خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 9 ژانویه 2023

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مشترک شوید یوتیوب کانال، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع

موبایل و صدا

گوگل گفت که به‌روزرسانی محتوای مفید و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند ممکن است چند هفته دیگر طول بکشد تا عرضه شود. گوگل گفته است که به‌روزرسانی‌های الگوریتم گاهی مانند کاشت بذر در باغ است. گوگل در اسناد نام سایت در مورد دامنه های m-dot و www شفاف سازی کرد. گوگل فایل JSON آدرس IP Googlebot خود را به روز کرد. تبلیغات خدمات محلی Google اکنون از خدمات دندانپزشکی پشتیبانی می کند. به علاوه، امروز یک وبلاگ جدید برای شما داریم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google: به‌روزرسانی محتوای مفید و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند ممکن است یک یا دو هفته دیگر طول بکشد
  دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، بعدازظهر جمعه در توییتر گفت که تکمیل به‌روزرسانی محتوای مفید دسامبر 2022 و به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022 ممکن است دو هفته دیگر طول بکشد. او گفت که “احتمالا ظرف دو هفته، شاید فقط یک هفته، به پایان می رسد، اما این تضمینی نیست. زمان بندی ممکن است تغییر کند.”

 • گوگل: به‌روزرسانی الگوریتم مانند کاشت بذر در باغ است
  جان مولر از گوگل گفت که با برخی به روز رسانی های الگوریتم جستجوی گوگل، مانند زمانی است که در باغ خود بذر می کارید. به طور خلاصه، او گفت که همیشه آسان نیست که دقیقاً مشخص شود که یک به‌روزرسانی الگوریتم جستجو دقیقاً چه زمانی راه‌اندازی می‌شود، زیرا ممکن است بلافاصله بعد از کاشت بذر چیزی جوانه بزند.

 • اسناد نام سایت Google مشخص می کند که M-Dot و WWW در سطح دامنه در نظر گرفته می شوند
  گوگل یک بار دیگر اسناد نسبتاً جدید در مورد نام‌های سایت در جستجوی گوگل را به‌روزرسانی کرده است، این بار برای روشن شدن این موضوع که پیشوندهای www و m-dot برای نام‌های دامنه عموماً نام‌های دامنه اصلی برای نام‌های سایت در جستجوی Google در نظر گرفته می‌شوند.

 • Google آدرس های IP Googlebot را در فایل JSON به روز کرد
  گوگل فایل های JSON را با لیست آدرس های IP Googlebot به روز کرده است. من معتقدم گوگل یک IP6 جدید و یک IP4 IP جدید را به لیست اضافه کرده است. یعنی اگر فایل را درست نگاه کنم.

 • اکنون دندانپزشکان می توانند از تبلیغات خدمات محلی Google استفاده کنند
  مت Casady متوجه شد که گوگل یک عمودی جدید به تبلیغات خدمات محلی اضافه کرده است. Google اکنون به مطب‌های دندانپزشکی و دندانپزشکان اجازه می‌دهد آگهی‌هایی را در تبلیغات خدمات محلی Google خریداری کنند.
 • وبلاگ شماره 205: مارک سالتارلی در کمپین های راه اندازی و بازاریابی B2B با تولید تقاضا
  مارک سالتارلی چند سالی در Cypress North کار می‌کرد، اما می‌خواست به داخل خانه برود و به Order، یک استارت‌آپ در مراحل بعدی، پیوست. ما کمی در مورد سابقه او در بازاریابی دیجیتال صحبت کردیم، ابتدا در Toast، سپس FullFunnel، سپس Cypress North…

 • یک نشان Google Doogler دیگر
  قبلاً دیده‌ایم که گوگل نشان یا کارت شناسایی به سگ‌ها اختصاص داده است و در اینجا یکی دیگر وجود دارد. این مطلب اخیرا در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است. سگی به نام یاگو در حال نشان دادن نشان Doogler خود است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت

جستجوی دیگر

بازخورد:

PPC

ویژگی های جستجو

محلی و نقشه ها

تجزیه و تحلیل