دریابید که چگونه آن را جایگزین کنید!

در سال‌های 2022-2023 ابزارهای متمرکز بر سازندگان بیشتری به Meta Business Suite اضافه خواهند شد.

متا

در واقعیت، ابزار Creator Studio واقعاً ناپدید نمی‌شود، بلکه با قابلیت دیگری جایگزین می‌شود: Meta Business Suite.

همچنین می‌توانید بهترین پست‌های ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود قرار دهید (مثلاً Feedly)).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

پایان Creator Studio به سادگی توسط a توضیح داده شده است نیاز به تجدید از متا و با تمایل به ویژگی های بیشتری ارائه دهد به کاربران خود برای مدیریت صفحات خود در شبکه های اجتماعی.

اعلامیه بسته شدن Creator Studio توسط متا
اعلامیه بسته شدن Creator Studio توسط متا

دسترسی به Creator Studio در حال حاضر هنوز امکان پذیر است، اما Meta به کاربران خود هشدار داده است: به زودی دیگر مجاز به دسترسی به فضای Creator Studio خود نخواهد بود.

چرا Creator Studio دیگر وجود ندارد؟

در واقع، برای چندین ماه، کاربران می توانند از Business Suite استفاده کنند. جابجایی بین دو داشبورد را می توان به راحتی از رابط سازنده انجام داد.

متا نمی‌خواهد در اینجا متوقف شود و در حال حاضر روی ویژگی‌های جدیدی کار می‌کند تا به پلتفرم Meta Business Suite اضافه کند تا رابط کاربری و ابزارهای موجود را بهبود بخشد.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

چگونه از یک ابزار به ابزار دیگر تغییر دهم؟

مدیران انجمن اولین کاربران بودند زیرا بسیاری از عملکردها اجازه می دادند مدیریت و برنامه ریزی کامل محتوا در شبکه های اجتماعی منتشر شود. برخی از ویژگی های آن:

 • آمار صفحه
 • داده های مخاطب
 • ردیابی پست
 • دسترسی ساده به تبلیغات
 • دسترسی به ایمیل
 • ابزار برنامه ریزی

Meta Business Suite چه چیزی بیشتر از Creator Studio دارد؟

بنابراین نترسید، داده های خود را از دست نخواهید داد، نیازی به ایجاد صفحات جدید نخواهید داشت و ابزار مدیریت متا را حفظ خواهید کرد!

بنابراین متا هشدارهایی را ایجاد کرده است که برای کاربران دارای فضای Creator Studio ارسال شده است تا آنها را از پایان این سرویس مطلع کند.

چگونه Creator Studio را جایگزین کنیم؟

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

بنابراین، Meta Business Suite یک ابزار جامع تر.

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اگر این خبر در پایان استودیوی سازنده و نحوه تعویض آن شما آن را دوست داشتید، با خیال راحت آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و برای مشترک شدن در خبرنامه بازاریابی دیجیتال ما (روزانه یا هفتگی) برای دریافت مقالات بعدی ساعت دیجیتال ما.

قبل از ترک…

این تغییر به طور خودکار توسط متا ظرف چند هفته انجام می شود. در مورد داده های ذخیره شده خود در Creator Studio، نگران نباشید، از یک پلتفرم به پلتفرم دیگر نگهداری می شوند.

Creator Studio، این پلتفرمی بود که توسط متا برای مدیریت صفحات در فیس بوک و اینستاگرام راه اندازی شد.

شما قبلا از Creator Studio استفاده می کردید و از اعلام متا مبنی بر پایان این سرویس کمی ناآرام هستید؟ نگران نباشید، ما پاسخ سوالات شما را داریم! چرا Creator Studio متوقف می شود، چگونه آن را جایگزین کنیم… ما در این مقاله به تمام سوالات شما پاسخ می دهیم.

هدف واقعی
End of Creator Studio: با چه چیزی جایگزین شود؟

Creator Studio چیست؟

منبع

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


 • یک پیام جدید
 • ابزارهای تحلیل
 • توصیه هایی از صفحات مشابه شما
 • توانایی انجام تست های A/B
 • ابزارهای برنامه ریزی پیشرفته تر