در اینجا عواقب این نقص وجود دارد

قبل از ترک…

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

گزارش های عملکرد کنسول جستجوی گوگل، شاخص های خوبی از سلامت و اثربخشی یک وب سایت هستند. احتمالاً بسیاری از شما به طور منظم با آنها مشورت می کنید. اما وقتی این داده ها دیگر به روز نمی شوند چه باید کرد؟ آیا این ممکن است بر رتبه بندی صفحات وب شما در نتایج جستجو تأثیر بگذارد؟ ما به سرعت متوجه خواهیم شد، زیرا این مشکل چند روزی است که وجود دارد … اظهارات گوگل در این مورد را در این مقاله کشف کنید!

اجرای حرفه ای وبلاگ نویسی

گزارش عملکرد کنسول جستجوی گوگل، دقیقا چیست؟

منبع

اگر این مقاله در تأخیر بازخوانی داده عملکرد کنسول جستجوی Google شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

گزارش عملکرد کنسول جستجوی Google معیارها و آمارهایی مانند:

  • برداشت ها
  • کلیک می کند
  • نرخ کلیک (CTR)
  • میانگین موقعیت در نتایج جستجو برای کلمات کلیدی و صفحات وب سایت شما

و آیا شما تحت تاثیر این تاخیر در به روز رسانی قرار گرفته اید؟ آیا تاثیری بر عملکرد خود می بینید؟ دریغ نکنید که شهادت خود را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)


منبع

به خودی خود، خیر، همانطور که توسط گوگل بیان شده است، این تاخیر به روز رسانی مشکل واقعی برای سایت شما نیست. هنوز در دسترس است و همچنان می توانید در نتایج جستجوی گوگل رتبه بالایی داشته باشید.

این بر نمایه سازی تأثیر می گذارد. و چون صفحات ایندکس نمی شوند، رتبه سایت نیز تحت تاثیر قرار می گیرد.

@umarfarooqj – توییتر

حساب توییتر جستجوی مرکزی گوگل همچنین تصریح کرد که این عدم به روز رسانی بر عملکرد وب سایت ها در نتایج جستجو تأثیری ندارد. با این حال اطلاعاتی در مورد منشاء این مشکل ارائه نشده است…

بیانیه Google در مورد تاخیر بازخوانی اطلاعات کنسول جستجوی گوگل
بیانیه Google در مورد تاخیر بازخوانی اطلاعات کنسول جستجوی گوگل

ایا این یک مشکل است ؟

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

گوگل از این نقص آگاه است و در توییتر اعلام کرد که در حال انجام اقدامات لازم برای رفع این مشکل است.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

به صاحبان وب سایت می دهد اطلاعات ارزشمندی در مورد دید سایت آنها در نتایج جستجوی ارگانیک

این ابزار همچنین ارائه می دهد قابلیت فیلتر کردن و بخش بندی داده ها بر اساس دوره زمانی، کشور، دستگاه، عبارات جستجوی خاص، صفحات سایت و غیره. این به صاحبان وب سایت اجازه می دهد تا عملکرد سایت خود را در نتایج جستجو تجزیه و تحلیل کنند و فرصت های بهبود را شناسایی کنند، خواه بهینه سازی کلمات کلیدی، بهبود محتوا و قابلیت استفاده، یا ردیابی روندهای ترافیک ارگانیک باشد.

تاخیر بازخوانی عملکرد

در اینجا چیزی است که در زمان نوشتن این مقاله نمایش داده می شود:

گزارش عملکرد گوگل به روز نیست
گزارش عملکرد گوگل به روز نیست

اظهارات گوگل

من مشکل درجه بندی دارم

@Obaid_S_Ahmed – توییتر

چند روزی است که اطلاعات عملکرد در کنسول جستجوی گوگل به روز نشده است. اگر در زمان‌های عادی، این داده‌ها به‌طور خودکار و به‌طور منظم (چند بار در روز) به‌روزرسانی شوند، دیگر برای چندین ساعت اینطور نیست.

گزارش عملکرد کنسول جستجوی گوگل یک است ابزار ارائه شده توسط گوگل که داده ها و اطلاعات دقیقی در مورد نحوه نمایش و رفتار وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل ارائه می دهد.

اما به نظر می رسد که این نظر همه نیست… برخی از کاربران اینترنت به توییت Google Search Central با نشان دادن تأثیرات منفی این اشکال بر عملکرد خود پاسخ دادند: