محبوبیت BeReal، آغاز پایان؟ (2 ویژگی جدید اعلام شد)

BeReal یک برنامه شبکه اجتماعی است که بر اصالت و خودانگیختگی تاکید دارد. کاربران تشویق می شوند هر روز لحظه ای از زندگی روزمره خود را به اشتراک بگذارند، زمانی که اعلان «زمان واقعی است» می رسد.

شما مایل به دریافت هستید بهترین مقالات ما ?

این اعلان یک بار در روز و در یک زمان کاملاً تصادفی ارسال می شود. نمی توان آن را پیش بینی کرد، به این دلیل نیست که صبح دوشنبه بود که سه شنبه بعد از ظهر و عصر چهارشنبه خواهد بود، همه چیز تصادفی است!

اما با گذشت زمان، اینطور است برای شبکه اجتماعی پیچیده است که شعله آغاز را حفظ کند. از آنجایی که این مفهوم نسبتاً ساده است، کاربران خسته می شوند و تمایل دارند که به صورت روزانه فعال نباشند. تعداد دانلودها نیز از 15.2 میلیون در اکتبر 2022 به 4.2 میلیون در فوریه 2023 افزایش یافته است.، افت قابل توجهی دارد.

اگر هنوز BeReal را نمی‌شناسید، در اینجا یک ارائه سریع از مفهوم است.

این ویژگی‌های جدید واقعاً می‌توانند جذابیت شبکه اجتماعی را بازگردانند، اما آیا به فاصله گرفتن مفهوم اولیه کمک نمی‌کنند؟ آیا BeReal به اینستاگرام تبدیل می شود؟ شما چی فکر میکنید ؟

BeReal از دیگر شبکه های اجتماعی متمایز است حذف لایک ها، فالوورها، تبلیغات و فیلترها، که گاهی اوقات می تواند فشار اجتماعی بر روی کاربران ایجاد کند. کاربران فقط می توانند با عکس گرفتن از خود به عکس های دوستان خود با نظرات یا واکنش های شخصی واکنش نشان دهند که به تعامل اجتماعی حس شخصی می بخشد.

آیا موفقیت BeReal به حد خود رسیده است؟

اما پس چگونه BeReal می تواند خود را تجدید کند؟

ویژگی های جدید توسعه یافته است

ما همچنین در لینکدین، توییتر، فیس بوک و یوتیوب فعال هستیم. آنجا میبینمت؟

مفهوم اولیه BeReal فقط به شما اجازه می دهد تا BeReal افرادی را که با آنها دوست هستید ببینید. با استفاده از این ویژگی جدید، می توانید انتخاب کنید همچنین آن را به دوستان دوستان خود نشان دهید، و بنابراین قادر به دیدن ویژگی های آنها (در صورتی که این ویژگی را فعال کرده باشند).

برای هرگونه سوال مرتبط با این مقاله، از قسمت “نظرات” برای ارسال نظر خود برای ما دریغ نکنید، ما در اسرع وقت (با کمال میل) به شما پاسخ خواهیم داد.

برای تلاش برای تنوع بخشیدن و ارائه چیزهای جدید به کاربران خود، BeReal قبلاً یک ویژگی جدید را ادغام کرده است: دوستان دوستان.

قبل از ترک…

اپلیکیشن BeReal به صورت رایگان در پلی استور و اپ استور در دسترس است. موفقیت این برنامه همچنین به شدت الهام بخش دیگر شبکه های اجتماعی، از جمله اینستاگرام و تیک تاک است که ویژگی های مشابهی را برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای اصالت و خودانگیختگی در شبکه های اجتماعی توسعه داده اند.

در حالی که BeReal به سرعت به موفقیت بزرگی دست یافت و در تابستان 2022 به بیش از 73 میلیون کاربر فعال رسید، به نظر می رسد که مفهوم در حال اتمام است و اینکه برنامه برای حفظ کاربران خود تلاش می کند.

همچنین می توانید بهترین مقالات ما را از طریق فید RSS ما دنبال کنید: (فقط آن را در فیدخوان RSS مورد علاقه خود (مثلاً Feedly) قرار دهید).

در واقع، زمانی که BeReal وارد بازار شد، به لطف وعده اصالت و توانایی خود برای بازگشت به زندگی واقعی، چیزی که به نظر می رسد به طور فزاینده ای در شبکه های اجتماعی دیگر ناپدید می شود، توانست سودهای بدلیجات، زرق و برق و بدلیجات را متقاعد کند. زندگی خوب.

دو ویژگی دیگر توسط این شبکه اجتماعی اعلام شده است (اما در حال حاضر در دسترس نیستند):

  • ادغام با Spotify : که به شما امکان می دهد موسیقی را به BeReal خود اضافه کنید
  • امکان ارسال ۲ عکس جایزه در روز : فقط اگر BeReal ظرف 2 دقیقه پس از اطلاع رسانی روز پست شده باشد، اگر دیر ارسال کرده باشید، نمی توانید این کار را انجام دهید.

اگر این مقاله در کاهش محبوبیت BeReal و واکنش های شبکه اجتماعی شما آن را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری آن دریغ نکنید در خبرنامه دیجیتال ما مشترک شوید برای دریافت مقالات بعدی ما

BeReal هم عکس دوربین جلو و هم عکس دوربین عقب را ادغام می کند. او پست شده است بدون فیلتر و بدون مرحله بندی، که به شما امکان می دهد زندگی دوستان خود را به روشی معتبرتر تجربه کنید.

(در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.)
منبع

پس از محبوبیت بسیار زیاد در آغاز، به نظر می رسد که مفهوم BeReal در حال تمام شدن است و این برنامه در تلاش برای حفظ کاربران فعال است… چگونه می توان این کاهش علاقه را توضیح داد؟ اپلیکیشن چگونه واکنش نشان خواهد داد؟

BeReal News
آیا این پایان محبوبیت BeReal است؟

ارائه مفهوم BeReal