شنبه، 16 ژوئیه به روز رسانی الگوریتم جستجوی گوگل یا مربوط به شماره نمایه سازی 15 جولای


همانطور که بسیاری از شما می دانید، یک مشکل نمایه سازی بسیار گسترده وجود داشت که در بیشتر روز جمعه، 15 ژوئیه، بر محتوای جدید در جستجوی گوگل تأثیر می گذاشت، اما تقریباً در آن جمعه جدا بود. در حال حاضر، من سیگنال های به روز رسانی الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل را در روز شنبه، 16 جولای می بینم.

آیا این دو به هم مرتبط هستند؟ مانند هر یک از این به‌روزرسانی‌ها، این امکان وجود دارد، اما نمی‌توان با اطمینان گفت. اگر تعداد زیادی محتوای جدید دارید که در طول روز ایندکس نمی‌شوند، آیا زمانی که اشکال ایندکس‌سازی در روز بعد برطرف شد، می‌تواند باعث نوسانات زیادی شود؟ تصور کنید این انباشته از محتوای جدید در انتظار ایندکس شدن است و سپس ناگهان، گوگل انسداد را باز می کند و اجازه می دهد تمام محتوای جدید روز بعد ایندکس شود. آیا این باعث نوسانات در روز بعد می شود؟ امکان پذیر به نظر می رسد؟ پس وقتی بقیه موارد را در زیر به اشتراک می گذارم، این را در نظر داشته باشید.

به عنوان یادآوری، آخرین مورد تایید نشده در تاریخ 10 ژوئیه و سپس به‌روزرسانی‌های 7 و 5 جولای و قبل از آن در 28 ژوئن، 23 ژوئن، 19 و 20 ژوئن بود، همچنین به‌روزرسانی اصلی Google May 2022 در تاریخ 25 می 2022 منتشر شد و به طور رسمی در 9 ژوئن کامل اعلام شد، اما ما قبل و بعد از تاریخ شروع و پایان آن به‌روزرسانی شاهد لرزش‌های بزرگ بودیم.

خب الان چی میبینیم؟

سئو انجمن چتر

مردمی در حال انجام است WebmasterWorld انجمن ها از شنبه این را می گویند:

در اینجا دوباره می رویم … ترافیک به صفحه اصلی من 70+٪ کاهش می یابد. افت شدید در کل ترافیک زبان انگلیسی… کانادا و استرالیا بعضی روزها تقریباً صفر هستند، بریتانیا یک روز پایین تر است، و ایالات متحده همیشه متوسط ​​است و فقط در تلاش برای رسیدن به رکود است. این در حالی است که رتبه من در اکثر روزها ثابت و حتی بالاتر است.

آیا کسی متوجه کاهش شدید ترافیک ارگانیک شده است؟ (-70/80%) از 16/07/2022 ساعت 5 عصر GTM (KWs دوباره از بین رفت)

من شخصاً این فراز و نشیب ها را با ناباوری تماشا می کنم زیرا به نظر می رسد ترافیک روشن و خاموش است. از آنجایی که تعدادی از کلیدواژه‌های برتر من حذف شده‌اند، ترافیک کلی من کاهش یافته است، در حالی که برخی دیگر خوب هستند.

PV های روزانه از 100% متوسط ​​تا 49.3% دیروز و بعد از 13 ساعت امروز در 12%، بله، دوازده متغیر است.

ترافیک این آخر هفته کمتر است…ترافیک من در بریتانیا از روند آب و هوایی که @RedBar ذکر شد پیروی می کند. تمام روز در تعطیلات آخر هفته از صخره ای رها می شود، سپس در اواخر بعد از ظهر، اوایل شب، ناگهان آن را جبران می کند. امروز ترافیک بریتانیا 71 درصد کاهش یافته است، و من شنیده ام که موج گرما است. ببینیم بعدا ظاهر میشن یا نه همه باید در نظر داشته باشیم که امسال مردم زیاد سفر می کنند.

همچنین، بسیاری از نظرات اخیر در این سایت وجود دارد:

سایت من امروز صبح پس از دو بار ضربه زدن به سطوح به روز رسانی قبل از هسته بازگشت.

من نمی دانم چرا این اتفاق می افتد و نمی دانم چقدر طول می کشد.

بله، سایت های من که به طور کامل ناپدید شدند و برای یک کلمه کلیدی در 100 سایت برتر رتبه بندی نمی شوند، بازگشته اند.

فروش و تبدیل بسیار ضعیف در اینجا نیز، هر کاری که انجام می دهند، هر تغییری، هر چرخه زمانی.

در سمت من ترافیک از جمعه بسیار کم است. آیا بعد از به روز رسانی اصلی کاری مانند به روز رسانی محتوای قدیمی خود یا ایجاد محتوای جدید انجام دادید؟

Google Trackers

حالا بیایید نگاهی به ابزارهای ردیاب گوگل بیاندازیم:

سمروش:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Mozcast:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

RankRanger:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

معیارهای SERP:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

رتبه بندی وب پیشرفته:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPwoo:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Accuranker:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئوی شناختی:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بنابراین من در مورد نامیدن این حتی یک به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی گوگل نیز محتاط خواهم بود، زیرا روز قبل از آن با آن مشکل نمایه‌سازی گسترده مواجه بودیم. اما من فکر کردم که این را مستند کنم و موضوع نمایه سازی را ذکر کنم، به طوری که اگر چیزهای عجیب و غریبی از آخر هفته دیدید، حداقل بدانید که تنها نیستید.

بحث انجمن در WebmasterWorld.منبع