عدم الهام برای پست لینکدین شما؟ راه حل اینجاست!

گنجاندن هوش مصنوعی در فرآیند نوشتن پست لینکدین چندین مزیت بالقوه دارد.

مشکل ؟ استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد پست (با کیفیت بالاتر از آنچه در ابتدا نوشته شده بود) می تواند تصویری را که نامزدها در پروفایل لینکدین خود ارسال می کنند، تحریف کنید. آیا می بینید مشکل پیش می آید؟

  • اتلاف وقت برای کارفرمایان
  • استخدام های تحریف شده
  • استخدام های نامناسب
توافق نامه حرفه ای

بنابراین به نظر می رسد که لینکدین موظف به انجام این کار است بین استفاده از هوش مصنوعی به عنوان یک ابزار پشتیبانی ویراستاری و حفظ ارزش محتوای معتبر تعادل ایجاد کنید.

هدف این رویکرد پل زدن شکاف بین ایده ها و نوشتن واقعی یک پست است که گاهی اوقات می تواند از نوشتن پست های جالب توسط کاربری که خیلی از کلمات الهام نمی گیرد جلوگیری کند.

ابزار نوشتن مولد لینکدین به کاربران اجازه می دهددریافت پیشنهادات محتوا برای انتشاراتشان

بنابراین به نظر نمی رسد که “حرفه ای ترین” و واجد شرایط ترین کاربران لینکدین از این ویژگی خوشحال باشند.

چه پیامدهایی برای فرآیند استخدام وجود دارد؟

در مورد عملیات فنی، کرن باروخ، مدیر محصول لینکدین توضیح می دهد که کاربران ابتدا باید حداقل 30 کلمه برای توصیف ایده اصلی پست خود بنویسند. سپس هوش مصنوعی مولد برای ایجاد اولین پیش نویس پست وارد عمل می شود.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

البته میتونه هم باشه برای کاربران با دانش محدود مفید است در یک منطقه خاص با پیشنهاد ایده‌ها و فرمول‌های اساسی، هوش مصنوعی می‌تواند به ایجاد اعتماد در کاربران کمک کند و در نتیجه آنها را تشویق به ارسال محتوای بیشتر (با کیفیت!) کند.

نگرانی اصالت

اگر این مقاله در ویژگی نسل AI برای پست های لینکدین شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

و شما، نظر شما در مورد این عملکرد راهنمای نوشتن در لینکدین چیست؟ دریغ نکنید که اولین احساسات خود را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

لینکدین نقش اساسی در فرآیند استخدام دارداز آنجایی که این پلتفرم به استخدام‌کنندگان اجازه می‌دهد تا بر اساس نمایه لینکدین، نامزدهای بالقوه را برای پیشنهادهای شغلی خود کشف و ارزیابی کنند.

لینکدین بستری است که در آن متخصصان دانش و ایده های خود را برای نشان دادن تخصص خود و گسترش شبکه حرفه ای خود به اشتراک می گذارند. اگر پست های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی رایج شوند، ممکن است ارزش محتوای معتبر را به حداقل برسانید et کاهش اعتماد کاربران در اطلاعات مشترک

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

منبع

اول، می تواند به کاربرانی که بیان عقایدشان مشکل است کمک کند به وضوح و به طور مداوم. با ارائه پیشنهادات و نقطه شروع، ابزار نوشتن مولد می تواند جرقه خلاقیت و الهام بخشد.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

قبل از ترک…

همانطور که قبلا در این مقاله گفتید، معرفی هوش مصنوعی به فرآیند نوشتن پست لینکدین نگرانی هایی را ایجاد می کند در مورد صحت مطالب

با ارائه پایگاهی که کاربران از آن می توانند انتشارات خود را ویرایش و شخصی سازی کنید، هدف ابزار نوشتن مولد لینکدین است تسهیل فرآیند تولید محتوا بر روی پلت فرم.

مراحل مختلف نوشتن پست لینکدین با استفاده از هوش مصنوعی
مراحل مختلف نوشتن پست لینکدین با استفاده از هوش مصنوعی

تولید محتوای لینکدین با هوش مصنوعی، بین رضایت و نگرانی

مزایای بالقوه

لینکدین، شبکه اجتماعی حرفه ای اساسی، در حال حاضر در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که ممکن است به شما کمک کند در هنگام نوشتن پست بر کمبود الهام خود غلبه کنید. با استفاده از هوش مصنوعی، لینکدین یک ابزار نوشتن مولد را ارائه می دهد که ایده ها و پیش نویس های اولیه را برای ارسال پیشنهاد می کند. این ابتکار باعث ایجاد هیجان و نگرانی در مورد تأثیر بالقوه بر اعتبار محتوا و فرآیندهای استخدام می شود. در این مقاله نگاهی دقیق تر به این ویژگی جدید بیندازید.

پست های هوش مصنوعی لینکدین: چگونه کار می کند؟

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

برخی از کاربران می ترسند که این ابزار ایجاد نشریاتی را که “عمومی و فاقد تخصص واقعی نویسنده” تلقی می شوند، تسهیل کند. بنابراین برای پلتفرم مفید نخواهد بود، زیرا می تواند اعتبار و کیفیت را از دست بدهد.