شما به زودی قادر خواهید بود به تمام نظرات YouTube در ویدیو پاسخ دهید، نحوه پاسخگویی را پیدا کنید!

آیا تعامل با بینندگان YouTube را دوست دارید؟ آیا متوجه می‌شوید که پاسخ‌های متنی بیش از حد غیررسمی هستند و عادت دارید به سؤالات جامعه خود در ویدیو پاسخ دهید؟ لطفاً توجه داشته باشید که به زودی امکان پاسخگویی به نظرات در مورد هر ویدیویی در این قالب وجود خواهد داشت! دریابید که چه کسی، چه زمانی، چگونه و چرا!

YouTube به سازندگان Shorts اجازه می‌دهد به نظرات با ویدیو پاسخ دهند

تعاملات بیشتر در انجمن YouTube

اگر قبلاً می‌توانستید این کار را تحت ویدیوهای خودتان انجام دهید، اکنون با نظرات ویدیویی که متعلق به شما نیست، این امکان وجود دارد. در واقع، در ماه فوریه، یوتیوب قبلاً این ویژگی را معرفی کرده بود که به سازندگان Shorts اجازه می داد به نظرات مربوط به Shorts خود پاسخ دهند.

اگر این مقاله در پاسخ های ویدیویی به نظرات YouTube شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم که بازخورد کاربران در مورد این ویژگی‌های جدید چیست و آیا در آینده نزدیک به کل جامعه یوتیوب تعمیم خواهد یافت یا اینکه یوتیوب پروژه را رها می‌کند…

یوتیوب بیان می کند که این ویژگی در حال حاضر در مرحله آزمایش است و اینکه در پلتفرم های اندروید و iOS به درصد کمی از کاربران ارائه می شود.

از نظر قانونی ممکن است وجود داشته باشد مسائل مربوط به کپی رایت و مالکیت معنوی. نظرات روی YouTube عموماً آثار دارای حق چاپ و متعلق به نویسندگان مربوطه در نظر گرفته می شوند. وقتی این نظرات در ویدیوهای Shorts بدون اجازه قبلی نویسندگان استفاده می شود، می تواند منجر به مشکلات قانونی بالقوه شود.

منبع

بلکه خواهند بود در فید Shorts و در صفحه کانال بیننده قابل مشاهده است. این به سازندگان اجازه می دهد تا از نظرات سایر کاربران الهام بگیرند بدون اینکه تبادلات بین سازنده و جامعه او را مختل کنند.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

این رویکرد مرحله‌ای به YouTube اجازه می‌دهد تا بازخورد دریافت کند و این ویژگی را قبل از در دسترس قرار دادن آن برای همه کاربران اصلاح کند.

حفاظت از محتوا: یک بحث در حال ظهور

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

برخلاف پاسخ‌های سنتی که در فید نظرات نمایش داده می‌شوند، این ویدیوهای Shorts در پاسخ مستقیماً در موضوع نظر ظاهر نمی شوند از ویدیو اصلی

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

از نظر اخلاقی این می تواند به عنوان نوعی تصاحب کار دیگران تلقی شود. نظراتی که روی ویدیوهای سازندگان دیگر گذاشته می‌شود، عموماً به عنوان مشارکت‌های محتوای اصلی، بازخوردها یا نظراتی که به یک سازنده خاص ارسال می‌شوند، در نظر گرفته می‌شوند. از این نظرات برای ایجاد محتوای ویدیویی استفاده کنید می‌تواند این تصور را ایجاد کند که از این ایده‌ها و این واکنش‌ها برای بهره‌برداری از آن‌ها استفاده می‌کند، بدون اینکه لزوماً از نویسندگان نظرات قدردانی شود.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

خوب است بدانید: شورت‌های ایجاد شده توسط بینندگان اعلان‌هایی را برای سازندگان ویدیوی اصلی یا نویسنده نظر ارسال نمی‌کنند. سازندگان همچنین نمی توانند از استفاده از نظرات خود در یک Short جلوگیری کنند، مگر اینکه نظرات را در ویدیوی خود به طور کامل غیرفعال کنند.

چه امکاناتی برای این ویژگی وجود دارد؟

به گفته یوتیوب، افزودن زمینه بصری از طریق یک ویدیوی Shorts در پاسخ به نظرات می‌تواند تعامل بینندگان را بهبود بخشد و به آن‌ها شناخت بیشتری از تعامل خود از طریق نظر بدهد. .

این ابتکار بنابراین هدف آن ترویج تعاملات در جامعه YouTube است و برای ارائه یک تجربه کاربر با ارزش تر.

یک رویکرد متمایز

یوتیوب اخیراً یک نسخه جدید را اعلام کرده است ویژگی در مرحله آزمایش که به سازندگان شورت این امکان را می دهد با ویدیو به نظرات کانال های دیگر کاربران پاسخ دهید.

این آخرین به‌روزرسانی یک قدم جلوتر می‌رود و به سازندگان اجازه می‌دهد به نظرات مربوط به ویدیوهای دیگر کاربران پاسخ دهند و یک A را ایجاد می‌کنند شکل جدید تعامل.

به نظرات YouTube در ویدیو پاسخ دهید
به نظرات YouTube در ویدیو پاسخ دهید

این ویژگی جدید پاسخ به نظرات با ویدیوها سوالاتی در مورد استفاده از محتوای دیگران برای اهداف خلاقانه ایجاد می کند. با اجازه دادن به سازندگان Shorts برای گرفتن نظرات از ویدیوهای کاربران دیگر و تبدیل آنها به محتوای ویدیویی، ممکن است برخی نگرانی های اخلاقی و قانونی ایجاد شود.

قبل از ترک…