شاید به‌روزرسانی الگوریتم Google، اشکالات و آشفتگی کنسول جستجو، محتوای Google On AI، Google Ads باگ می‌شود و موارد دیگر

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ مناسب نظر دهید و موفق باشید!منبع

ما یک به‌روزرسانی بزرگ و تأیید نشده الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل را در ۴ و ۵ نوامبر داشتیم. گوگل همچنین حاشیه نویسی مربوط به اشکال ویژگی های جستجو را حذف کرد و یک اشکال گزارش عملکرد Discover را به لیست اضافه کرد. Google Search Console API کمی تاخیر دارد. گوگل بیشتر در مورد محتوای هوش مصنوعی صحبت کرد، محتوایی است که مردم برای مردم دارند. گوگل گفت فقط به این دلیل که گوگل ممکن است عنوان یک صفحه را بازنویسی کند، به این معنی نیست که صفحه با کیفیت پایینی است. گوگل اسناد خود را به‌روزرسانی کرد تا بگوید می‌تواند پیوندهای جاوا اسکریپت را بخزد و همچنین گفت که عناصر فرزند در محدودیت URL نقشه سایت حساب نمی‌شوند. Google Ads یک اشکال داشت که در آن تبلیغات با استفاده از کلمه “get” را رد می کرد. Google Ads API نمونه کدهایی را برای نسخه 12 API اضافه کرد. Google Ads Editor نسخه 2.2 را با ویژگی های جدید منتشر کرد. ظاهراً گوگل در حال کار بر روی طراحی رابط کاربری Google Merchant Center جدید است. گوگل همچنین برچسب‌های سرب سبز متعلق به قبل را در نتایج محصول منتشر می‌کند. Google local find ویدیوهای پخش خودکار را در نتایج محلی نشان می دهد. یک مطالعه محدود می گوید که 10 بررسی به شما کمی رتبه را افزایش می دهد. مایکروسافت بینگ در حال آزمایش یک ویژگی چت هوش مصنوعی در اسلات موقعیت ویژه است. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حامی: خلاصه ویدیویی این هفته توسط حمایت مالی می شود سمروش.