شماره جستجوی Google نمایه سازی 15 جولای. گوگل دوباره محتوای جدید را ایندکس نمی کند.


قبل از ساعت 7 صبح امروز صبح، یک مشکل نمایه سازی تأیید شده در جستجوی Google وجود دارد. هیچ یک از مقالاتی که امروز صبح در این سایت پست کردم هنوز در جستجوی گوگل نمایش داده نمی شود، حتی زمانی که آن را دقیقاً با عنوان جستجو می کنم یا دستور سایت را انجام می دهم. گوگل از اوایل صبح امروز محتوای جدید و تازه منتشر شده را فهرست بندی نمی کند. گوگل بعداً با میزگرد موتورهای جستجو تأیید کرد که موتور جستجو “یک مشکل دائمی در نمایه سازی در جستجوی گوگل دارد که تعداد زیادی از سایت ها را تحت تاثیر قرار می دهد.”

این مشکل در ساعت 4 بعد از ظهر به وقت شرقی شروع به بهبود کرد و به نظر می‌رسد گوگل در 15 ژوئیه 2022 حدود ده ساعت ایندکس‌سازی را متوقف کرد.

این هم در جستجوی Google و هم در Google News است که Google از امروز صبح محتوای جدیدی را نشان نمی‌دهد.

جدول زمانی

  • قبل از ساعت 7 صبح به وقت شرقی یک باگ Google منجر به ایندکس نشدن محتوای جدید توسط Google شد
  • 10:50 صبح به وقت شرقی Google تأیید کرد که مشکلی در نمایه سازی وجود دارد
  • 3:00 بعد از ظهر به وقت شرقی Google مشکل را شناسایی کرده و در حال کار بر روی رفع آن است
  • ساعت 4 بعد از ظهر به وقت شرقی ما شاهد نمایش محتوای جدید در فهرست جستجوی Google هستیم
  • ساعت 2 صبح روز بعد، گوگل تایید کرد که مشکلات به طور کامل حل شده است

جزئیات بیشتر در مورد مشکلات نمایه سازی 15 جولای گوگل

وال استریت ژورنال نیز در یک ساعت گذشته هیچ محتوای جدیدی را در جستجوی Google نشان نداده است. همچنین نیویورک تایمز، ورج یا سایر سایت های خبری که به طور مداوم محتوای جدید تولید می کنند، نیستند.

در اینجا اسکرین شات هایی با استفاده از دستورات سایت وجود دارد که اخبار را به ساعت گذشته محدود می کند و نشان می دهد هیچ محتوای جدیدی از این سایت ها نشان داده نمی شود – برای بزرگنمایی تصاویر کلیک کنید. توجه داشته باشید، برای آزمایش این، نتایج Google را فیلتر کنید تا فقط محتوا را در یک ساعت گذشته نشان دهد.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

نوک کلاه به زین الخدی توییتر برای تشخیص این خیلی زود

با بررسی، محتوایی که گوگل معمولاً در عرض چند دقیقه پس از انتشار از این سایت رتبه بندی می کند، طبق کنسول جستجوی گوگل توسط گوگل خزیده می شود، اما در حال حاضر در فهرست نیست – که دوباره غیرعادی است. در اینجا اسکرین شات از یک داستان مربوط به یک ساعت پیش است:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بنابراین اگر در فهرست‌بندی مشکل دارید و محتوای جدید شما در حال حاضر در جستجوی Google نمایش داده نمی‌شود – شما تنها نیستید.

گوگل در دسامبر 2021 و ژوئن 2020 مشکلات نمایه سازی یا نمایش داشت که یک مشکل خزیدن تایید شده بود و در می 2020، آوریل 2020، سال گذشته چندین بار شاهد آن بودیم با چندین مورد از این در سال گذشته، اما شاید یکی در سال جاری که جدی نبود. .

نمی دانم چقدر طول می کشد تا این قسمت از محتوا در جستجوی گوگل نمایش داده شود.

آیا همه شما این موضوع را می بینید؟

به‌روزرسانی: Google اکنون این مشکل را تأیید کرده است:

فقط یک نکته، تجزیه و تحلیل بلادرنگ GA4 نیز شکسته به نظر می رسد، اما Universal Analytics 3 خوب به نظر می رسد. بنابراین هنگام بررسی تجزیه و تحلیل خود این را در نظر داشته باشید.

به روز رسانی شماره 2: گوگل گفت که آنها مشکل را در ساعت 3 بعد از ظهر پیدا کرده اند و اکنون در حال کار بر روی رفع آن هستند:

به روز رسانی شماره 3: در ساعت 4 بعدازظهر به وقت شرقی من شروع به مشاهده محتوای جدید در نتایج جستجوی Google می کنم:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

به روز رسانی شماره 4:

به روز رسانی شماره 5:

بحث انجمن در توییتر.

منبع