طول به روز رسانی گوگل هیچ تاثیری بر شدت ندارد

حدس می‌زنم همین امر در مورد ورزش نیز صدق می‌کند، شما می‌توانید برای مدت طولانی ورزش کنید، اما لزوماً تمرین را شدیدتر نمی‌کند. من به این نوع قیاس از جان امیدوار بودم، زیرا او در یک خط قیاس بود، اما حدس می‌زنم جان من را ناامید کرد. :پ

شدت به روز رسانی طولانی گوگل

بحث انجمن در ماستودون.

منبع

دنی سالیوان از گوگل یک توجه داشته باشید گفت، این به‌روزرسانی طولانی‌تر برای عرضه نیست. این است که، همانطور که من می‌دانم، ما تمایل داریم در دوره‌های تعطیلات، همه چیز را متوقف کنیم. بنابراین عرضه متوقف می‌شود، سپس از سر گرفته می‌شود و زمان پخش زنده تقریباً یکسان است.” این چیزی است که قبلاً به آن پرداختیم.

من پاسخ جان را ندیدم، بنابراین آن را برجسته کردم ماستودون و جان در آنجا پاسخ داد و گفت: “هیچ رابطه ای بین تأثیر یک تغییر و مدت زمان لازم برای انتشار وجود ندارد.”

تناسب اندام گوگل

جان اضافه کرد که “تفاوت ها در درجه اول داخلی گوگل هستند. برخی از چیزها را می توان فقط روشن کرد (مانند یک به روز رسانی نهایی UI)، برخی دیگر زمان می برد (مانند دو به روز رسانی فعلی).

این سوال پیش آمد توییتر از Conor که پرسید: “من نمی دانم که آیا طول یک به روز رسانی تاثیری بر شدت آن دارد.”

به هر حال، این موارد عبارتند از:

جان مولر از گوگل گفت که فقط به این دلیل که انتشار یک به‌روزرسانی الگوریتم زمان بیشتری می‌برد، این به‌روزرسانی را کم و بیش شدید نمی‌کند. طول به‌روزرسانی معمولاً به پارامترهای داخلی Google مرتبط است. همانطور که قبلاً به آن پرداختیم، مهم نیست که چقدر به روز رسانی است.