‌هایی است که Google آن را «مربوط به صاحبان وب‌سایت» می‌داند و بیشتر آنها به اطلاعیه‌های وبلاگشان درباره این به‌روزرسانی‌ها پیوند می‌دهند.

 • Google Ad Editor نسخه 2.1 با طراحی نمای کلی
  Google نسخه 2.1 Google Ads Editor را منتشر کرده است که ظاهری جدید و رنگارنگ دارد. به نظر می رسد طراحی مجدد بسیار لذت بخش تر از نسخه فعلی است. این موضوع توسط جینی ماروین، رابط Google Ads تأیید شد که گفت نسخه 2.0 اکنون منتشر شده است.
 • وب‌سایت Google Merchant Center نیازمند به‌روزرسانی خط‌مشی بهبود است: دیگر تأیید نمی‌شود
  دو سال پیش، گوگل خط مشی جدیدی را در مرکز تجاری گوگل ایجاد کرد که وب سایت نیاز به بهبود دارد. خوب، اکنون حساب‌های فهرست‌های رایگان با این وضعیت هنوز فعال هستند، اما محصولات آن‌ها در Google دید محدودی دارند.

 • گوگل: نسبت دنبال کردن به لینک های Nofollow هرگز باعث ایجاد مشکلات سئو نمی شود
  جان مولر از گوگل در Reddit گفت که هرگونه مشکل سئو یا رتبه بندی جستجوی سایت شما به هیچ نوع نسبت بین پیوندهای فالو و نوفالو در سایت شما مربوط نمی شود. جان گفت این فقط یک چیز نیست و دلیل هیچ مشکلی در رتبه بندی نیست.
 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: به‌روزرسانی رتبه‌بندی Google، توییتر Nofollows، موارد بیشتر در پیوندها، ویژگی‌های Google Come & Go و اخبار PPC
  این هفته، گزارش ماهانه وب مستر گوگل را منتشر کردم – مکانی عالی برای اطلاع از اخبار گوگل. ممکن است گوگل به روز رسانی الگوریتم دیگری را در تاریخ 5 و 7 جولای انجام داده باشد. گوگل صفحه فرود خود را برای الگوریتم خود ایجاد کرد…

 • پردیس جدید Google Europaallee در زوریخ
  مت بریتین، رئیس گوگل اروپا در گوگل، عکس هایی از پردیس جدید Google Europaallee در زوریخ سوئیس را در توییتر به اشتراک گذاشت. باید برای 5000 کارمند گوگل مناسب باشد.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع