در اینجا نحوه تبلیغ کسب و کار خود به صورت رایگان آورده شده است! (20 تکنیک، 1 اینفوگرافیک)


شما به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید و بودجه ای برای تبلیغ ندارید؟ آیا دوست دارید بدون صرف یک ریال در مورد کسب و کار خود صحبت کنید؟ خب ممکنه! اشتباه نکنید، این کار کمی بیشتر نیاز به سرمایه گذاری دارد، اما با این 20 تکنیک، باید راهی برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود پیدا کنید!

تبلیغات و بازاریابی

چرا ارتباط و تبلیغ یک شرکت برای موفقیت آن بسیار مهم است؟

بازی ارتباط و ترویج الف نقش اساسی در موفقیت یک شرکت به چندین دلیل.

اول از همه، آنها افزایش دیده شدن شرکت و تبلیغ برند آن برای مخاطبان گسترده، که باعث شناخت برند و ایجاد شهرت مثبت می شود. با انتشار اطلاعات در مورد محصولات، خدمات یا پیشنهادات ویژه، ارتباط برقرار می کند مشتریان جدید را جذب می کند با برانگیختن علاقه آنها و تشویق آنها به انتخاب شرکت به جای رقبا.

علاوه بر این، با حفظ ارتباط منظم با مشتریان فعلی، ما وفاداری آنها را تقویت کنید با آگاه نگه داشتن آنها در مورد محصولات جدید، بهبود محصول یا تبلیغات ویژه، در نتیجه آنها را تشویق می کند که درگیر بمانند و به خرید از شرکت ادامه دهند.

ارتباط موثر همچنین به شما کمک می کند که برجسته شوید رقبا با نمایش ویژگی‌های منحصر به فرد کسب‌وکار و تأکید بر مزایایی که ارائه می‌دهد، در نتیجه مزیت رقابتی ایجاد می‌کند که بر انتخاب‌های مصرف‌کننده تأثیر می‌گذارد.

ارتباط نیز نقش یک نقش اساسی در مدیریت شهرت شرکت با قادر ساختن او به پاسخ سریع به نگرانی های مشتری، حل مشکلات و نشان دادن تعهد خود به رضایت آنها.

خوب است بدانید: ارتباطات به تبلیغات و تبلیغات محدود نمی شود، بلکه روابط عمومی، بازاریابی دیجیتال، شبکه های اجتماعی، رویدادهای شرکتی، روابط با مشتری و بسیاری از جنبه های دیگر را نیز در بر می گیرد. یک رویکرد جامع و منسجم برای ارتباطات برای به حداکثر رساندن تأثیر آن بر موفقیت تجاری ضروری است.

20 تکنیک برای تبلیغ رایگان یک تجارت

20 تکنیک برای تبلیغ رایگان کسب و کار
20 تکنیک برای تبلیغ رایگان کسب و کار

در اینجا توضیح مختصری برای هر یک از 20 تکنیکی که به شما امکان می دهد تجارت خود را بدون پرداخت هزینه تبلیغ کنید آورده شده است:

تکنیک توضیحات
از شبکه های اجتماعی استفاده کنید می توانید در تمام شبکه های اجتماعی به صورت رایگان برای شرکت خود یک حساب کاربری ایجاد کنید و در آنجا به تعداد زیادی از کاربران دسترسی پیدا کنید! چه کسی در سال 2023 رسانه اجتماعی ندارد؟
یک وبلاگ باز کنید وبلاگ نویسی روشی موثر برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری اطلاعات با مخاطبان است.
دهان به دهان از قدرت دهان به دهان غافل نشوید، این می تواند به شما این امکان را بدهد که خیلی سریع از یک مشتری راضی دیده شوید!
با سفرا تماس بگیرید برخی از شخصیت ها می توانند بدون درخواست غرامت مالی، سفیران برند شما شوند، پس چرا تست نکنید؟
مصاحبه کنید مصاحبه نیاز به سرمایه گذاری زمان دارد، اما نه پول! و به شما این امکان را می دهند که خود را به افراد جدید بشناسید.
ثبت نام در انجمن ها تالارهای گفتمان راه های خوبی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات کسب و کار شما با افراد علاقه مند هستند.
از ایمیل استفاده کنید راه حل های ایمیل رایگان زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.
پادکست پسر لنسر پادکست در حال حاضر محبوب است، شنوندگان زیادی وجود دارد، وقت آن است که شروع کنید!
خدمات رایگان ارائه دهید ارائه خدمات رایگان یا نمونه‌های محصول می‌تواند باعث شود مردم درباره کسب‌وکار شما صحبت کنند و تأثیر مثبتی بر جای بگذارند.
درس بده اگر برای تدریس در زمینه تخصصی خود رفتید و از شرکت خود به عنوان یک مورد مشخص برای نشان دادن دوره خود استفاده می کردید، چه؟
مداخلات عمومی انجام دهید انجام همه مداخلات عمومی خوب است، این راهی است برای اینکه مردم درباره شما صحبت کنند.
ثبت نام در مسابقات با ثبت نام در مسابقاتی که به شرکت‌های مربوط به رشته خود پاداش می‌دهند، شانس به دست آوردن ارتباط رایگان را برای شرکت خود به حداکثر می‌رسانید (اگر علاوه بر این، جوایزی هم برنده شوید چه؟)
در رویدادهای شبکه شرکت کنید شبکه یک عنصر اساسی در موفقیت حرفه ای است. و شبکه تا حدی در طول رویدادهای حرفه ای ساخته شده است.
در مطبوعات ارتباط برقرار کنید حتی اگر شبکه‌های اجتماعی نفوذ بیشتر و بیشتری داشته باشند، مطبوعات همچنان یک کانال ارتباطی هستند که به طور گسترده توسط بخش بزرگی از مردم خوانده و شنیده می‌شود.
به برنامه های وابسته بپیوندید برنامه های وابسته به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به سرمایه گذاری خاصی، کسب و کار خود را تبلیغ کنید.
مبادله تبلیغات شاید دیگر سازندگان/کارآفرینان نیز به دنبال تبلیغات رایگان باشند؟ چرا تبادل شیوه های خوب انجام نمی شود؟
دعوت شدن به رادیو، در یک پادکست رادیو و پادکست روش های بسیار جالبی برای صحبت در مورد خود بدون صرف یک ریال هستند.
در رویدادهای محلی شرکت کنید رویدادهای کوچک محلی فرصتی برای نشان دادن خود و صحبت در مورد فعالیت خود هستند، حتی در زمینه ای که بسیار متفاوت از شماست.
ثبت نام در دایرکتوری های آنلاین دایرکتوری های آنلاین همه شرکت های یک صنعت را فهرست می کنند. ثبت نام کنید و می توانید دیده شوید!
جرات درخواست تبلیغات رایگان را داشته باشید و در نهایت، از درخواست تبلیغات رایگان از سایر شرکت‌ها، رسانه‌ها، سازندگان نترسید… در بدترین حالت، آنها مخالفت می‌کنند، در بهترین حالت، شما تبلیغات رایگان دارید!

بنابراین، کدام روش(های) را انتخاب خواهید کرد؟ آیا از سایرین استفاده می کنید؟ ما کنجکاو هستیم که شما را بخوانیم، پس درنگ نکنید تا نظر خود را به ما بدهید!

قبل از ترک…

اگر این مقاله در راه هایی برای تبلیغ رایگان کسب و کار شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

منبع

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع