مایکروسافت بینگ برای افزودن ویژگی ChatGPT OpenAI


اطلاعات گزارش شده است یک روز دیگر که مایکروسافت قصد دارد تا چند ماه آینده قابلیت چت ربات ChatGPT OpenAI را اضافه کند. جستجوی بینگ قبلاً یک ربات چت دارد، اما ChatGPT بسیار پیشرفته‌تر است، و از آنجایی که مایکروسافت قبلاً یک میلیارد دلار در این سازمان سرمایه‌گذاری کرده است، چرا از آنها استفاده نکنیم؟

منظورم این است که سر و صدای زیادی در این اخبار وجود دارد، فقط ببینید Techmeme. همچنین سر و صدای زیادی در مورد ChatGPT وجود دارد که در اینجا چند بار به آن پرداختیم.

من شخصاً فکر نمی‌کنم ChatGPT یک قاتل گوگل یا موتور جستجو باشد، همانطور که در آن نوشتم زمین موتور جستجو اما 100٪ موارد استفاده شگفت انگیزی دارد. من می دانم که بسیاری از مدارس و معلمان در مورد آن نگران هستند. اما برای جایگزینی کامل جستجو، فکر نمی کنم.

و گوگل هوش مصنوعی بسیار پیشرفته ای دارد، من فکر می کنم آنها می توانند در صورت لزوم با همه اینها رقابت کنند کد قرمز گزارش ها.

همانطور که گفته شد، من فکر می کنم موارد خوب زیادی برای ChatGPT وجود دارد تا نتایج جستجو را تکمیل کند و مشتاقانه منتظرم ببینم که چگونه مایکروسافت آن را با Bing ادغام می کند. به نظر می رسد به زودی آن را خواهیم دید.

در اینجا چت بات بینگ قبلاً به نظر می رسید:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

جالب خواهد بود که ببینیم مایکروسافت چقدر با آن بالاتر و فراتر از آنچه همه ما فکر می کنیم انجام می دهد:

بحث انجمن در WebmasterWorld.

منبع