شغل مارگواریت هامفری و چالش های کار با امتیازهای بزرگ در بازاریابی جستجو

می توانید مگی همفری را دنبال کنید لینکدین است و به آنجا متصل شوید.

مارگواریت (مگی) همفری در سال 2019 به عنوان کارآموز در Cypress North کار کرد، سپس برای چند سال به DAC رفت و پس از مصاحبه با او به Cypress North بازگشت. مگی در روچستر به دنیا آمد و با گرگ فین در یک صنعت RV و دریایی آشنا شد و گرگ به او پیشنهاد کارآموزی داد. مگی به گرگ و سایپرس اعتبار زیادی برای حرفه خود می‌داند که شنیدن آن همیشه لذت بخش است.

مگی هم SEO و هم PPC را انجام می دهد، بنابراین ترکیب خوبی از بازاریابی جستجو برای این برند است. آنها هزاران مکان را برای آن برند مدیریت می کنند، و این فرنچایزهای کوچکتر باید برای توسعه برندهای خود بیشتر تلاش کنند و او عاشق این نوع کار است. هر فرنچایز متعلق به یک تجارت متفاوت است و تا حدودی کامل هستند. بسیاری از آن کلمات کلیدی محلی خاص را برای فرنچایزهای مختلف هدف قرار می دهد. ما در مورد برخی از عوارض این نوع کار صحبت کردیم.

مگی کار خود را در DAC به معنای واقعی کلمه یک هفته قبل از بسته شدن دفتر DAC به دلیل کووید آغاز کرد. او یک سال کامل به طور کامل از راه دور رفت و سپس به دفتر بازگشت و احساس جالبی داشت اما او کاملاً به دفتر بازگشته است.

توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای روش هشان آفلاین هستم.منبع مارگواریت همفری

شما می توانید در کانال یوتیوب ما مشترک شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

او در DAC کار خود را به عنوان یک مدیر حسابداری آغاز کرد و سپس به عنوان همکار تبدیل شد و مسئولیت زیادی را برای یکی از بزرگترین مشتریان آنها بر عهده گرفته است. DAC خارج از تورنتو مستقر است اما دفاتری در سراسر جهان، حتی در سطح بین المللی دارد.

بحث انجمن در یوتیوب.