طبقه بالا شامل چهار اتاق خواب است

موقعیت دسترسی آن جنوبی است و شامل دو واحد مستقل دو خوابه در هر طبقه می شود. پلان این ساختمان 3 طبقه دارای دسترسی از سمت شمال و شرق است .اسکلت بتنی طراحی شده و دارای واحد های دو خوابه است. زمین هایی که در استان های شمالی قرار دارند با توجه به موقعیت شهری و این که تا کنون چه افرادی در این مناطق اقدام به ساخت ویلا کردهاند؛ قیمت های متفاوت و متغیری دارند. برای نمونه قیمت اجرای شیشه تاشو در تراس از حدود 1.100.000 تومان تا 1.350.000 تومان در هر متر مربع برای متراژ بالای 5 مترمربع متغیر است که این تفاوت در قیمت به دلیل وجود عوامل تاثیرگذار گوناگون در قیمت و هزینه است. این نقشه در یک طبقه طراحی شده و صرفه جویی در هزینه از دید کارفرما در نوع سازه آن تاثیر داشت و سازه ی خانه مصالح بنایی طراحی گردید. نقشه این ساختمان با دسترسی از سمت جنوب و در سه طبقه طراحی شده است.سازه این ساختمان مصالح بنایی است. طراحی نقشه ساختمان مسکونی این ساختمان که تمام دوبلکس است، دارای دسترسی از شمال وجنوب می باشد.سازه به کار رفته در آن بنایی است و دارای دو طرف نما کلاسیک است.

در صورتی که نور وجود نداشته باشد، نه رنگ، نه اشیا و نه اجسام و وسایل، قابل مشاهده نیستند. چون علاوه بر ایجاد سایه در محوطه استخر، به مرور زمان با وجود رشد ریشه های درخت، فشار وارد شده ریشه ها از زیر خاک و کناره های استخر باعث تخریب آن خواهد دکوراسیون داخلی خانه ویلایی شد. پلان طراحی شده الهام گرفته از جدیدترین طراحی های روز است . مدرن ویلا به عنوان یکی از خوش سابقهترین شرکت های طراحی و ساخت ویلا، با همکاری مجربترین متخصصین حوزههای مربوطه همواره بر آن بوده است تا بهترینها را برای کاربران عزیز فراهم کند. این پلان 3 طبقه مناسب زمین های با ابعاد محدود است و اسکلت بتنی طراحی شده است.رودی آن از سمت جنوب است.برای مشاهده ابعاد این نقشه و سفارش طراحی نقشه ساختمان مسکونی می توانید از مشاورین خانه معمار کمک بگیرید. سازه به کار رفته در آن سازه بتنی و به صورت دوبلکس طراحی شده است . در سبک کلاسیک، چون از المان های با ابعاد بزرگ استفاده می شود پس ویلای با متراژ بالا برای سبک کلاسیک مناسب است. دیوار های سنگی که برای این ویلا در نظر گرفته شده است، توانسته مقاومت آن را بالاتر ببرد و یادمانی از باستانشناسی دوران کهن از درون تپهها باشد.

هرکدام از طبقات سه خواب دارند.سازه ساختمان نیز اسکلت بتنی است. نقشه آپارتمان پنج طبقه مشاهده شده دارای سازه بتنی است. نمای زیبایی در دو طرف دارد و دسترسی آن از سمت جنوب و شرق است. نقشه ساختمان مسکونی چهار طبقه که به صورت آپارتمانی طراحی شده است طراحی سازه اسکلت بتنی دارد. سازه به کار رفته در پروژه اسکلت بتنی و موقعیت دسترسی آن از سمت شمال است . در سبک مینیمال به سادگی و کاربردی بودن فضا بیشتر دقت می شود و از زیر شاخه های طراحی ویلا به سبک مدرن است. گل اختر: ریشه های این گیاه گره گره و مستحکم اند می توانند به خوبی در خاک تثبیت شوند. این ساختمان دو واحدی است به گونه ای که در هر طبقه یک واحد سه خواب قرار گرفته است. ویلا سازی در شمال به منزله راه اندازی و بهره برداری از پروژه یا پروژه هایی است که در آینده به سود آوری می رسد.

نقشه یک طبقه پارکینگ و یک واحد بروی آن دارد که سه خوابه است .این ساختمان مصالح بنایی بوده و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است. در طبقه زیر زمین ،پارکینگ قرار دارد.طبقه همکف و اول نیز هرکدام به یک واحد مستقل 3 خوابه اختصاص یافته است .این پلان دارای طراحی اختصاصی نما و دکوراسیون داخلی است . این نقشه منزل ویلایی دارای سطح دسترسی از شمال به عبارتی درب به ساختمان است.طراحی نقشه منزل به صورت دو طبقه و شامل زیرزمین و همکف است. این ساختمان در سطح شیبدار طراحی گردیده است. سازه نقشه این آپارتمان اسکلت بتنی و سطح دسترسی آن از سمت غرب است .در طبقه ی اول شاهد دو واحد مستقل سه خوابه هستیم .همچنین همانطور که مشاهده می کنید برای این پلان آسانسور نیز در نظر گرفته شده است. این نقشه توسط تیم طراح خانه معمار به صورت دوبلکس طراحی گردیده است.سازه آن اسکلت بتنی با دسترسی از سمت شمال در نظر گرفته شده است.برای دریافت فایل اجرایی این نقشه به همرا فایل اجرایی نما اختصاصی آن اینجا کلیک کنید . در این پلان دسترسی از سمت شمال (وردی از سمت ساختمان)بوده و در سه طبقه طراحی گردیده است .لازم به ذکر است که این نقشه دارای فایل دکوراسیون و نما نیز می باشد.

پلان های اجرایی این نقشه با تمام جزئیات به همراه فایل نما و دکوراسیون مخصوص این نقشه مشاهده فرمایید.این نقشه اسکلت بتنی و دارای دسترسی شمال است. تمای نقشه های موجود در سایت خانه معمار به صورت فایل اتوکدی است و تمامی جزئیات در آن قرار داده شده است. پلان ساختمان دوبلکس با مصالح بنایی طراحی شده و از سمت حیاط دسترسی دارد(جنوبی است).در طبقه ی همکف آن نهارخوری ،آشپزخانه ،خواب مهمان و سالن پذیرایی اختصاص یافته است . این ساختمان سه خواب ، نهارخوری و هال نشیمن را شامل میشود. دسترسی از شمال و جنوب باعث خاص بودن این نقشه شده است و نما و دکوراسیونی که برای این ساختمان طراحی شده بسیار به نقشه جذابیت بخشیده و صرفه جویی زیادی در هزینه ها در پی دارد. آیا شما هم از جمله کسانی هستید که ارزوی ساخت ویلای شخصی خودتان را دارید ، اما به علت نگرانی از هزینه های آن هنوز دست به کار نشده اید؟ همانند سایر پروژه ی معماری، در طراحی این ویلا طراحان مشکلاتی و محدودیت هایی روبرو بودند، اما طراحان در نهایت توانستند با وجود محدودیت هایی که پیش رو داشتند، تمامی نکات اقلیمی را لحاظ کرده و کاربران بتوانند از زیبایی چهار فصل در هنگام حضور در این ویلا بهره ببرند.

سنتی یکی از محبوب ترین سبک ها در طراحی داخلی است. پروژه ویلای مسکونی TVL به مساحت ۵۰۰ متر مربع در یکی از شهرهای اسرائیل، Ramat Gan قرار دارد. چیزی که نمای مدرن برای ویلا به آن توجه بیشتر دارد و همه شاخصهای مهم مدرنیسم در آن رعایت شده استفاده درست شیشه به جای دیوار است. بدون نور ما چیزی نمیبینیم و با نور زیاد عمق فضا و حجم را به درستی درک نمیکنیم. نقشه با عرض 10 متر طراحی شده است .در طبقه ی همکف پارکینگ و یک واحد مستقل قرار دارد .طبقه اول به یک واحد دو خوابه و طبقه دوم به یک واحد سه خوابه اختصاص یافته است.

از طرفی ویلاهای مدرن پلان باز هستند و شما میتوانید در آینده آنها را تا جایی که میخواهید گسترش دهید. بنابراین اگر میخواهید مهندسی و تمام امکانات در حال ساخت ویلایتان طبق خواسته شما و مانند ایدهآلتان از یک ویلای همه چیز تمام پیش رود، به سراغ ساخت ویلا در شمال بروید و هر آنچه در سر دارید را در ویلایتان پیاده کنید. بنابراین آنچه خوب است در این خصوص بدانید این است که جزئیات را در زیباسازی فراموش نکنید. نقشه این ساختمان از سمت جنوب دسترسی دارد .سازه به کار رفته در آن ،سازه بنایی است.در پایین ترین طبقه ،پارکینگ قرار دارد.در طبقه همکف،یک خواب به همراه نشیمن و پذیرایی بزرگ قرار دارد که توسط پله گرد زیبایی به طبقه بالا ارتباط پیدا می کند. ترکیب این ها با محوطه سازی می تواند منظره زیبایی ایجاد کند. اتاق های نشیمن معمولا در جوار ورودی ویلاها قرار دارند، به طوری که فضای کافی جداگانه ای جهت حفظ حریم شخصی ایجاد شده باشد. سازه اسکلت بتنی و دسترسی از شمال به خلق طرح زیبای زیر انجامیده است.این نقشه هم دارای دو طرف نما سه بعدی و همچنین فایل های 3D دکوراسیون داخلی است.

در نتیجه توصیه میکنیم که حتماً با ما تا انتها در این مقاله همراه باشید. پس پیشنهاد ما برای شما این است برای اینکه بتوانید نتیجه بهتری در روند ساخت و طراحی ویلا داشته باشید، استفاده از مهندسین متخصص بسیار کارآمد میباشد. پیشنهاد همیشگی من برای محوطه سازی طراحی سایه و نیم سایه با استفاده از عناصر معماری میباشد. پلان های معماری این ساختمان شامل طبقات پیلوت،همکف و اول می باشد. ما قصد داریم در این مطلب چیدانه و با رهنمایی گروه معماری و طراحی داخلی فادیا شاکر به بایدها و نبایدهای طراحی و ساخت ویلا بپردازیم، در ادامه با ما همراه باشید. امیدواریم که این مطلب بدردتون خورده باشه و کاملا متوجه هرکدوم از این المانها شده باشید. چون امکان دارد که هزینه ساخت ویلا در شمال، حدود دو برابر خرید آن باشد. برای مثال هزینه ساخت ویلای دوبلکس در چمستان خیلی کمتر از هزینه ساخت همون ویلا در متلقو هست. انتخاب سازه آن موثر از یک طبقه بودن ساختمان و هزینه کمتری نسبت به اسکلت بتنی برای کارفرما است. نقشه تمام دوبلکس طراحی شده و برای مقاومت بیشتر بنا از سازه بتنی در آن به کار رفته است.دسترسی از جنوب دارد و نمای ویژه ای برای آن تدارک دیده شده است.

این طراحی نقشه ساختمان مسکونی شامل یک طبقه پارکینگ و دو طبقه تیپ است.دسترسی به طبقات به وسیله راه پله و آسانسور میسر می شود. این ساختمان مسکونی دارای یک طبقه و ویلایی می باشد. نقشه ساختمان یک طبقه ویلایی دارای سه خواب است.موقعیت دسترسی خوبی از شمال و جنوب دارد. این پلان دارای دسترسی از سمت جنوب و سازه آن اسکلت بتنی می باشد.ساختمان در 3 طبقه زیرزمین،همکف و اول طراحی گردید است.در طبقه اول این نقشه ساختمان دو واحد مستقل دو خوابه قرار دارد. سازه ساختمان در این نقشه تلفیقی از اسکلت بتنی و اسکلت بنایی است .دسترسی ساختمان از سمت جنوب و غرب می باشد و دارای سه اتاق خواب است . پلان ساختمان دوبلکس واقع در نبش کوچه است و دارای سظح دسترسی از دو طرف جنوب و شرق است .این پلان از شرق به میزان 13.8 و از غرب 15 متر پیشروی دارد.نوع سازه ساختمان مصالح بنایی است. سازه این نقشه ساختمان تلفیقی از مصالح بنایی و اسکلت بتنی می باشد .دسترسی به آن از سمت شمال و شرق ساختمان است.طبقه همکف به صورت دوبلکس و طبقه اول به صورت دو واحد مستقل طراحی گردیده است.برای دانلود پلان سه طبقه تلفیقی کلیک کنید.

در آن از مصالح بتنی استفاده شده و شامل دو طبقه بر روی طبقه پارکینگ است.هر کدام از این طبقات نیز شامل یک واحد سه خواب هستند. دسترسی به ساختمان از سمت شمال و غرب است .دارای بخش تجاری و دو واحد مستقل بر روی آن است که هر واحد در یک طبقه است. برخی از اقداماتی که لازم است در این بخش انجام بگیرد شامل خاکبرداری، گود برداری، زهشکی، لوله کشی، سیم کشی، کاشت گیاه، جایگذاری المان ها، اجرای نورپردازی و پیاده روها. زیباییشناسی حسی نتیجه تجربیات و حسهای لذت بخش از پنج حس مثل لمس کردن، بو کشیدن، شنیدن، چشیدن و دیدن است. 2. سعی کنید از مصالح با کیفیت در ساخت و یا بازسازی مکان مورد نظر استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید . شما می توانید با بازسازی ویلا امکانات رفاهی بسیار متعددی را برای خود به ارمغان آورید. برای اینکه بتوانید یک پالت رنگی مناسب انتخاب کنید باید حتماً با اصول رنگ شناسی و روانشناسی رنگ ها به خوبی آشنا باشید. در طراحی ویلا تصویر فوق، طراح سقف استخر را به نحوی نیمه مسقف طراحی کرده است و بیشتر بازی سایه روی استخر و نمای سقف چوبی مورد نظر بوده است. این ساختمان جنوبی از سمت شرق نیز دسترسی دارد.برای آن لنداسکیپ و استخر زیبایی طراحی شده است.