شرایط خدمات جدید مایکروسافت بینگ خیلی زیاد است

و TOS: “شما به مایکروسافت اجازه می‌دهید تا از زیرنویس‌ها، درخواست‌ها، آفرینش‌ها و محتوای مرتبط حقوق مجوز استفاده کند: کپی، توزیع، انتقال، نمایش عمومی، تکثیر، ویرایش، ترجمه و قالب‌بندی مجدد زیرنویس‌ها، درخواست‌ها، ایجادها، & سایر محتوایی که ارائه می کنید” pic.twitter.com/Py9v2nFDGm

– گلن گیب (@glenngabe) 8 فوریه 2023

پد قانونی بینگ

من وکیل نیستم، گلن هم نیست، اما اگر شرایط را بخوانید، می گوید:

استفاده از آفرینش ها مشروط به انطباق شما با این توافقنامه، قرارداد خدمات مایکروسافت و آیین نامه رفتار ما، می توانید از Creations برای هر هدف شخصی و غیرتجاری قانونی استفاده کنید.

گلن این موضوع را در توییتر برجسته کرد:

منبع

افراد حاضر در MarTech.org به این تغییرات توجه کردند و گفتند ممکن است مسائل حقوقی را مطرح کند برای مایکروسافت آنها می‌گویند: “سازندگان محتوا از همه نوع به طور منطقی نگران استفاده مجدد از هوش مصنوعی و استفاده مجدد از کارهای خود بدون اجازه هستند. بازاریابان محتوا در خطر از دست دادن کنترل محتوای خود هستند. در اینجا چیزهای زیادی در خطر است، بنابراین انتظار دارید که تعداد زیادی از وکلا در این زمینه مشارکت کنند.” نوشت.

این زمان‌های بسیار جالبی است و احتمالاً چیزی است که باید هنگام استفاده از بینگ جدید و انتشار محتوای خود در اینترنت از آن آگاه باشید.

هنگامی که نسخه جدید مایکروسافت بینگ AI معرفی شد و من در مورد تغییرات دستورالعمل‌های وب‌مستر بینگ گزارش دادم، گلن گیب همچنین برخی از زبان‌های بالقوه مشکل‌ساز را انتخاب کرد. شرایط خدمات جدید بینگ.

مالکیت محتوا. مایکروسافت ادعای مالکیت زیرنویس‌ها، درخواست‌ها، خلاقیت‌ها یا هر محتوای دیگری را که ارائه می‌دهید، پست می‌کنید، وارد می‌کنید، به آن ارسال می‌کنید، یا از آن دریافت می‌کنید، خدمات آنلاین (شامل بازخورد و پیشنهادات) نیست. با این حال، با استفاده از سرویس‌های آنلاین، ارسال، آپلود، وارد کردن، ارائه یا ارسال محتوا، به مایکروسافت، شرکت‌های وابسته و شرکای شخص ثالث اجازه می‌دهید از زیرنویس‌ها، درخواست‌ها، خلاقیت‌ها و محتوای مرتبط در ارتباط با عملکرد آن استفاده کنند. کسب و کارها (از جمله، بدون محدودیت، همه خدمات مایکروسافت)، از جمله، بدون محدودیت، حقوق مجوز برای: کپی، توزیع، انتقال، نمایش عمومی، اجرای عمومی، تکثیر، ویرایش، ترجمه و قالب‌بندی مجدد شرح‌ها، درخواست‌ها، ایجادها و موارد دیگر محتوایی که ارائه می کنید؛ و حق صدور مجوز فرعی چنین حقوقی به هر تامین کننده خدمات آنلاین.

الیزابت پاتس واینستاین، وکیل حقوق تجارت و بنیانگذار EPW Small Business Law PC، می گوید: «مایکروسافت به احتمال زیاد سعی می کند هر زاویه ای را پوشش دهد، زیرا قوانین مربوط به هوش مصنوعی هنوز در حال تغییر هستند. “هنوز هیچ کس هیچ پاسخ روشنی در هوش مصنوعی ندارد.”