دکمه ارسال پست های گوگل در حال حاضر برای برخی کار نمی کند

بنابراین شاید گوگل آن را برطرف کرده است یا شاید این باگ بر برخی افراد تأثیر می گذارد اما نه همه؟

با این حال، وقتی “POST” را فشار می دهند – هیچ اتفاقی نمی افتد …. هیچ پیام خطایی هم نمی دهد. این بر روی دسکتاپ و موبایل تست شد، در Safari، Firefox و Chrome تست شد. همه شانس.

من خودم سعی کردم آن را آزمایش کنم و همانطور که قبلاً توضیح داده شد، می توانید یک رتبه ستاره و سؤالات را بگذارید و همچنین یک بررسی شخصی را تایپ کنید. مرحله آخر فشار دادن دکمه “آبی” “پست” است اما هیچ کاری انجام نمی دهد. نه پیغام خطایی یا هیچ چیز دیگری.

من دقیقاً همین مشکل را دارم که می‌خواهم نظری را ارسال کنم همین الان… نظر را تایپ کردم، امتیاز دادم (عالی)، روی تمام سرویس‌های انجام‌شده کلیک کردم، دو عکس اضافه کردم، و وقتی دکمه پست را زدم، فقط به بالای صفحه بررسی …. گوگل، فایرفاکس، سافاری را امتحان کردید…..

در حدود 24 ساعت گذشته، شکایات زیادی مبنی بر کار نکردن دکمه ارسال Google Posts وجود داشته است. من شخصا آن را تست کردم و به نظر می رسد برای من کار می کند، اما a نمایه های کسب و کار گوگل رشته راهنما شکایات زیادی در مورد ارسال نشدن Google Posts دارد.

بحث انجمن در نمایه های کسب و کار گوگل.

منبع

مشکلات همچنان مانند ساعات قبل گزارش می شود.

نوک کلاه به @SaijoGeorge برای تشخیص این

اما باز هم وقتی امتحان کردم به نظر می رسد که برای من خوب کار می کند. من یک Google Post برای کسب و کارم پست کردم که می توانید ببینید اینجا:

شکایات کمتر از 24 ساعت پیش شروع شد، آنچه برخی از صاحبان مشاغل گفتند:

دکمه POST آبی است که عالی است.