شبکه اجتماعی جدید، شبیه BeReal؟


TikTok Now، برنامه « BeReal de TikTok » اکنون در فرانسه و اروپا در دسترس است. کاربران می توانند دانلود کنند ” TikTok Now و روزانه پیام‌هایی دریافت می‌کنند که از آن‌ها ترغیب می‌کند یک کلیپ «اکنون» پست کنند، که نشان می‌دهد در هر زمان معین چه کاری انجام می‌دهند.

TikTok اکنون، آن چیست؟

tiktok now aperçu
مروری بر TikTok Now

TikTok Now پلتفرم اجتماعی جدید TikTok است. واقعی ترین لحظات خود را با افرادی که بیشترین اهمیت را دارند به اشتراک بگذارید. TikTok Now به شما امکان می‌دهد یک ویدیو یا عکس روزانه را همزمان با دوستان خود پست کنید. یک اعلان تصادفی روزانه به همراه دوستان خود دریافت خواهید کرد که به شما یک پنجره 3 دقیقه ای می دهد تا با استفاده از دوربین های جلو و عقب، یک ویدیوی 10 ثانیه ای یا عکس بلادرنگ بگیرید. »

TikTok

همانطور که متوجه شده اید، TikTok Now چیزی نیست جز یک برنامه کپی جدید از شبکه اجتماعی فرانسوی BeReal، که در سراسر اقیانوس اطلس محبوبیت زیادی را تجربه می کند.

با TikTok اکنون، TikTok آشکارا مدل BeReal را کپی می‌کندبدون نوآوری…

در حال حاضر در 10 برنامه رسانه اجتماعی برتر در اپ استور اپل در زمان نگارش، این برنامه برای iPhone و Android در دسترس است:

tiktok الان
لوگوی TikTok Now

TikTok Now به طور متفاوت در فرانسه و ایالات متحده راه اندازی شد

در ایالات متحده، TikTok Now به عنوان یکی از ویژگی های برنامه اصلی TikTok راه اندازی شد که رویکرد جالبی است.

به نظر ما، برای TikTok جالب‌تر بود که عملکرد را در برنامه اصلی (جایی که می‌توانست از طریق تبلیغات از آن درآمدزایی کند) حفظ کند، نه از طریق یک برنامه شخص ثالث اختصاصی.

TikTok احتمالاً می خواهد این رویکرد متفاوت را در بازارهای “ثانویه” آزمایش کند…

برای اینکه ببینیم آیا این اپلیکیشن جدید TikTok، مطمئناً کمتر از اولی اعتیاد آور است، می تواند وارد بازار فرانسه شود یا خیر…منبع