سئوکارها مرور وب را برای نابینایان واقعا بد می کنند…

اینم اسکرین شات از پست:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

جان اضافه کرد که این شخص گفت که اوضاع در حال بهتر شدن است، او نوشت: “از شنیدن اینکه آنها نیز شاهد کاهش این نوع سوءاستفاده بودند خوشحال شدم.”

جان نوشت: «امروز با کسی ملاقات داشتم که برای رفت و آمد آنلاین به #اسکرین‌خوان‌ها متکی است.» جان گفت که برخی از ترفندهای قدیمی سئو مانند پر کردن کلمات کلیدی و انداختن متن جایگزین در تصاویر کوچک نامرئی با کلمات کلیدی و این نوع موارد، کار را برای کسانی که از صفحه‌خوان‌ها استفاده می‌کنند سخت یا غیرممکن می‌کند. جان گفت: «شنیدن اینکه چگونه ترفندهای #سئوی قدیمی مانند #پر کردن کلمات کلیدی در #متن جایگزین و برای تصاویر 1 پیکسلی، و تغییرات متن پنهان (اندازه، رنگ، خارج از صفحه) بخشی از زندگی آنلاین عادی آنهاست. بسیار غم انگیز است (و بله، من نیز در آن روز صفحاتی از این دست ساختم). فقط تصور کنید که اگر این برای شما سئو باشد، در مورد دنیای سئو چه فکر می کنید…”

اما بله، سعی کنید یک صفحه خوان دانلود کنید و وب را طوری مصرف کنید که گویی بینایی دارید. ببین چه جوری برات پیش میاد…

بحث انجمن در ماستودون.منبع

جان مولر در به اشتراک گذاشت ماستودون که او با شخصی ملاقات کرد که برای مصرف وب به صفحه‌خوان‌ها متکی است. و او به او توضیح داد که چگونه ترفندهای قدیمی سئو باعث می شود خواندن وب با استفاده از صفحه خوان ها، خوب بگوییم، خوشایند نیست.

اوه بله، من در Mastodon بسیار فعال هستم، می توانید من را دنبال کنید c.im/@rustybrick اگر می خواهید