فرمت های مختلف تبلیغات موجود در اینستاگرام (اینفوگرافیک)

اگر این مقاله در فرمت های تبلیغات اینستاگرام شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

کشف کنید آخرین به روز رسانی فرمت های تبلیغاتی موجود در اینستاگرام، مستقیما توسط تیم اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است.

اینفوگرافیک زیر به شما در استراتژی های تبلیغاتی و همچنین یافتن گزینه هایی که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارند کمک می کند:

چگونه قالب تبلیغاتی خود را در اینستاگرام انتخاب کنیم؟ (اینفوگرافیک)

اینفوگرافیک: بررسی اجمالی و نکاتی برای فرمت های تبلیغات اینستاگرام
نمای کلی و نکاتی در مورد فرمت های تبلیغات اینستاگرام

به دنبال به حداکثر رساندن تأثیر تبلیغات خود در اینستاگرام هستید؟ آیا نمی دانید کدام قالب تبلیغاتی را برای رسیدن به اهداف خود انتخاب کنید؟ در اینجا فرمت های مختلف تبلیغاتی ارائه شده توسط اینستاگرام را در یک اینفوگرافیک دقیق ارائه می دهیم تا شما را در انتخاب خود راهنمایی کند. نحوه استفاده از هر قالب را به همراه نکات ضروری برای قالب بندی موثر یاد خواهید گرفت. این فرصت را برای تقویت کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام خود از دست ندهید!

اینستاگرام actu

ویژگی های جدید در قالب های تبلیغات اینستاگرام

قبل از ترک…

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)






منبع

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

گرفتن نکات ارزشمند در مورد نحوه استفاده از هر فرمت، به علاوه نکات قالب بندی برای بهینه سازی تبلیغات خود در IG.