خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 9 سپتامبر 2022

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

موبایل و صدا

PPC

سئو

ما در نهایت شاهد حرکت، نوسانات بزرگ، از به روز رسانی محتوای مفید گوگل هستیم – فکر می کنیم. گوگل در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی گفت که به روز رسانی محتوای مفید انجام شده است. گوگل سایت کیفیت ترافیک خود را به روز کرد تا نمونه های بیشتری از ترافیک نامعتبر ارائه دهد. گوگل همچنین دستورالعمل های کیفیت خود را با کمک در مورد نحوه جلوگیری از هرزنامه در سایت خود به روز کرد. عکس‌های نمایه کسب‌وکار Google با برچسب X هفته قبل. گوگل گفت که برخی از درمان های یک جعبه ردیابی ویژه ای دارند. من همچنین خلاصه ویدیوی هفتگی SEO را پست کردم و عمیقاً در به روز رسانی محتوای مفید جستجو کردم، بنابراین ممکن است بخواهید آن را تماشا کنید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرسانی محتوای مفید Google هنوز انجام نشده است (اکنون انجام شده است) اما اکنون شاهد نوسانات هستیم
  امروز دو هفته و یک روز از شروع به‌روزرسانی محتوای مفید گوگل می‌گذرد و تا زمانی که این مطلب را می‌نویسم (ساعت 5:30 صبح به وقت شرقی در 9 سپتامبر – جت لگ) Google هنوز توجه نکرده است که به روز رسانی محتوای مفید در حال انجام است (ساعت 2 بعدازظهر Google گفت که به روز رسانی انجام شده است). به علاوه، همانطور که دیروز اشاره کردم، اکنون شاهد نوسانات و نوسانات قابل توجه تر از دیروز و بیشتر از امروز هستیم.
 • سایت کیفیت ترافیک گوگل نمونه های ترافیک نامعتبر بیشتری را اضافه می کند
  Aurora Morales گوگل در توییتر پست کرد که تیم او سایت کیفیت ترافیک تبلیغات گوگل را به روز کرده است تا نمونه های بیشتری از ترافیک نامعتبر ارائه دهد. سایت قبلی هفت نمونه داشت، سایت جدید دوازده نمونه.
 • عکس‌های نمایه کسب‌وکار Google با مهر زمانی عکس
  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش است که نشان دهد چه زمانی عکس گرفته شده یا در فهرست نمایه کسب و کار گوگل آپلود شده است. Google این کار را برای جستجوی تصویر و سایر زمینه‌ها انجام داده است، اما مطمئن نیستم که این کار برای عکس‌های موجود در نمایه‌های تجاری انجام شده باشد یا خیر.
 • Google نکاتی را در مورد جلوگیری از اسپم در سایت شما در Help Docs ادغام می کند
  گوگل روز گذشته بخش جدیدی را با نام “جلوگیری از سوء استفاده در سایت و پلتفرم خود” به دسته دستورالعمل های کیفیت خود اضافه کرده است. محتوا عمدتاً جدید نیست، بیشتر از یک پست وبلاگ Google در سال 2017 در مورد نحوه محافظت از سایت خود در برابر هرزنامه های تولید شده توسط کاربر است و اکنون در اسناد اصلی ادغام شده است.

 • نتایج Google One Box پارامترهای ردیابی را با ادغام های منحصر به فرد دریافت می کنید؟
  آیا تا به حال توجه کرده اید که برخی از جعبه های گوگل وان، مانند چرخ فلک توییتر، در جستجوی گوگل، با کلیک بر روی URL ها، پارامترهای ردیابی خاصی به URL ها اضافه می کنند. کارولین لیدن از جان مولر از گوگل پرسید که چرا چنین است.
 • خلاصه ویدیو Buzz News Search: تأثیر به‌روزرسانی محتوای مفید Google، تغییرات نوع بررسی کنسول جستجو، به‌روزرسانی‌های Google Ads و موارد دیگر
  این هفته، گزارش بزرگ وب مستر گوگل را کمی دیر پست کردم، اما سپس محتوای مفید گوگل را با جزئیات بیشتر بررسی کردم…

 • کاشی پراناکان گوگل
  در اینجا یک سرگرمی دیگر از بخش G Pay در Google Singapore در دفتر با طراحی کاشی Peranakan است. من مطمئن نیستم که کاشی Peranakan چیست، اما از جستجوی تصویر گوگل لنز برای کشف آن استفاده کردم

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

جستجوی دیگر

بازخورد:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

محلی و نقشه ها

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا