سام مایکلسون در مورد منابع انسانی و استخدام

در بخش اول، ما در مورد اینکه سم مایکلسون کیست و تکنیک های توسعه کسب و کار او صحبت کردیم. در بخش دوم، ما به نرم افزار CRM و نحوه استفاده از آن، از جمله نگاهی به یک نرم افزار جدید برای مدیریت شریک، پرداختیم. سپس در قسمت سوم به قیمت گذاری خدمات شما می پردازیم. در بخش چهارم، در مورد منابع انسانی صحبت می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سام مایکلسون، مراجعه کنید پنج بلوک و او را پیدا کنید لینکدین است.

سام مایکلسون

بحث انجمن در یوتیوب.منبع

او گفت حضور در دفتر مهم است، اما آنها همچنین از Slack در شرکت استفاده می کنند. فرهنگ و اشتراک گذاری زیادی در شرکت وجود دارد و ارتباطات الکترونیکی زیادی وجود دارد. اما آنها همچنین برای حضور افراد در دفتر حداقل چهار بار در هفته ارزش قائل هستند.

من و سام در مورد استخدام و حفظ کارمندان صحبت کردیم. او گفت که مهمترین چیز برای کارمندان این است که با کارمندان خوب رفتار کنند، به آنها احترام بگذارند، به آنها احساس ارزشمندی بدهند، اجازه دهند در شرکت پیشرفت کنند، به آنها امتیازاتی در دفتر بدهند و غیره.

شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.