ریک ماریانو در کمک به مشتریان برای موفقیت دیجیتالی آنلاین و استخدام با حفظ کارمندان

بنابراین مشتریان و مشتریانی که بازخورد خود را به آژانس و استراتژیست ارائه می دهند، همیشه کمپین عملکرد بالاتری خواهند داشت. آنها از مشتریان می خواهند که تصاویر، فیلم ها و جزئیات کارهایی را که در زمین انجام می دهند ارسال کنند تا آژانس بتواند این جزئیات را به اشتراک بگذارد. همچنین، تعیین انتظارات از مشتریان و درک آنها در بازاریابی دیجیتال، به ویژه بازاریابی ارگانیک، مهم است.

شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

سپس در مورد استخدام و حفظ کارمندان، به ویژه پس از کووید، صحبت کردیم. او گفت که اکنون می تواند افراد را در هر جایی استخدام کند، اما با آن، انتظارات حقوق به شدت افزایش یافته است. در عین حال، او نمی تواند هزینه های مشتری خود را به شدت افزایش دهد. بنابراین باید در بودجه ها خلاق باشید و نحوه انجام آن را بیابید. از دست دادن کارمندان برای آژانس ها بسیار سخت است که از آن بازیابی کنند، بنابراین حفظ و نگهداری برای آنها بسیار مهم است. مشتریان ثبات می خواهند و استراتژیست خود را در طول کمپین نگه می دارند.

سپس باید مطمئن شوید که سیستمی برای آماده شدن برای خروج کارکنان با داشتن سیستم‌هایی برای انتقال دانش و کارمندان جدید آماده برای ورود به کار دارید.


در قسمت اول با ریک ماریانو در مورد کمک به ساخت LocalEdge برای ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال با حجم بالا با هزینه کم صحبت کردیم و سپس در قسمت دوم بیشتر در مورد استفاده از اتوماسیون و لمس انسانی صحبت کردیم. در این بخش پایانی، ما در مورد مشاوره به مشتریان برای همکاری با آژانس ها و استفاده حداکثری از آژانس صحبت می کنیم.

بحث انجمن در یوتیوب.منبع

ریک اغلب به این فکر می کند که چگونه به همه مشتریان خود، هزاران نفر از آنها کمک کند و چگونه می توانند عملکرد آنلاین خوبی داشته باشند. او توضیح داد که مشتریانی که بیشتر درگیر هستند، اغلب بهتر از آنهایی که فقط پول می اندازند و درگیر نیستند، بهتر عمل می کنند.

می توانید ریک ماریانو را دنبال کنید لینکدین و در LocalEdge.

ریک ماریانو