فایل JSON آدرس های IP Googlebot در عرض چند روز پس از IP های جدید به روز می شود

باید توجه داشته باشم، فایل JSON در واقع یک هفته پیش به‌روزرسانی شد، نه تنها با برخی تغییرات قالب‌بندی، بلکه گوگل {“ipv4Prefix”: “34.22.85.0/27”} را نیز اضافه کرد،

گری همچنین اضافه کرد که “صادر کننده googlebot.json را تغییر دادیم تا لیست محدوده های IP Googlebot را منتشر کنیم و زمان ایجاد را حتی اگر هیچ تغییری در لیست وجود نداشته باشد به روز رسانی کنیم.”

گری این را گفت لینکدین جایی که او توضیح داد که چرا چند روز است. “حاشیه چند روزه از صادرکننده می آید که فقط یک بار در هفته اجرا می شود، زیرا لیست به ندرت تغییر می کند. صادر کننده همچنان یک بار در هفته به طور خودکار اجرا می شود، اما اکنون فیلد زمان ایجاد را با زمان جدید به روز می کند و لیست را منتشر می کند، حتی اگر چنین باشد. بدون تغییر. این یک تغییر بدون عملیات برای ابزارهایی است که لیست را مصرف می کنند، اما امیدواریم از اظهار نظر در مورد به روز بودن لیست جلوگیری شود.

Gary Illyes از گوگل گفت که لیست آدرس IP فایل Googlebot JSON در عرض چند روز پس از اضافه شدن یک IP جدید به لیست IP هایی که Googlebot از آنها می خزد به روز می شود. گری گفت: «ما چند نظر در مورد به روز بودن لیست دریافت کردیم؛ پاسخ همیشه مثبت بود، در فاصله چند روز.

اعتبار تصویر به @okaylizziمنبع

بحث انجمن در لینکدین.

Lizzi Sassman Google Bots