دزدگیر اماکن ❤️ با قیمتی فوق العاده❤️ – فروشگاه اینترنتی دیجی ویرا

هر کدام از این چشمی ها با روش های خاص خود و در موقعیت خاص خود به کار می روند که در دو دسته سنسور بی سیم و سنسور ساده قرار می گیرند. سنسور درب ورودی : به سنسور مگنت یا درب و پنجره معروف می باشند. برخی از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت باعث می شود شما با اطمینان خاطر به این مجموعه اعتماد کنید و مجموعه آرینا را برای خرید دزدگیر امکان در نشتارود انتخاب کنید. اطمینان حاصل نمایید جهت قرار دادن سیم کارت در دستگاه به درستی انجام شده است. ممکن است در بعضی از فصول سال با گردش زاویه تابش خورشید ممکن است به مسز شیشه برخورد کند و میز شیشه ای نور را بازتاب کند روی سنسور . بنابراین هیچ سازه ای که مانع سیگنال های WIFI باشد، نباید وجود داشته باشد. فرض کنید شما از یک چشمی بی سیم استفاده می کنید.هنگام معرفی چشمی بی سیم به دستگاه دزدگیر خود آن چشمی را روی زون خاصی ست کرده اید.زمانی که چشمی به دستگاه معرفی شده حالت جمپر های داخل آن هیچ تفاوتی نکرده و شما هیچ تغییری در چیدمان آنها ایجاد نکرده اید . ۲-دزدگیر های بیسیم : دزدگیر اماکن بیسیم به هیچ سیم کشی احتیاج ندارد و سنسورها دارای باتری می باشند .ارتباط سنسورها کاملاً بیسیم می باشد.

دزدگیر اماکن که با نام های دزدگیر آپارتمان، سیستم ضد سرقت دزدگیر منزل، سیستم امنیتی منزل، سیستم ضد سرقت فروشگاه، سیستم ضد دزد، سیستم حفاظتی خانه، دزدگیر فروشگاه، دزدگیر مغازه نامبرده می شود که به سیستم اعلام سرقت هم معروف است و در واقع وسیله ای است که به هنگام گذر افراد متفرقه و غیرمجاز از یک حریم خصوصی، دزدگیر اماکن ورود این افراد را به ساکنین اعلام می کند . پیشنهاد ما به شما این میباشد، علاوه بر تعداد دوربین مداربسته ای که خریداری کرده اید. در صورت ورود ناخواسته ای که با باز شدن در همراه باشد فعال شده و به شما گزارش خواهند داد. چنانچه خطای آژیر پس از زمانی نسبتا ثابت و پس از زمان فعال و مسلح کردن دستگاه به صدا درآید، احتمالا باتری دزدگیر موجود بر روی پنل دچار مشکل شده است. دزدگیر می بایست زمانی آژیر بکشد که برای شما پیامکی ارسال کره باشد که نام زونی که تحریک شده را بنویسد. این بخش علاوه بر وسیع تر کردن برد چشمی، توانایی این را دارد که قدرت ریموت کنترل سیستم را افزایش دهد. سنسورها در دونوع سیمی و بی سیم وجود دارند که برد آن ها متغیر می باشد.

و یا نصب دوربین در مکانهایی با گرمای شدید مانند کورهها میتواند به قطعات داخلی دوربین آسیب وارد کرده و نیاز به تعمیر برد دوربین مدار بسته را تا حد زیادی افزایش میدهد. اگر شماره سیمکارت خود را عوض کردید بایستی در دزدگیر شماره قبلی خود را تغییر دهید. حفظ و تامین امنیت اگر نگوییم مهمترین؛ اما یکی از دل مشغولیهای بسیار مهم عمده صنعتگران ماهر و توانمند در سراسر جهان است. چشمی ها یا سنسور ها وظیفه دریافت اطلاعات از محیطی که در آن قرار گفته اند را دارند. عیب یابی دزدگیر منزل کار سختی نمیباشد به شرط اینکه مشکل را به درستی تشخیص دهیم .خیلی وقت ها مشکلات کوچک و بزرگ از یه اتفاق کوچک و ساده شروع میشوند. ریموت به ما این امکان را می دهد که بدون نیاز به نزدیک بودن به پنل اصلی از راه دور دزدگیر اماکن را فعال یا غیرفعال کنیم.مثلا در طبقه بالا هستیم و تمایلی نداریم که تخت خود را ترک کنیم. با این حال آژیر نتوانسته به پنل اصلی متصل شود. اول از همه سراغ گوشی موبایل خود بروید و بررسی کنید هنگاه آژیر چه پیامی از طرف دزدگیر دریافت کرده اید ؟

دزدگیرهای منازل امروزه مدلهای متنوعی دارند که هر کدام از آنها یک عملکرد مشخص دارند و با استفاده از سنسور حرکتی دزدگیر هر حرکت اضافهای را شناسایی و آلارمهای مورد نظر را ارسال میکنند. چون در این دستگاه دزدگیر و دوربین در کنار هم قرار دارند و نیازی به نصب جداگانه آنها نیست. در محیطهای مشاع یا خصوصی استفاده از دوربینهای مداربسته مخفی نیاز به مجوز دارد. استفاده از دستگاه دزدگیر اماکن یکی از عمومی ترین و رایج ترین نوع دستگاه های ضد سرقت است که در اکثر مکان ها از جمله خانه، کارخانه، بانک، فروشگاه، مغازه، کارگاه، مناطق صنعتی و هر جایی که شما تصور کنید، برای پیشگیری از وقوع دزدی و یا سرقت و همچنین ورود افراد غیرمجاز به حریم خصوصی استفاده می شود. 7. از نصب دوربینهای امنیتی در املاک، حمام، یا مکانهایی که مردم انتظار منطقی از حریم خصوصی دارند خودداری کنید. چشمی دزدگیر اماکن را می توان به نوعی مهمترین بخش در مجموعه دزدگیر ها به شمار آورد.

سرقت از منزل مربوط به سالهای اخیر نمیشود و دزدیده شدن مال و اموال اشخاص سابقهای بس طولانی و ریشه در تاریخ دارد. در این حالت با کارشناس مجرب تماس بگیرید و از او درخواست کمک کنید. چنانچه در 3 دقیقه بعدی حرکتی تشخیص داده نشود به حالت عادی بر میگردد. چنانچه در طول 3 دقیقه حرکتی تشخیص داده شود طول مدت حالت ذخیره انرژی افزایش می یابد. در طول 3 دقیقه سنسور فعال نخواهد بود و سیگنالی پنل اصلی ارسال نخواهد کرد. آژیر : آژیرها در دزگیرهای اماکن جداگانه و یا به عنوان بخشی از پنل اصلی وجود دارد.آژیر بیرونی و آژیر داخلی. از این جهت که دوربین های بی سیم، نیازی به سیم کشی ندارند و نصب آنها آسان تر است، گزینه آسان تر و بهتری محسوب می شوند، اما این دوربینها، در صورت دور شدن از گیرنده ها، کیفیت تصویربرداری آنها تضعیف میشود.

هر دوی این دو نوع دزدگیر مدل های خوب و قابل اطمینیان دارند.هر کدام از این دو مدل تخصص مورد نیاز خود را دارد یعنی برای نوع اول با متخصص خودش صحبت کنید و مشورت بگیرید و برای نوع دوم هم همینطور . نوع خدمات درخواستی خود را انتخاب کنید: ابتدا از شما درمورد سرویسی که میخواهید پرسش میشود و شما سرویس مورد نظرتان را انتخاب میکنید. هشدار ، اعلان خطر وظیفه اصلی اوست .زمانی که یکی از سنسورها تحریک شود پنل مرکزی شروع به آژیر زدن می کند و با شماره هایی که در آن تعریف شده تماس می گیرد و به آنها نصب دوربین مداربسته در خانه پیامک می دهد. هر کدام از این نوع دوربین ها برای مکانهای مختلف کاربرد دارد و باید آنها را برای محل هایی استفاده کرد که مناسب آنها است.

پس در صورت قطع سیم تلفن از بیرون ساختمان توسط سارق دیگر تلفن کننده عمل نخواهد کرد و فقط صدای اژیر در محل وجود خواهد داشت. دزدگیرهای دوربین دار با ارسال پیامک، تماس یا صدای آژیر مانند موقعیت خطرناک و ورود سارقین را اطلاع میدهند. • بررسی کنید چنانچه صدای پنل اصلی قطع میباشد ، از طریق پیامک یا نرم افزار صدای آلارم را ریست کنید. هزینه نصب هریک از سنسورهای اضافه که به دستگاه متصل شوند، حدود ۵۰ هزار تومان بوده که هزینه آن به هزینه اصلی دزدگیر منزل اضافه می شود. لذا هنگام خرید باید کاتالوگ مدل های دوربین مداربسته را به دقت مطالعه نمایید تا بررسی کنید آیا دوربین مد نظر قابلیت های مورد انتظار شما را برآورده می نماید یا خیر. اگر پیامکی دریافت نکرده اید یکبار آزیر را از دزدگیر قطع کنید و دوباره متصل کنید و در این هنگام مطمپن شوید کسی سنسور ها را تحریک نکند. پایتخت فناوری، یکی از بهترین آموزشگاه ها در زمینه نصب دزدگیر برای ساختمان ها، برنامه ریزی ها و اهدافی هم راستا با اهداف سازمان فنی و حرفه ای کشور دارد که مهم ترین آن نشر علم و تربیت نیروی کار با مهارت است. هزینه ای که بابت نصب دزدگیر اماکن در تهران می دهید را عوامل متعددی از جمله متراژ، نوع دزدگیر و نوع سنسورها تعیین می کنند.

بدون انجام دادن تحقیقات لازم نمی توانید بهترین مدل دزدگیر را برای محل مورد نظر خود پیدا کنید. توجه داشته باشید که درصورت قطع شدن خط شهری، تلفن کننده از کارمی افتد و قادر به تماس گرفتن نمی باشد. با ما همراه باشید تا در نهایت بدانید یک سیستم امنیتی خوب باید چه ویژگیهایی داشته باشد. است که شما را در نصب این تجهیزات امنیتی یاری می کند. ایستگاه پایه : هاب مرکزی دزدگیر اماکن تمام تجهیزات متصل شده را با برنامه تلفن همراه ما همگام سازی می کند . سعی کنید هنگام نصب سنسور دفترچه راهنمای آن را مطالعه کرده و دستور العمل های نصب آن را را رعایت نمایید.

چشمی های وایرلس دزدگیر منزل قابلیت نصب در نقاط مختلف ساختمان را دارند و ویژگی قابل توجه آن ها عدم نیاز به سیم کشی آن ها در بخش های گوناگون ساختمان است. این سیستمهای امنیتی هرکدام بر اساس هدفی منحصر به فرد نصب می شوند و شما را در برابر خطرات خاصی ایمن می کنند. که در حال حاضر در بازار وجود دارند از لحاظ شکل ظاهری به صورت های متفاوتی ارائه می شوند اما از لحاظ عملکرد، یک ساختار مشترک را دارا می باشند. ما در مقاله انتخاب دزدگیر اماکن به شما این نکته را گوشزد کرده ایم. با دنبال کردن 5 مرحله آسان که در ادامه بررسی میکنیم یاد میگیریم که چگونه دوربین مداربسته نصب کنیم. این دستگاه به نام های دیگری هم در بین مردم معروف است.جالب است بدانید اشخاصی که دست به دزدی و سرقت از منازل و اماکن می زنند از پیش اهدافی آسان را برای خود در نظر گرفته اند. به همین خاطر طراحان روزبهروز به فکر تقویت سیستمهای ضد سرقت افتادند و سعی در تکمیل انواع دزدگیرهای اماکن داشتند. به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی انواع قفلها، دربهای ضد سرقت و حتی دزدگیرها منزل طراحی شد.

اگر خودتان نسبت به نصب دوربین مداربسته اقدام می کنید، بهتر است به یکسری نکات در هنگام نصب توجه کنید. هنگام انتخاب سیستمی برای جلوگیری از سرقت و خرابکاری باید به چند ویژگی توجه کرد. اما باز هم کافی نبود چون دوربینهای مداربسته فقط وظیفه ارسال تصاویر را داشتند و در زمان سرقت کار دیگری از آنها برنمیآمد. آنها باید ذکر کنند که چند پورت روی جعبه پشتیبانی میکنند. نظارت بر نقاط احتمالی ورود و نفوذ با سنسورهایی که با یک کنترل پنل ارتباط برقرار میکنند و انتقال سیگنال هشدار هنگام تشخیص نفوذ غیرقانونی، این مفهوم اساسی تئوری سیستمهای دزدگیر است. ۳- در هنگام ارسال هشدار صدایی شنیده نمی شود. بخاطر داشته باشید که نصب و راه اندازی سامانه مدار بسته یک امر کاملا تخصصی است و استاندارد های ویژه خود را دارد که از عهده هر نصاب و تکنسینی بر نمی آید. در اولین قدم، نصاب دزدگیر منزل باید محل مناسب برای نصب آژیر دزدگیر را مشخص کند. یک نکته دیگر در مورد چشمی های وایرلس اینکه برای تغذیه آن ها نیاز به باتری و دیگر متعلقات منابع تغذیه نخواهید داشت؛ چرا که خود چشمی دارای باتری است.

امروزه با توجه به اینکه خیلی از اماکن محلی برای سیم کشی تو کار دزدگیر در نظر نگرفته اند و اینکه سیم کشی رو کار زیاد امن نیست و ظاهر منزل برایشان اهمیت دارد می بایست از دزدگیر منزل بیسیم استفاده کرد. در سنسورهای تشخیص حرکت از تکنولوژی های مختلفی استفاده شده است، اولتراسونیک و مادون قرمز دو فناوری بسیار پر کاربرد هستند، اما از تکنولوژی هایی مثل مایکرویو و توموگرافی هم در این سنسورها استفاده می شود. دوربین های مداربسته در اشکال و انواع مختلفی تولید شده اند که هر کدام ویژگی های خاصی را در بر دارند و شما می توانید بسته به نیاز خود هر کدام از اینها را در سایت دیجی ویرا انتخاب و خریداری بفرمایید . پیش از روشن نمودن دستگاه سیم کارت را درون آن قرار دهید. شما می توانید چشمی وایرلس را در هر جای ساختمان مورد استفاده قرار دهید. سنسورهای حرکتی دزدگیرهای دوربین دار قادر به تشخیص حرکت افراد هستند و با اولین حرکت ناشناس وضعیت خطرناک را تشخیص میدهند. فروشگاه اینترنتی ایمن کالا با سالها تجربه در فروش سیستمهای امنیتی منازل و خودرو اقدام به واردات و ارائه دزدگیرهای اماکن تخصصی کرده است. به دلیل اهمیت و ضرورت استفاده از دزدگیر در جوامع امروزی بسیاری از کشورهای دنیا اقدام به طراحی و تولید برندهای مختلف دزدگیر کردهاند.

دوقسمت دارد : یکی روی پنجره یا درب نصب می شود و دیگری بر روی قاب یا چهارچوب آنها نصب می شود. دوربین مداربسته کارخانه به عنوان سیستم نظارتی و حفاظتی موجب ایجاد امنیت و افزایش بهره وری نیروی کار می گردد. شما یک دزدگیر ماکن میخرید و میتوانید از این سنسور ها بهره بگیرید یعنی این سنسور ها به پنل دزدگیر شما متصل و آماده به کار میشوند. شما می توانید نظر خود را نیز برای نصب دوربین ها بیان کنید. پس از هشدار ، سیستم را فورا غیرفعال نکنید ، در غیر این صورت سیستم برقراری تماس را متوقف می کند. بنابراین قیمت پکیج دزدگیر اماکن شما در حد متعادلی قرار می گیرد، به این خاطر که نیاز به خرید باتری برای آن خواهید داشت. باتری تغذیه: در صورت قطعی برق و یا خرابکاری احتمالی در سیمهای برق ورودی سیستم معمولا یک باتری 12 ولتی اسیدی در جعبه دزدگیر قرار داده میشود.