دیجیتال مارکتینگ چیست؟ فروش 100 برابری با بازاریابی اینترنتی-بهیدو

بعضی اوقات پیش می‌آید که به خاطر حجم زیاد کارها یا یک‌نواختی آن‌ها حوصله‌تان سر برود و خسته شوید. پیشنهاد می‌کنیم که در این مواقع به خودتان استراحت بدهید و بعدا دوباره سراغ کارهای‌تان بروید. من توصیه می‌کنم که از دوره‌های دیجیتال مارکتینگ شروع کنید و بعد سراغ فیلم‌های آموزشی یوتیوب بروید.

درباره دیجیتال مارکتینگ چه میدانید؟

دوره‌های آموزش عملی دیجیتال مارکتینگ جنبه‌های کلیدی بازاریابی دیجیتال را پوشش می‌دهند و به شما نشان می‌دهد که چگونه یکپارچه شوید و به مشتریان دسترسی پیدا کنید و باعث افزایش دیجیتال مارکتینگ بهیدو درآمد شوید. بازاریاریابی ربایشی، جاذبه‌ای یا درون‌گرا، نوعی از بازاریابی است که در آن فعالیت‌های بازاریابی برای گروه دقیقی از مخاطب انجام می‌گیرد که به آن مخاطب (مشتری) هدف یا تارگت مارکت گفته می‌شود. این فعالیت‌ها عموما زمانی انجام می‌گید که نیاز دسته مشخصی از افراد شناسایی شده و برای برطرف کردن آن نیاز از سمت بیزنس، راهکار یا راهکارهایی ارائه شده که به نظر می‌رسد برای گروه هدف جذاب است.

۱. شما می‌توانید فقط کاربرانی را هدف قرار دهید که به احتمال زیاد محصول یا خدمات شما را خریداری می‌کنند

دیجیتال مارکتینگ چیست؟ فروش 100 برابری با بازاریابی اینترنتی-بهیدو

«خبرنامه» نیز می‌تواند جزو ایمیل مارکتینگ باشد؛ چرا که به برندسازی و خلق تجربه خوب برای مشتری کمک کرده و باعث افزایش فروش یا ترافیک وبسایت شما خواهد شد. دیجیتال مارکتینگ چتریست که تمام فعالیت های بازاریابی مبتنی بر کانال های دیجیتالی شما را پوشش می دهد. کسب و کارها از کانال های ارتباطی دیجیتالی مانند موتور جستجوی گوگل، شبکه های اجتماعی، ایمیل و وب سایت ها به عنوان اهرمی برای دستیابی به مشتریان فعلی و آتی خود استفاده می کنند.

مرحله 4: بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

باید بدانید طراحی هر استراتژی بازاریابی منحصر به فرد است یعنی هر کسب و کاری استراتژی تبلیغات خود را دارد و نمی توان از یک طرح برای چند تجارت استفاده نمود. برای طراحی استراتژی دیجیتال مارکتینگ طی مراحل زیر معمولا توصیه می شود. مهم ترین تفاوت دیجیتال مارکتینگ با دیگر ابزارهای بازاریابی در بخش تعاملی این دو می باشد. فضای دیجیتال مارکتینگ در وب و شبکه های اجتماعی این امکان را در اختیار صاحبان کالا قرار می دهد تا بتوانند بدون برقراری ارتباط با واسطه با مشتریان خود تعامل داشته باشند. از آنجایی که Yoast از محبوب‌ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در وردپرس است، دائما بروز شده و با نسخه‌های جدید وردپرس و البته شاخصه‌های جدید الگورتیم‌های موتورهای جستجو هماهنگ می‌شود. شما می‌توانید این افزونه را نصب کرده و با خیال راحت بازاریابی محتوا را انجام دهید.

  • این افراد زن باشند یا مرد؟ سن آن‌ها چقدر باشد؟ اهل کدام کشور باشند؟ علایق‌شان؟ و …
  • در نهایت در بخش Engage هدف آن است که مشتری به یک مشتری وفادار و همیشگی تبدیل شود و یا این که اگر تکرار خریدهای او کم شده یا مدتی است خریدی نداشته مجدداً او را وفادار کنیم.
  • تولید و انتشار محتواهای ارزشمند با هدف ایجاد آگاهی از برند، رشد ترافیک سایت، جذب مشتریان فعلی و بالقوه را بازاریابی محتوا گویند.
  • در تبلیغات کلیکی، با توجه به قیمت کلیکی که تعیین ‌می‌کنید و متناسب با بودجه‌ای که برای تبلیغات کلیکی خود در نظر می‌گیرید، کلیک دریافت می‌کنید و هزینه می‌پردازید.

ولی در مجموع باز هم این هزینه‌ها از بسیاری رسانه‌های آفلاین مانند تلویزیون خیلی کمتر است. و کانال‌های متنوع توزیع محتوا به شما کمک می‌کند تا تبلیغات و فرایندهای بازاریابی شما کاملا سفارشی‌سازی شده باشد. همین موضوع نیز هزینه‌های شما را کاهش داده و نرخ تبدیل را افزایش می‌دهد. دیجیتال مارکتینگ به شما این امکان را می‌دهد، مخاطبان کاملاً مشخصی را شناسایی و هدف قرار دهید و پیام‌های بازاریابی خود به صورت شخصی و با بازدهی بالا را برای آن مخاطبان ارسال کنید. شما می‌تونین خودتون تو دوره‌های مختلف مثل دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ آکادمی نووا شرکت کنین یا کار رو به فردی باتجربه بسپارین که راه‌وروش بازاریابی دیجیتال رو به‌خوبی می‌شناسه.

یکی از مهم‌ترین‌هایش تعامل در شبکه‌های اجتماعی است که خودتان می‌دانید؛ لایک می‌کنند، کامنت میگذارند، سوال میپرسند و … حجم بالای کاربران تلفن همراه که می‌توانند به مشتریان ما بدل شوند بازاریابی پیامکی را جذاب کرده است. با افزایش حجم تبلیغات پیامکی، شیوه اجرای این تبلیغات اهمیت بالایی یافته و با یک اجرای مناسب می‌توانیم انتظار داشته باشیم با کمپین موفقی رو برو شویم.