متا نکاتی را برای ایجاد ویدیوهای خود به شما می دهد (اینفوگرافیک)

منبع

حرکت آهسته، یا حرکت آهسته، تکنیکی است که در ویدیو به کار می رود حرکت عادی یک صحنه را کاهش دهید، بنابراین درک کندتری از زمان ایجاد می کند.

در اینجا نمونه ای از استاپ موشن آورده شده است:

قبل از ترک…

برای هرگونه سوال در رابطه با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

با تلفن خود عکس بگیرید، سپس از جلوه های برنامه برای برجسته کردن پیام خود استفاده کنید.

این اثر با ضبط ویدیو با نرخ فریم بالاتر از نرخ فریم پخش استاندارد و سپس صاف کردن آن در حین پخش برای کاهش سرعت حرکت به دست می آید.

3. چندین اسلاید برای ارائه تبلیغات خود بسازید

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

شبکه های اجتماعی نیز اشتراک گذاری ویدیوها را تسهیل کرده اند، به کاربران امکان می دهد محتوای ویدیویی را مستقیماً از دستگاه های تلفن همراه خود ایجاد و ارائه کنند. الگوریتم‌های رسانه‌های اجتماعی همچنین ویدیوها را ترجیح می‌دهند، آن‌ها را در فیدهای خبری به جلو می‌برند و کاربران را برای تعامل بیشتر ترغیب می‌کنند. ویدئوها را می توان در پلتفرم های مختلف به اشتراک گذاشت، بنابراین مخاطبان بیشتری را به دست آورد.

در استاپ موشن، اشیاء معمولاً مجسمه، عروسک یا اشیای بی جان هستند، اما از تکنیک های دیگری نیز می توان استفاده کرد، مانند pixilation (که در آن افراد واقعی به عنوان سوژه استفاده می شوند) یا مدل سازی انیمیشن های گلی.

استاپ موشن یک تکنیک انیمیشنی است که در ویدئو و فیلم استفاده می شود که شامل با گرفتن یک سری عکس ثابت، در یک فریم، توهم حرکت را ایجاد کنید، حرکت تدریجی و تغییر اشیا یا شخصیت ها بین هر برداشت. هنگامی که این تصاویر سپس به ترتیب پخش می شوند، آنها باعث می شود که اشیا حرکت کنند یا زنده شوند.

یکی دیگر از توصیه های متا این است که یک نمایش اسلاید با عکس هایی که از قبل دارید ایجاد کنید، یک استراتژی عالی برای نمایش محصولات و خدمات شما در رسانه های اجتماعی است. در اینجا نحوه گسترش این توصیه آمده است:

  1. عکس های خود را جمع کنید : عکس هایی را که قبلاً برای نشان دادن محصولات، خدمات یا تاریخچه شرکت خود گرفته اید، شناسایی کنید. مطمئن شوید که کیفیت بالایی دارند و برای تبلیغ برند شما مناسب هستند.
  2. عکس ها را در چند اسلاید سازماندهی کنید : تصاویر مختلف خود را یکی پس از دیگری قرار دهید. شما می توانید انتقال صاف بین تصاویر را برای یک تجربه تماشای صاف اضافه کنید.
  3. زیرنویس یا توضیحات اضافه کنید : برای هر عکس، شرح یا توضیح مختصری را برای توضیح زمینه آن، برجسته کردن ویژگی‌های محصول، یا بیان داستانی مرتبط با کسب‌وکار خود اضافه کنید.
  4. از موسیقی پس زمینه استفاده کنید : موسیقی پس زمینه مناسب را برای همراهی با نمایش اسلاید خود انتخاب کنید. مطمئن شوید که روحیه برند شما را منعکس می کند و بعد احساسی به ارائه می دهد.
  5. در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید : هنگامی که محتوای شما ایجاد شد، آن را در حساب های اجتماعی مختلف خود به اشتراک بگذارید و مطمئن شوید که از هشتگ های مرتبط استفاده کرده و افراد یا شرکت های دخیل در عکس ها را شناسایی کنید.

4. متن موجود در محتوا را متحرک کنید

اگر مطمئن نیستید که چگونه برای تبلیغات رسانه های اجتماعی خود ویدیو بسازید، متا 4 نکته را برای شما آماده کرده است! در اینجا آنها از طریق یک اینفوگرافیک هستند که ما رمزگشایی کرده ایم.

ویدیوهای اجتماعی tiktok

چرا فرمت ویدیو در رسانه های اجتماعی اینقدر خوب عمل می کند؟

اگر این مقاله در نکات متا برای ایجاد ویدیو شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

2. از استاپ موشن استفاده کنید

در اینجا نحوه افزودن متن متحرک، مرتبط و جذاب به تبلیغات خود آورده شده است:

  • محصولات جدید را برجسته کنید
  • ویژگی های محصولات خود را برجسته کنید
  • پیشنهادات ویژه را اعلام کنید

متا اینفوگرافیک

نکات متا برای ایجاد ویدیو
نکات متا برای ایجاد ویدیو

استاپ حرکت یک است تکنیکی که نیاز به صبر و دقت دارد، اما به شما امکان می دهد انیمیشن های اصلی و فریبنده ایجاد کنید، جایی که اشیا به روشی غیرعادی زنده می شوند.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

علاوه بر این، باید بدانید که ویدیوها محتوای غنی و کاملی را ارائه می دهند که هم به داستان گفتن، هم برجسته کردن محصولات و هم برای سرگرم کردن کاربران اجازه می دهد.

4 نکته متا برای کمک به شما برای ایجاد ویدیوهای برجسته

1. از حرکت آهسته استفاده کنید

فرمت ویدیو به دلیل عوامل متعددی که درک آنها چندان پیچیده نیست، موفقیت زیادی در رسانه های اجتماعی داشته است.

در اینجا توصیه متا وجود دارد:

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

اول از همه، ویدیوها فوق العاده جذاب هستند، آنها با حرکت، جلوه های بصری و داستان سرایی توجه کاربران را به خود جلب می کنند.