دسامبر 2022 به‌روزرسانی محتوای مفید Google بیش از حد انتظار طول می‌کشد


دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، گفت که انتشار به‌روزرسانی محتوای مفید در دسامبر 2022 گوگل بیشتر از آنچه در ابتدا انتظار می‌رفت طول می‌کشد. این به روز رسانی در تاریخ 5 دسامبر آغاز شد و انتظار می رفت اوایل این هفته به پایان برسد.

گوگل نوشت توییتر، “ما هنوز” به‌روزرسانی محتوای مفید را انجام نداده‌ایم. گوگل افزود: «در حالی که به طور معمول تکمیل این به‌روزرسانی تا دو هفته طول می‌کشد، این به‌روزرسانی بیشتر طول می‌کشد».

این توییت است:

جان مولر از گوگل اضافه شد ماستودون, “گاهی اوقات چیزها کمی کند می شوند، معمولاً معنی خاصی ندارد.” او به شوخی گفت: «شاید Googlebot در حال خزیدن همه آن کوکی‌های تعطیلات است.

به عنوان یادآوری، به‌روزرسانی محتوای مفید Google به دنبال حذف محتوایی است که برای رتبه‌بندی در موتورهای جستجو نوشته شده است و به مردم کمک نمی‌کند یا به آنها اطلاع نمی‌دهد. گوگل گفت این به روز رسانی به محتوایی که به نظر می رسد در درجه اول برای رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو ایجاد شده است، رسیدگی می کند. گوگل افزود: این به روز رسانی به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که محتوای غیراصلی و با کیفیت پایین در جستجو رتبه بالایی ندارد. بنابراین اگر محتوایی را برای افزایش دید و ترافیک موتورهای جستجو می‌نویسید، ممکن است تحت تأثیر این نوع به‌روزرسانی قرار بگیرید و سایت‌های غیر انگلیسی دیگر از این به‌روزرسانی در امان نباشند.

تا کنون، تعیین هر گونه تغییر رتبه بندی خاص برای به روز رسانی محتوای مفید دشوار بوده است. شاید شاهد نوعی تغییر یا نوسان بزرگ در انتهای به‌روزرسانی باشیم. به خاطر داشته باشید، گوگل همچنین به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022 را منتشر می‌کند، جایی که فکر می‌کنیم شاهد تاثیر آن هستیم.

به محض اینکه تمام شد، گوگل به ما اطلاع خواهد داد و من بیشتر در اینجا، Search Engine Land و در شبکه های اجتماعی پست خواهم کرد.

بحث انجمن در توییتر.

منبع