در Yoast SEO Premium با بازرس SEO جلویی آشنا شوید • Yoast

شما می توانید کلمه ای را که برای پست یا صفحه تنظیم کرده اید از بازرس سئو جلویی ببینید. علاوه بر این، می توانید نحوه امتیازدهی محتوا را نیز مشاهده کنید. سعی کنید گلوله های سبز را هدف بگیرید! هر گلوله ارزیابی SEO Yoast نباید سبز باشد، تا زمانی که دو گلوله کلی وجود دارد هستند سبز. اگر بازرس یک گلوله قرمز نشان دهد، ممکن است مجبور شوید بیشتر روی محتوا کار کنید. دکمه «ویرایش پست» را بزنید تا به ویرایشگر بروید تا روی آن کار کند.

خروجی تگ های متا

قسمت دوم بازرس سئوی جلویی شامل متا تگ های صفحه است. در اینجا چیزهایی مانند عنوان و توضیحات متا را که برای پست تنظیم کرده اید، به علاوه اطلاعاتی در مورد تصاویر پیدا خواهید کرد. همچنین خروجی OpenGraph، استانداردی که برای پست تنظیم کرده‌اید و تنظیمات متا روبات‌ها را خواهید دید.

جنبه بصری خروجی Schema به خوبی نشان می دهد که چگونه قطعات مختلف در نمودار صفحه شما قرار می گیرند. همه چیز به خوبی تورفتگی دارد و فلش ها به شما امکان می دهند بخش های دیگر داده های ساخت یافته را گسترش دهید. این امر بررسی آنچه را که برای مطالعه نیاز دارید آسان تر از بررسی کل نمودار می کند. شما همچنین می‌توانید هر چند وقت یک‌بار که می‌خواهید، بسته به عمق داده‌های ساختاریافته‌تان – که اگر از Yoast SEO استفاده می‌کنید، بسیار زیاد است!

به سرعت داده های ساختار یافته ای را که Yoast SEO برای یک مقاله تولید می کند، بررسی کنید

این بازرس SEO جلویی در Yoast SEO Premium است

Yoast SEO Premium یک ویژگی جدید دارد که به شما کمک می کند تنظیمات سئوی خود را سریع بررسی کنید. بازرس سئوی جلویی برای کمک به شما در انجام این کار طراحی شده است – ابرداده های خروجی پست خود را درست از قسمت جلو بررسی کنید. دیگر لازم نیست پست ها را در ویرایشگر وردپرس باز کنید تا ببینید چه چیزی را تنظیم کرده اید! شما امتیازات سئو، متا تگ ها، خروجی طرحواره و موارد دیگر را در قسمت جلویی در دسترس دارید. بررسی کار سئوی شما هرگز آسان تر نبوده است!

بازرس سئو فرانت اند چه کاری انجام می دهد؟

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. قبل از پیوستن به Yoast، او سال‌ها در مجله طراحی وب پیشرو هلند مهارت‌های خود را تقویت کرد.

آواتار ادوین توننمنبع در این پست به طور خلاصه بازرس سئوی فرانت اند در Yoast SEO Premium را معرفی کردیم. بازرس در مرحله بتا است و ما انتظار داریم در آینده عملکرد را بهبود بخشیده و گسترش دهیم. Inspector یک راه سریع و آسان برای به دست آوردن بینش بیشتر در مورد تنظیمات SEO پست خود، درست از قسمت اول است. ناگفته نماند، این یک ابزار عالی برای کسانی است که در حال یادگیری SEO هستند. آن را امتحان کنید و ببینید چه فکر می کنید!