رویداد مایکروسافت بینگ امروز – انتظار یکپارچه سازی جستجوی ChatGPT

و ما این عکس را از ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت با سم آلتمن از OpenAI در شب گذشته داریم:

بنابراین بله، به نظر می رسد این رویداد مطبوعاتی در مورد راه حل Bing ChatGPT باشد. من بسیار مشتاقانه منتظرم ببینم مایکروسافت بینگ چه چیزی را در اینجا نشان می دهد و اخبار را در اینجا به اشتراک خواهم گذاشت زمین موتور جستجو و به احتمال زیاد یک تن توییت خواهد کرد @rustybrick. بنابراین حتماً من را در توییتر دنبال کنید تا آخرین اخبار بینگ را در مورد این اخبار ببینید.

من در حال حاضر در سیاتل هستم و برای یک رویداد مطبوعاتی حضوری به پردیس مایکروسافت در ردموند رفتم. تصمیم گرفتم بروم، با این فرض که مربوط به ChatGPT و Bing باشد، اما مایکروسافت به من نگفت که در مورد چیست، و همچنین مایکروسافت به ما اجازه نمی‌دهد بگوییم که به این رویداد می‌رویم. سپس دیروز در ساعت 2 بعد از ظهر، زمانی که اخبار مربوط به Google Bard منتشر شد (داستان در اینجا خواهد آمد)، مایکروسافت گفت که می توانیم در مورد این رویداد صحبت کنیم.

“در این مرحله نمی‌توانیم چیزهای بیشتری را به اشتراک بگذاریم، اما شما نمی‌خواهید آن را از دست بدهید. این دعوت فقط برای شماست، اما اگر نمی‌توانید شرکت کنید، لطفاً به ما اطلاع دهید و خواهیم دید که آیا می‌توانیم یا نه. مایکروسافت اضافه کرد که یکی دیگر از هم تیمی های خود را در نظر بگیرید.

تایپ تلفن بینگ

بحث انجمن در WebmasterWorld.

منبع برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا اسکرین شات او از نتایج است که پاسخ ها برگردانده می شوند:

سپس پس از انتشار اخبار گوگل، مایکروسافت ایمیلی ارسال کرد و گفت: “با توجه به اطلاعیه های اخیر، اکنون ممکن است شرکت خود را در جلسه توجیهی فردا در ردموند تایید کنید و از زبان دعوت نامه برای جلسه توجیهی استفاده کنید.”

رابط چت جستجوی بینگ

من انتظار دارم که این بسیار شبیه به نشت رابط Bing ChatGPT باشد که قبلاً به آن پرداختیم. این اسکرین شات ها هستند:

بیشتر به زودی.

در اینجا اسکرین شات صفحه اصلی است که کادر جستجو را باز و بزرگ می کند و می گوید “هر چیزی از من بپرس”: