متا کلام را در اطراف هوش مصنوعی آزاد می کند

بنابراین متا مشاوره های متعددی با دانشگاهیان، محققان و رهبران جامعه برای جمع آوری اطلاعات در مورد محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی انجام داده است. آنها همچنین در مشارکت در هوش مصنوعی (PAI)، یک ابتکار مشترک برای ایجاد مرزهای اخلاقی برای محصولات هوش مصنوعی، که متا از سال 2016 یکی از اعضای موسس آن بوده است، مشارکت داشته اند.

چشمگیر ظهور هوش مصنوعی مولدکه محتوای متنی، صوتی و تصویری را از دستورالعمل های ساده تولید می کند، تخیل عموم را به خود جلب کرده است. اما او نیز دارد نگرانی هایی را در مورد خطرات احتمالی مطرح کرد مرتبط با این فناوری

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله از قسمت “نظرات” برای ارسال نظرات خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت به شما (با کمال میل) پاسخ خواهیم داد.

این انجمن که با مشورت آزمایشگاه دموکراسی مشورتی استانفورد و تیم بینش رفتاری سازماندهی شده است، با هدف دیدگاه های مختلف را گرد هم می آورد و شرکت کنندگان را قادر می سازد تا توسعه سیستم های هوش مصنوعی را شکل دهند.

قبل از ترک…

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

ایجاد انجمن گفتگو بخشی از تعهد گسترده‌تر متا به شفافیت، مسئولیت‌پذیری و همکاری. این شرکت قصد دارد نتایج این انجمن ها را به صورت عمومی منتشر کند و به دیگر شرکت های فناوری، دانشگاهیان و جامعه در کل اجازه دهد از دیدگاه های دموکراتیک شرکت کنندگان بهره مند شوند.

اما در مورد آنچه متا در محل قرار می دهد چه چیزی را باید به خاطر بسپاریم؟

انجمن گفتگوی هوش مصنوعی مولد

متا معتقد است که رویکرد باز به تحقیق و نوآوری، به ویژه در فناوری های هوش مصنوعی تحول آفرین، ضروری شده است. این شرکت تاکنون بیش از 1000 مدل، کتابخانه و مجموعه داده های هوش مصنوعی را در اختیار محققان قرار داده است که به آنها اجازه می دهد تا از قدرت متا استفاده کنید و از به پیشرفت هوش مصنوعی به روشی باز و ایمن کمک کنید.

منابع انسانی

این پنج شنبه، 22 ژوئن 2023 اعلام شد، تالار گفتگوی هوش مصنوعی به زودی روشن خواهد شد…

انجمن گفتگو به دنبال این است مدل نظرسنجی مشورتی، که در آن گروه های نماینده در چندین دور مشورت شرکت می کنند، مطالب آموزشی را دریافت می کنند، و فرصت طرح سوال از کارشناسان مستقل را دارند.

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم.

متا که قبلاً با نام فیسبوک شناخته می شد، به تازگی از راه اندازی یک انجمن گفتگوی هوش مصنوعی مولد خبر داده است. هدف ؟ درباره آنچه مردم می خواهند در فناوری های جدید هوش مصنوعی ببینند، بازخورد جمع آوری کنید. این ابتکار گامی مهم در جهت شفافیت، همکاری و تصمیم گیری آگاهانه در توسعه هوش مصنوعی است. در ادامه این مقاله بیشتر به شما می گوییم!

ترویج شفافیت و همکاری

اگر این مقاله در انجمن گفتگوی هوش مصنوعی ایجاد شده توسط متا شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

راه اندازی انجمن گفتگوی هوش مصنوعی مولد توسط متا نشان دهنده یک گام مهمی در جهت توسعه فراگیر و مسئولانه هوش مصنوعی. متا با درگیر کردن تنوعی از شرکت کنندگان، به دنبال ترکیب دیدگاه ها و ارزش های مختلف در سیستم های هوش مصنوعی خود است.

برای رسیدگی به این نگرانی ها و تقویت درک بهتر از قابلیت ها و محدودیت های هوش مصنوعی، متا نیاز به باز بودن و همکاری را تشخیص می دهد بین ذینفعان مختلف، از جمله صنعت، دولت، جامعه مدنی و دانشگاه.

منبع

متا تشخیص می‌دهد که مدل‌های هوش مصنوعی مولد بر اساس داده‌هایی که به آنها دسترسی دارند و همچنین ارزش‌ها و مشارکت توسعه‌دهندگان شکل می‌گیرند. با ترکیب طیف گسترده ای از دیدگاه های جامعه جهانی، هدف انجمن گفتگو اطمینان از اینکه مدل های هوش مصنوعی منعکس کننده تنوع جامعه است و تعصب و پیامدهای ناخواسته را کاهش می دهد..

شفافیت، مسئولیت پذیری و همکاری

متا برای اینکه مردم و کارشناسان در سراسر جهان احساس کنند در فرآیند تصمیم‌گیری مشارکت دارند، آن را راه‌اندازی کرده است انجمن گفتگوی هوش مصنوعی.

این رویکرد شرکت کنندگان را تضمین می کند درک عمیق مسائل پیچیده مرتبط با هوش مصنوعی مولد و بینش های ارزشمندی را برای هدایت محصول و تفکر خط مشی متا ارائه می دهد.