مایکروسافت بینگ برای افزودن ویژگی ChatGPT OpenAI

من شخصاً فکر نمی‌کنم ChatGPT یک قاتل گوگل یا موتور جستجو باشد، همانطور که در آن نوشتم زمین موتور جستجو اما 100٪ موارد استفاده شگفت انگیزی دارد. من می دانم که بسیاری از مدارس و معلمان در مورد آن نگران هستند. اما برای جایگزینی کامل جستجو، فکر نمی کنم.

اطلاعات گزارش شده است یک روز دیگر که مایکروسافت قصد دارد تا چند ماه آینده قابلیت چت ربات ChatGPT OpenAI را اضافه کند. جستجوی بینگ قبلاً یک ربات چت دارد، اما ChatGPT بسیار پیشرفته‌تر است، و از آنجایی که مایکروسافت قبلاً یک میلیارد دلار در این سازمان سرمایه‌گذاری کرده است، چرا از آنها استفاده نکنیم؟

و گوگل هوش مصنوعی بسیار پیشرفته ای دارد، من فکر می کنم آنها می توانند در صورت لزوم با همه اینها رقابت کنند کد قرمز گزارش ها.

اطلاعات بیشتر در مورد Bing ChatGPT: “اگر کاربر در طول جنگ جهانی دوم سوالی در مورد مقاومت فرانسوی ها می پرسید، ChatGPT می تواند یک پرس و جوی مرتبط را در مورد رژیم ویشی فرانسه پیشنهاد کند و در عین حال ارتباط با جستار اصلی را توضیح دهد، حتی اگر کاربر آن کلمات کلیدی را ذکر نکرده باشد. ” ماکت زیر 🙂 pic.twitter.com/yen0M8h9DL

– گلن گیب (@glenngabe) 4 ژانویه 2023

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در WebmasterWorld.

منبع

در اینجا چت بات بینگ قبلاً به نظر می رسید:

منظورم این است که سر و صدای زیادی در این اخبار وجود دارد، فقط ببینید Techmeme. همچنین سر و صدای زیادی در مورد ChatGPT وجود دارد که در اینجا چند بار به آن پرداختیم.

جالب خواهد بود که ببینیم مایکروسافت چقدر با آن بالاتر و فراتر از آنچه همه ما فکر می کنیم انجام می دهد: