در اینجا نامه سرگشاده او (به زبان فرانسوی) به کاربران و تبلیغ کنندگان است!

من همچنین بسیار معتقدم که تبلیغات، زمانی که به درستی انجام شود، می تواند شما را خوشحال، سرگرم و آگاه کند. می تواند خدمات یا محصول یا درمان پزشکی را به شما نشان دهد که هرگز نمی دانستید وجود دارد، اما برای شما مناسب است. برای اینکه این موضوع درست باشد، ضروری است که به کاربران توییتر تبلیغاتی نشان داده شود که تا حد امکان با نیازهای آنها مرتبط باشد. تبلیغات کم ارتباط هرزنامه هستند، اما تبلیغات بسیار مرتبط در واقع محتوا هستند!

دلیل اینکه من توییتر را خریداری کردم این است که برای آینده تمدن داشتن یک میدان شهری دیجیتالی مشترک، که در آن بتوان طیف گسترده ای از عقاید را به شیوه ای سالم و بدون توسل به خشونت مورد بحث قرار داد، مهم است. در حال حاضر خطر بزرگی وجود دارد که رسانه‌های اجتماعی به اتاق‌های پژواک جناح راست افراطی و جناح چپ افراطی تقسیم شوند که نفرت بیشتری ایجاد می‌کنند و جامعه ما را تقسیم می‌کنند.

اساسا، توییتر آرزو دارد که معتبرترین پلتفرم تبلیغاتی جهان باشد که برند شما را می سازد و کسب و کار شما را رشد می دهد. به همه کسانی که با ما همکاری کرده اند، از شما تشکر می کنم. بیایید با هم چیز خارق العاده ای بسازیم.

ایلان ماسک از طریق توییتر

توئیتر

در اینجا نسخه ترجمه شده این نامه سرگشاده به زبان فرانسه آمده است به زبان انگلیسی در اینجا در توییتر منتشر شده است.

دلیل خریدم توییتر این است که برای آینده تمدن داشتن یک میدان عمومی دیجیتالی مشترک، که در آن بتوان طیف وسیعی از عقاید را به روشی سالم و بدون توسل به خشونت مورد بحث قرار داد، مهم است. در حال حاضر این خطر بزرگ وجود دارد که رسانه‌های اجتماعی به اتاق‌های پژواک راست افراطی و چپ افراطی تقسیم شوند که نفرت بیشتری ایجاد می‌کنند و جامعه ما را تقسیم می‌کنند.

بدیهی است که توییتر نمی تواند به منطقه ای از جهنم تبدیل شود که در آن همه چیز بدون عواقب بیان شود! علاوه بر احترام به قوانین کشور، پلت فرم ما باید برای همه گرم و پذیرا باشد، جایی که شما می توانید تجربه مورد نظر خود را با توجه به ترجیحات خود انتخاب کنید، همانطور که می توانید برای مثال، تماشای فیلم یا بازی های ویدیویی را انتخاب کنید. از هر سنی تا بلوغ

من همچنین معتقدم که تبلیغات، زمانی که به خوبی انجام شود، می تواند شما را خوشحال، سرگرم و آگاه کند. او می تواند خدمات پزشکی، محصول یا درمانی را به شما نشان دهد که شما نمی دانستید وجود دارد، اما برای شما مناسب است. برای اینکه این موضوع درست باشد، ضروری است که به کاربران توییتر تبلیغاتی نشان داده شود که تا حد امکان با نیازهای آنها مرتبط باشد. تبلیغات بی ربط اسپم هستند، اما تبلیغات بسیار مرتبط در واقع محتوا هستند!

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

منبع

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

بیشترش اشتباه بوده

به همین دلیل توییتر را خریدم. من این کار را نکردم زیرا آسان بود. من این کار را برای پول بیشتر انجام ندادم. من این کار را کردم تا سعی کنم به بشریتی که دوستش دارم کمک کنم. و من این کار را با فروتنی انجام می‌دهم و می‌دانم که شکست در پیگیری این هدف، علی‌رغم تلاش‌های ما، یک احتمال بسیار واقعی است.

اگر این مقاله در تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک و نامه سرگشاده او به کاربران توییتر (و تبلیغ کنندگان) شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

اکثر رسانه های جریان اصلی در تلاش بی وقفه خود برای کلیک ها، این افراط های قطبی شده را تغذیه و پرورش داده اند، زیرا فکر می کنند این چیزی است که پول می آورد، اما با انجام این کار، فرصت گفتگو از دست می رود.

این نامه سرگشاده اصلی به زبان انگلیسی است:

PS: احتمالاً زمان سرمایه گذاری در توییتر فرا رسیده است، قبل از اینکه موشک بدون شما حرکت کند! (اما این توصیه یک متخصص سرمایه گذاری یا یک سرمایه گذار باهوش نیست، خودتان تحقیق کنید).

می‌خواستم شخصاً با شما صحبت کنم تا انگیزه‌هایم را برای خرید توییتر به اشتراک بگذارم. در مورد اینکه چرا توییتر را خریدم و در مورد تبلیغات چه فکر می کنم، حدس و گمان های زیادی وجود دارد.

پرنده رها می شود. با همین چند کلمه است که ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان و یکی از بزرگترین کارآفرینان دوران معاصر، نامه سرگشاده خود را معرفی کرد و به زبان ساده دلایلی را که چرا تصمیم به خرید توییتر (و اخراج بخش خوبی از آن کرد) توضیح داد. از رهبران در محل).

همانطور که گفته شد، توییتر بدیهی است که نمی تواند به یک منظره جهنمی رایگان برای همه تبدیل شود، جایی که می توان هر چیزی را بدون عواقب گفت! علاوه بر پایبندی به قوانین کشور، پلت فرم ما باید گرم و پذیرای همه باشد، جایی که شما می توانید تجربه مورد نظر خود را مطابق با ترجیحات خود انتخاب کنید، همانطور که می توانید انتخاب کنید، برای مثال، فیلم ببینید یا بازی های ویدیویی مختلف را انجام دهید. از تمام سنین تا بلوغ

اکثر آنها تقلبی هستند.

به همین دلیل توییتر را خریدم. من این کار را نکردم زیرا آسان بود. من این کار را برای پول بیشتر انجام ندادم. من این کار را برای کمک به بشریت انجام دادم که دوستش دارم. و من این کار را با فروتنی انجام می‌دهم و می‌دانم که شکست در پیگیری این هدف، علی‌رغم بهترین تلاش‌های ما، یک احتمال بسیار واقعی است.

من می‌خواستم شخصاً برای به اشتراک گذاشتن انگیزه‌ام در خرید توییتر تماس بگیرم. در مورد اینکه چرا توییتر را خریدم و در مورد تبلیغات چه فکر می کنم، گمانه زنی های زیادی وجود دارد.

اساساً، توییتر آرزو دارد که معتبرترین پلت فرم تبلیغاتی در جهان باشد که برند شما را تقویت کرده و شرکت شما را رشد دهد. از همه کسانی که با ما همکاری کردند، از شما تشکر می کنم. بیایید با هم چیز خارق العاده ای بسازیم.

ایلان ماسک – توییتر

در تعقیب بی‌امان کلیک‌ها، بسیاری از رسانه‌های سنتی به آن افراط‌های قطبی دامن زده‌اند و به آن‌ها پاسخ می‌دهند، زیرا معتقدند این چیزی است که پول را به ارمغان می‌آورد، اما با انجام این کار، فرصت گفتگو از دست می‌رود.