فحش دادن صریح و شدید در سایت شما می تواند جستجوی ایمن گوگل را فعال کند

جان مولر از گوگل پاسخ داد: “نه. هیچ تفاوتی که من از جستجوی وب مطلع هستم.” او اضافه کرد که News، Top Stories، & Discover سیاست‌ها و اشاره‌ای به استفاده از چنین کلماتی دارند و می‌تواند بر روی دید محتوای شما در آن مناطق تأثیر بگذارد. اما با جستجوی وب، جان گفت نه.

بنابراین من به موضوع دو سال پیش اشاره کردم و گری ایلیز به آن اشاره کرد و گفت که باید صریح‌تر و افراطی‌تر از آن کلمات استفاده کرد تا SafeSearch در جستجوی Google فعال شود. گری نوشت: “منظورم این است که قطعاً به کلماتی که استفاده می کنید بستگی دارد. حتی با مقدار زیاد “لعنتی” شما خوب خواهید بود، اما از مسیر ناسزاگویی صریح تر بروید، آن را به حد افراط بروید و در نهایت احتمالاً خواهید توانست آن صفحه را فقط با جستجوی ایمن خاموش در نتایج ببینید.”

من مطمئن نیستم که یکی از شما بخواهد آن را بررسی کند و آن را آزمایش کند یا خیر، اما در اینجا شفافیت بیشتری در مورد این موضوع از نمایندگان Google ارائه شده است.

موضوع دوباره مطرح شد ماستودون جایی که مارتی گوسد پرسید: “آیا ما عموماً فکر می‌کنیم که گوگل #محتوای شما را به خاطر استفاده از کلمات نفرین مجازات می‌کند؟ تصور کنید مفیدترین محتوا را در حالی که از زبان دنیای واقعی استفاده می‌کنید نوشته‌اید – و این به این معنی است که باید از f عجیب و غریب استفاده کنید. -بمب برای اثر.”

بحث انجمن در ماستودون.منبع

چند سال پیش، گری ایلیس از گوگل اشاره کرد که استفاده از کلمات نفرین با رتبه X بیشتر می تواند باعث شود گوگل فکر کند سایت شما برای بزرگسالان است و در نتیجه توسط جستجوی ایمن فیلتر می شود. اما چقدر، چند وقت یکبار و چقدر باید این کلمات در سایت شما باشند تا آن را فعال کند؟